Na stronie Kolejność Produktów: 7

EDIUS Pro 8 + Shuttlepro v2 + Vitascene v2LE*

Profesjonalne oprogramowanie do edycji nieliniowej EDIUS, przeznaczone jest na potrzeby broadcastu i post-produkcji szczególnie tych nowszych. Dzięki nowym opcjom pozwalającym na wykazanie się kreatywnością i pracy z materiałem w czasie rzeczywistym, oraz nieliniowej edycji materiałów z najpopularniejszych formatów SD oraz HD, a nawet 4K, Edius 8 stał się najbardziej uniwersalnym oprogramowaniem dostępnym na rynku.

*Promocja ograniczona ilościowo!
cena 2600 zł
eRaty 12 x 232 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Movie Studio 13 Suite PL (BOX)

Movie Studio 13 Suite łączy cztery znakomite aplikacje Sony, aby stworzyć całkowicie multimedialne środowisko. Stwórz film w znakomitej jakości 4K XAVCS (ultra HD) lub AVCHD™, opracuj oryginalną muzykę i dodaj wielokanałowy dźwięk. Wykorzystaj swoją kreatywność i stwórz liczące się filmy. Zamień pomysły w wysokiej jakości filmy, które możesz przesłać bezpośrednio do serwisów YouTube™ i Facebook™ lub wypalić na płytach DVD lub Blu-ray Disc™!

cena 499 zł
eRaty 12 x 45 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Movie Studio 13 Platinum PL

Movie Studio Platinum oferuje ambitnym, niezależnym filmowcom znakomite i proste rozwiązanie do tworzenia wspaniałych filmów. Importuj, edytuj i eksportuj niemal wszystkie formaty plików, w tym XAVC S 4K (Ultra HD), MP4 i stereoskopowe 3D. Gotowy film możesz przesłać bezpośrednio na Facebook™ lub do YouTube™, na urządzenia mobilne lub wypalić na dysku DVD lub Blu-ray Disc™.

cena 349 zł
eRaty 12 x 31 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Sony Movie Studio 13 PL

Movie Studio w podstawowej wersji umożliwia proste tworzenie wspaniałych filmów. Nadaj profesjonalny styl i dodaj filmom energii za pomocą przejść, tytułów i efektów wideo. Z łatwością przesyłaj gotowe filmy do serwisów YouTube™ i Facebook™ bez wychodzenia z aplikacji. Stwórz obraz swojego świata i pokaż go innym.

cena 199 zł
eRaty 12 x 18 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 13 Suite (Vegas Pro 12 BOX + Vegas Pro 13 Upgrade)

Vegas™ Pro 13 to nowoczesny system edycyjny typu NLE oferujący wszechstronne możliwości tworzenia. Nowe wydanie zawiera liczne udoskonalenia, w tym nowe funkcje edycji, zaawansowane narzędzia archiwizacyjne, zaawansowane pomiary audio i Vegas Pro Connect — mobilną aplikację na urządzenia iPad umożliwiającą zdalną współpracę redakcyjną klientów i członków zespołu. Dzięki znakomitej wydajności i intuicyjnej obsłudze tworzenie własnych wizji artystycznych stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

cena 2800 zł 2400 zł
eRaty 12 x 214 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 14 EDIT + dostępny polski interfejs*

VEGAS Pro 14 Edit zapewnia szereg funkcji, które są potrzebne do wykorzystania w Twojej produkcji wideo. Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości, kompleksowe wsparcie sprzętowe oraz niezliczone narzędzia czynią go najbardziej intuicyjnym programem NLE na rynku. Nowa wersja oprócz poprawy stabilności i wydajności posiada szeroki wachlarz nowych imponujących funkcji. Dzięki tej kombinacji wydajności i wprowadzonych innowacji wprowadzamy podwaliny do ekscytującej przyszłości dziedziny edycja wideo.

cena 1699 zł
eRaty 12 x 152 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 14 + dostępny polski interfejs*

VEGAS Pro 14 to Twój wierny przyjaciel od początku do końca projektu. Edycja profesjonalnego wideo i audio w wysokich rozdzielczościach do 4K. Odkryj na nowo interfejs zoptymalizowany w kierunku stabilizacji obrazu, projektowania dynamicznych tytułów i tworzenia własnych, zindywidualizowanych płyt DVD oraz Blu-ray. Zapoznaj się z nowym typem kreatywnej wolności w VEGAS Pro 14.

cena 2599 zł
eRaty 12 x 232 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

* Kwota do wykorzystania na dodatkowe akcesoria w momencie zakupu produktu promocyjnego. Oferta specjalna dotyczy odbioru osobistego w salonach FOTO PLUS i nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: