Sony mikrofonowy zestaw bezprzewodowy UWP-V2


sony
  cena 2930 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 262 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Osłony osobiste

  Wiatrochrony

  Słuchawki

  Rejestratory dźwięku

  Nadajnik ręczny i przenośny odbiornik ENG. Nowa seria UWP posiada nowe funkcje, całkowicie metalowa obudowę, podświetlane wyświetlacze i wiele więcej - dostarczając użytkownikowi kompaktowy, solidny mikrofonowy zestaw bezprzewodowy do wykorzystania z kamerą wideo lub jako niezależny system. System UWP-V2 składa się z przenośnego/montowanego do kamery odbiornika i ręcznego nadajnika. Zestaw zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do funkcjonowania mikrofonowego zestawu bezprzewodowego. Cała seria bezprzewodowych nadajników i odbiorników Sony łączy w sobie prostotę typu „plug and play” ze stabilną pracą i wydłużoną żywotnością baterii i sprawdzi się w zastosowaniach ENG/EFP, przy prezentacjach, czy występach na żywo. Nowa seria UWP umożliwia Ci wykorzystanie wszystkich możliwości, wynikających z pracy bezprzewodowej przy jednoczesnych niskich nakładach finansowych. Znalezienie idealnego rozwiązania jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Po prostu wybierz jeden z gotowych zestawów składających się z mikrofonu, nadajnika i odbiornika i od razu będziesz mógł cieszyć się wspaniałą wydajnością i funkcjami, które można spotkać w znacznie droższych systemach bezprzewodowych. Nowy wygląd. Unowocześniona seria UWP to całkowicie nowy design, który czyni poszczególne modele jeszcze mniejszymi i cieńszymi niż poprzednie modele. Całkowicie metalowa obudowa. Nowa seria nadajników i odbiorników UWP posiada całkowicie metalowe obudowy, co czynie je jeszcze wytrzymalszymi. Nowe podświetlane wyświetlacze. Zarówno nadajnik jak i odbiornik posiadają czytelny wyświetlacz LCD, który bardzo upraszcza obsługę i kontrolę systemu. Wyświetlacze działają w wielu różnych trybach, które pozwalają na wyświetlanie informacji w różnych formach w zależności od preferencji użytkownika. Ponadto nowa seria wyświetlaczy UWP jest podświetlana, aby zapewnić czytelność nawet przy słabym oświetleniu. Automatyczne skanowanie kanałów. Automatyczne skanowanie kanałów pozwala użytkownikowi na wyszukanie dostępnej częstotliwości dla działania systemu. Zaprogramowane zestawy kanałów. System UWP posiada wbudowane zestawy zaprogramowanych kanałów, które pozwalają użytkownikowi na szybkie i łatwe ustawienie częstotliwości, które nie będą powodowały zakłóceń. Jest to szczególnie ważne w przypadku pracy w środowisku niekorzystnym dla fal radiowych.

  Wskazówka

  W celu zapewnienia jak najszerszego zakresu częstotliwości, model ten występuje w wielu wersjach. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się ze specyfikacją produktu.

  Sprawdzona technologia. Seria UWP oparta jest na sprawdzonej technologii, która zapewnia wysoką wydajność przy znacznie obniżonej cenie. Sony od dawna posiada ugruntowaną pozycję na rynku mikrofonów bezprzewodowych i wykorzystuje zasoby wiedzy oraz doświadczenie techniczne, aby dostarczać najnowsze mikrofonowe zestawy bezprzewodowe. Nowy system UWP posiada odbiór różnicowy z obwodem wyciszającym, zapewniającym najlepszą jakość sygnału w każdych warunkach.

  Kompletny zestaw. Seria UWP dostarczana jest w kompletnych zestawach ze wszystkim, czego potrzebujesz do uruchomienia systemu bezprzewodowego. Wszystkie akcesoria znajdują się w zestawie.

  Niskie koszty utrzymania. Urządzenia z serii UWP działają na baterie AA w przeciwieństwie do tych działających na tradycyjne baterie 9-volt [PP3]. To ogranicza koszty użytkownika. W krótkim czasie można zaoszczędzić zaskakującą sumę pieniędzy. Przy wyborze mikrofonowego systemu bezprzewodowego koszty utrzymania nie zawsze są brane pod uwagę.

  Produkt ten objęty jest gwarancją Prime Support, zapewniającą szybki serwis oraz infolinię oferującą porady ekspertów – Sony dba o Twój sprzęt i Twoje interesy!

  Ręczny nadajnik UTX-H2.
  - Częstotliwości działania [w zależności od modelu]: UTX-H2/K62 od 798 MHz do 822 MHz, [kanały TV 62-64] UTX-H2/K38 od 606 MHz do 630 MHz [kanały TV 38-40],
  - Zakres częstotliwości CE: 24 MHz BW,
  - Preemfaza: 50 mikrosekund,
  - Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 18 kHz,
  - Wyjście zasilania RF: 30 mW / 5 mW,
  - Odstęp sygnału od szumu: 60 dB lub więcej [±5 kHz @1 kHz, A-ważony],
  - Kapsuła mikrofonowa: Kapsuła dynamiczna,
  - Zasilanie: DC 3.0 V [dwie baterie alkaliczne LR6/AA],
  - Żywotność baterii: Ok. 8 godzin z bateriami alkalicznymi Sony AA [LR6] przy 25 st. C. przy wyjściu 30 mW,
  - Wymiary [Sz. x W x Gł.] *bez anten: 49 [średnica] x 253 mm,
  - Waga * z bateriami: Ok. 308g.

  Przenośny odbiornik URX-P2
  - Częstotliwości działania [w zależności od modelu]: URX-P2/62 od 798 MHz do 822 MHz, [kanały TV 62-64] URX-P2/38 od 606 MHz do 630 MHz [kanały TV 38-40],
  - Zakres częstotliwości CE: 24 MHz BW,
  - Typ odbioru: wielokanałowy,
  - Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 18 kHz,
  - Odstęp sygnału od szumu: 60 dB lub więcej [±5 kHz @1 kHz, A-ważony],
  - Odchylenie referencyjne: ±5 kHz @ 1kHz,
  - Wyjście audio i słuchawkowe: mini jack stereo,
  - Zasilanie: DC 3.0 V [dwie baterie alkaliczne LR6/AA],
  - Żywotność baterii: Ok. 6 godzin z bateriami alkalicznymi Sony AA [LR6] przy 25°C,
  - Wymiary [Sz. x W x Gł.] *bez anten: 63 x 104.5 x 22 mm,
  - Waga * z bateriami: Ok. 205g.
  • Uchwyt mikrofonowy,
  • Uchwyt montażowy do kamery,
  • Klips do paska,
  • Kable wyjściowe z odbiornika 2szt,
  • Instrukcja.
  • Całkowicie metalowa obudowa
  • Nowe podświetlane wyświetlacze
  • Automatyczne skanowanie kanałów
  • Zaprogramowane zestawy kanałów

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?