sklep fotograficzny
produkt dostępny

produkt dostępny wkrótce

produkt dostępny na zamówienie
zakupy na raty
Kamery GoPro
Nikon NPS
Canon - Professional Imaging Partner
Canon - wsparcie techniczne
Sigma Pro Centrum
Partner - Monitory Eizo
Lowepro zaufany partner
jesteśmy na facebook

Statywy i akcesoria > Manfrotto > statywy i monopody fotograficzne > Manfrotto statyw 190CX PRO3

DANE TECHNICZNE:
  • Materiał: włókna węglowe i stop magnezu (nogi) oraz stop aluminium (kolumna centralna)
  • Maksymalna wysokość: 146 cm
  • Minimalna wysokość: 8 cm
  • Długość złożonego statywu: 58 cm
  • Maksymalne obciążenie statywu: 5 kg
  • Waga: 1,29 kg
  • Średnica nóg: 25, 20, 16 mm
  • Wykończenie: czarne
  • Inne: regulowany rozstaw nóg (25°,46°,66°,89°), obracana i mocowana w poziomie kolumna centralna, system szybkiej blokady nóg, poziomica.
Manfrotto statyw 190CX PRO3
Cena brutto: 1120 PLN*dostępne od ręki kupuję
Lekki, profesjonalny statyw, wykonany z włókien węglowych i stopu magnezu (nogi) oraz stopu aluminium (kolumna centralna). Wyposażony w kolumnę centralną pozwalającą na łatwiejsze przestawianie z pionu w poziom, bez konieczności demontowania głowicy i bez rozkręcania. Opcja ta pozwala na błyskawiczne przekształcenie kolumny w ramię poprzeczne, dając możliwość wysunięcia aparatu np. nad stół lub fotografowania w dół, co jest trudne lub niemożliwe w przypadku standardowych statywów. Wbudowana poziomica spirytusowa dopełnia możliwości statywu PRO.

* – Cena zawiera 2% rabat za płatność gotówką, przelewem lub za pobraniem. Cena uwzględnia koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 22.05.2012