Na stronie Kolejność Produktów: 8

Microsoft klawiatura Wired 200

W klawiaturze zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano ciche klawisze. Klawiatura wykonana z trwałych materiałów pozwalających na dłuższą żywotność.

cena 69 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft klawiatura Wired 600

W klawiaturze zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano ciche klawisze. Wired 600 posiada wodoodporną konstrukcje chroniącą przed przypadkowym zalaniem. Klawisze funkcyjne ułatwią dostęp do najpopularniejszych programów multimedialnych. Technologia Plug and Play sprawia, że żadne oprogramowanie nie jest nam potrzebne.

cena 79 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft klawiatura Comfort Curve 3000

W klawiaturze zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano ciche klawisze. Comfort Curve 3000 posiada ergonomiczną konstrukcje sprzyjającą naturalnemu ułożeniu nadgarstków. Klawisze funkcyjne ułatwią dostęp do najpopularniejszych programów multimedialnych. Technologia Plug and Play sprawia, że żadne oprogramowanie nie jest nam potrzebne.

cena 99 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft klawiatura + mysz Wireless 850

Zestaw zaprojektowany przez firme Microsoft to klawiatura posiadająca klawisze funkcyjne ułatwiąjące dostęp do najpopularniejszych programów multimedialnych oraz mysz posiadająca technologię optyczną nadającą większą precyzje. Zestaw Wireless 800 łączy się z urządzeniem bezprzewodowo za pomocą odbiornika.

cena 129 zł
eRaty 12 x 12 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Logitech klawiatura + mysz MK330

Zestaw zaprojektowany przez firme Logitech to klawiatura posiadająca klawisze funkcyjne ułatwiąjące dostęp do najpopularniejszych programów multimedialnych oraz mysz posiadająca technologię optyczną nadającą większą precyzje. Zestaw Wireless 800 łączy się z urządzeniem bezprzewodowo za pomocą odbiornika.

cena 199 zł
eRaty 12 x 18 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Microsoft klawiatura + mysz Wireless Sculpt Ergonomic

Zestaw zaprojektowany przez firme Microsoft to klawiatura wykonana w ergonomicznym kształcie, posiadająca klawisze funkcyjne ułatwiąjące dostęp do najpopularniejszych programów, klawiatura numeryczna bedąca osobno dla wiekszej wygody oraz mysz posiadająca technologię bluetrack nadającą większą precyzje. Zestaw Wireless Sculpt Ergonomic łączy się z urządzeniem bezprzewodowo za pomocą odbiornika.

cena 439 zł
eRaty 12 x 39 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Logitech klawiatura + mysz MK710

Zestaw zaprojektowany przez firme Logitech to klawiatura posiadająca pulpit lcd do monitorowania stanu baterii oraz funkcji typu caps lock, klawisze funkcyjne ułatwiąjące dostęp do najpopularniejszych programów oraz mysz posiadająca technologię optyczną nadającą większą precyzje. Zestaw MK710 łączy się z urządzeniem bezprzewodowo za pomocą odbiornika.

cena 449 zł
eRaty 12 x 40 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Gembird Klawiatura Programowalna KB-UMGL-01

Pełnowymiarowa klawiatura z programowalnymi podświetlanymi klawiszami oraz technologią Anti Ghosting.

cena 69 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: