Na stronie Kolejność Produktów: 16

NTT Mysz Przewodowa ACM0010

W myszy zaprojektowanej przez firmę NTT zastosowano czujnik o rozdzielczości 1200 dpi, pozwalający na precyzyjne ruchy kursorem. Została zaprojektowana tak, aby mozna było z niej korzystać za pomocą prawej i lewej dłoni.

cena 15 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

NTT Mysz Bezprzewodowa ACWM0010

W myszy zaprojektowanej przez firmę NTT zastosowano bezprzewodową technologie, pozwalającą na wygodną prace bez zbędnych kabli.

cena 25 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Microsoft mysz Optical 200

W myszy zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano czujnik o rozdzielczości 1000 dpi, pozwalający na prezycyjne ruchy kursorem. Została zaprojektowana tak, aby mozna było z niej korzystać za pomocą prawej i lewej dłoni.

cena 39 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft mysz Compact Optical 500

W myszy zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano czujnik o rozdzielczości 1000 dpi, pozwalający na prezycyjne ruchy kursorem. Została zaprojektowana tak, aby mozna było z niej korzystać za pomocą prawej i lewej dłoni, a Device Stage pozwala na łatwe zarządzanie urządzeniem w systemie windows.

cena 69 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft mysz Wireless Mobile 1850

W myszy zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano bezprzewodowa technologie, pozwalającą na wygodną prace bez zbędnych kabli.

cena 79 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft mysz Comfort 4500

W myszy zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano technologie bluetrack, pozwalającą na prezycyjne ruchy kursorem, a dzięki przyciskom dostosowanym praca staje się łatwiejsza.

cena 79 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft mysz Wireless Mobile 3500

W myszy zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano technologie bluetrack, pozwalającą na prezycyjne ruchy kursorem, a dzięki przyciskom dostosowanym praca staje się łatwiejsza. Bezprzewodowa technologia pozwala nam na pozbycie się zbędnych kabli.

cena 99 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft mysz Sculpt Comfort

W myszy zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano technologie bluetrack, pozwalającą na prezycyjne ruchy kursorem, a dzięki przyciskom dostosowanym praca staje się łatwiejsza. Technologia bluetooth pozwala nam na pozbycie się zbędnych kabli. Mysz Sculpt Comfort ma ergonomiczny kształt dla większej wygody.

  • Sculpt Comfort Mouse to produkt spełniający dużą gamę wymagań użytkownika komputera. Myszka jest ergonomiczna, a dzięki specjalnie opracowanym kształtom nie męczy dłoni nawet po wielu godzinach pracy. Każda osoba praworęczna doceni unikatowy profil myszy.
  • Myszka wyposażona jest w nowatorską technologię optyczną Bluetrack.
cena 139 zł
eRaty 12 x 12 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Microsoft mysz Designer Bluetooth

W myszy zaprojektowanej przez firmę Microsoft zastosowano technologie bluetrack, pozwalającą na prezycyjne ruchy kursorem, a dzięki przyciskom dostosowanym praca staje się łatwiejsza. Technologia bluetooth pozwala nam na pozbycie się zbędnych kabli.

cena 115 zł
eRaty 12 x 10 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Logitech mysz MX MASTER

W myszy zaprojektowanej przez firmę Logitech zastosowano technologie Easy Switch, pozwalającą na wygodną prace na wielu urządzeniach. Łączność przy pomocy odbiornika, bądź technologii bluetooth umożliwia nam prace na wszelakich urządzeniach.

cena 379 zł
eRaty 12 x 34 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

3Dconnexion mysz CadMouse

Mysz zaprojektowana przez firmę 3Dconnexion dla specjalistów CAD i grafików. Czułość 8200 dpi i częstotliwość 1000 Hz pozwalają na precyzyjne ruchy kursorem. Przycisk gestów otwiera aplikację lub specyficzne dla środowiska menu, w którym można wybrać ulubione polecenia za pomocą prostego gestu.

cena 599 zł
eRaty 12 x 54 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

3Dconnexion mysz SpaceNavigator

Mysz zaprojektowana przez firmę 3Dconnexion. SpaceNavigator oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Opatentowany czujnik myszy 3D pozwala na intuicyjnie przesuwanie, powiększanie i obracanie obiektów, a jednocześnie pozwala zaznaczać, tworzyć i edytować je za pomocą zwykłej myszki obsługiwanej drugą ręką.

cena 629 zł
eRaty 12 x 56 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

3Dconnexion mysz SpaceMouse Wireless

Mysz zaprojektowana przez firmę 3Dconnexion. SpaceMouse oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Opatentowany czujnik myszy 3D pozwala na intuicyjnie przesuwanie, powiększanie i obracanie obiektów, a jednocześnie pozwala zaznaczać, tworzyć i edytować je za pomocą zwykłej myszki obsługiwanej drugą ręką. Łączność przy pomocy odbiornika, umożliwia nam prace bez zbędnych kabli.

  • Pierwsza na świecie bezprzewodowa Myszka 3D. Zaawansowana Nawigacja 3D, bezprzewodowa wolność, szybkie ładowanie, stylowy wygląd
cena 669 zł
eRaty 12 x 60 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

3Dconnexion mysz SpaceMouse Pro

Mysz zaprojektowana przez firmę 3Dconnexion. SpaceMouse Pro oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Opatentowany czujnik myszy 3D pozwala na intuicyjnie przesuwanie, powiększanie i obracanie obiektów, a jednocześnie pozwala zaznaczać, tworzyć i edytować je za pomocą zwykłej myszki obsługiwanej drugą ręką. Technologia QuickView umożliwi nam dostęp do 12 widoków, co ułatwi nam prace z modelem. Menu wyświetlane na ekranie (On-screen Display) zapewnia wizualne przypomnienie o funkcjach przypisanych do klawiszy, a klawisze pomocyjne klawiatury łatwy dostęp do najważniejszych komend.

cena 1700 zł
eRaty 12 x 152 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

3Dconnexion mysz SpaceMouse Pro Wireless

Mysz zaprojektowana przez firmę 3Dconnexion. SpaceMouse Pro oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Opatentowany czujnik myszy 3D pozwala na intuicyjnie przesuwanie, powiększanie i obracanie obiektów, a jednocześnie pozwala zaznaczać, tworzyć i edytować je za pomocą zwykłej myszki obsługiwanej drugą ręką. Technologia QuickView umożliwi nam dostęp do 12 widoków, co ułatwi nam prace z modelem. Menu wyświetlane na ekranie (On-screen Display) zapewnia wizualne przypomnienie o funkcjach przypisanych do klawiszy, a klawisze pomocyjne klawiatury łatwy dostęp do najważniejszych komend. Technologia bezprzewodowa umożliwia nam prace bez zbędnych kabli.

cena 1900 zł
eRaty 12 x 170 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

3Dconnexion mysz SpacePilot Pro

Mysz zaprojektowana przez firmę 3Dconnexion. SpacePilot Pro oferuje naturalną i intuicyjną nawigację środowisk i obiektów trójwymiarowych w ponad 100 najważniejszych i najpopularniejszych aplikacjach 3D. Opatentowany czujnik myszy 3D pozwala na intuicyjnie przesuwanie, powiększanie i obracanie obiektów, a jednocześnie pozwala zaznaczać, tworzyć i edytować je za pomocą zwykłej myszki obsługiwanej drugą ręką. Klawisze szybkiej nawigacji drugiej generacji QuickView myszy SpacePilot PRO rozszerzają możliwości drążka, zapewniając dostęp do 32 widoków standardowych. Kolorowy ekran LCD zapewnia szybki dostęp do ważnych informacji, takich jak właściwości modelu, poczta e-mail, przypisanie klawiszy funkcyjnych czy ustawienia nawigacji, umożliwiając zoptymalizowany tok pracy.

cena 2100 zł
eRaty 12 x 188 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: