Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II + 12-40mm f/2.8 PRO (czarny)


olympus
  cena 5999 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 536 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  negocjuj cenę

  Wersje i konfiguracje produktu

  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II + 12-40mm f/2.8 PRO (czarny)
  5999 zł
  dostępny od ręki
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II body (czarny)
  3499 zł
  dostępny od ręki
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (czarny) + 14-42mm f/3.5-5.6 EZ Pancake (czarny)
  4990 zł
  dostępny u dostawcy
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (srebrny) + 14-42mm f/3.5-5.6 EZ Pancake (czarny)
  4990 zł
  dostępny u dostawcy
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (czarny) + 14-150mm f/4-5.6 II (czarny) + grip HLD-8 + bateria BLN-1
  5790 zł
  pytaj o dostępność
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (czarny) + 14-150mm f/4-5.6 II (czarny)
  5890 zł
  pytaj o dostępność
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (srebrny) + 14-150mm f/4-5.6 II (czarny)
  5890 zł
  pytaj o dostępność
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II body (czarny) + 12-45mm f/4 PRO
  6199 zł
  dostępny od ręki
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II body (srebrny) + 12-45mm f/4 PRO
  6199 zł
  dostępny u dostawcy
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (czarny) + 12-40mm f/2.8 PRO (czarny) + grip HLD-8 + bateria BLN-1
  8090 zł
  dostępny u dostawcy
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (srebrny) + 12-40mm f/2.8 PRO (czarny) + grip HLD-8 + bateria BLN-1
  8090 zł
  dostępny u dostawcy
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (czarny) + grip HLD-8 + bateria BLN-1
  3999 zł
  dostępny od ręki
  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II (czarny) + 12-100mm f/4 PRO (czarny)
  8690 zł
  dostępny u dostawcy

  Zalecane akcesoria

  Obiektywy

  Zasilanie

  Torby

  Statywy

  Inne akcesoria

  Olympus OM-D E-M5 Mark II

  Olympus OM-D E-M5 Mark II to aparat bezlusterkowy o niewielkich wymiarach i ogromnych możliwościach. Uszczelniany, odporny na kurz oraz zachlapania korpus jest ergonomiczny i wygodny w użyciu bez względu na warunki, a elegancka, klasyczna stylistyka przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi fotografii. Dzięki mocowaniu Mikro 4/3 masz dostęp do całej gamy najwyższej jakości obiektywów, sprawiając że bezlusterkowiec OM-D E-M5 Mark II poradzi sobie z każdym tematem, w każdej sytuacji. Aparat posiada między innymi: 5-osiową stabilizację obrazu, funkcję zdjęć wysokiej rozdzielczości 40 Mpix, filmowanie w rozdzielczości Full HD 60kl./s.

   

   

  Aparat Olympus OM-D E-M5 Mark II wyposażono w procesor obrazu TruePic VII, czyli ten sam co we flagowym modelu OM-D E-M1, który optymalizuje ostrość bazując na właściwościach użytego obiektywu oraz wartości przysłony, a dzięki technologiom Fine Detail II oraz Real Colour Technology aparat E-M5 Mark II gwarantuje naturalne, dokładne odwzorowanie kolorów. Matryca typu Live MOS o rozdzielczości 16,1 Mpix pozwala na wybranie czułości z przedziału od 100 (ISO LOW) do 25600 ISO. Oznacza to, że nawet kiedy fotografujesz w słabym świetle możesz wykonać ostre, nieporuszone i dobrze naświetlone zdjęcia. A kiedy fotografujesz dynamiczne sceny i trudne do przewidzenia sytuacje możesz uruchomić tryb zdjęć seryjnych o wysokiej szybkości 10kl./s. Dzięki temu uchwycisz nawet najbardziej ulotne chwile.

   

  Najwyższej klasy stabilizacja obrazu

  Jedną z głównych zalet bezlusterkowca OM-D E-M5 Mk. II jest zastosowanie najwyższej klasy systemu stabilizacji obrazu. Pięć osi stabilizacji kompensuje drgania ręki oraz ruch aparatu (w tym rotację - ruch którego nie skompensuje stabilizacja obiektywowa) i pozwala fotografować z czasami naświetlania dłuższymi nawet o 5 stopni EV. Dzięki temu uzyskasz piękne, ostre zdjęcia nawet fotografując z ręki, w ciemnościach oraz z wykorzystaniem teleobiektywów. A jeśli używasz odpowiedniego obiektywu możesz użyć trybu 5-axis Sync IS i połączyć działanie stabilizacji bezlusterkowca ze stabilizacją optyczną by uzyskać jeszcze lepsze efekty. W połączeniu z obiektywem M.Zuiko Digital ED 300mm F4.0 IS PRO, Olympus OM-D E-M5 Mark II może osiągnąć wydajność stabilizacji na poziomie aż 6 kroków EV.

  Stabilizacja obrazu jest również niezwykle istotna podczas filmowania. Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty możemy włączyć tryb M-IS1, który połączy 5-osiową stabilizację matrycy ze stabilizacją cyfrową. Przydatną funkcją jest również stabilizacja obrazu w wizjerze. Trzymając wciśnięty do połowy spust migawki włączasz stabilizację, co znacznie pomaga w kadrowaniu, zwłaszcza kiedy używasz teleobiektywu.

  Działanie systemu stabilizacji obrazu Olympusa OM-D E-M5 Mark II

  OM-D E-M5 Mk. II wyposażono w 5-osiowy system stabilizacji obrazu

   

  Zdjęcia w rozdzielczości 40 Mpix

  Jedną z funkcji aparatu OM-D E-M5 Mark II jest możliwość wykonywania niezwykle szczegółowych i pełnych detali zdjęć w rozdzielczości do 40 Mpix. Jest to możliwe dzięki systemowi stabilizacji obrazu - podczas wykonywania zdjęcia sensor aparatu przesuwa się poziomo i pionowo wykonując 8 kadrów. Po połączeniu ze sobą kadry te tworzą niezwykle szczegółowy obraz odpowiadający fotografii wykonanej aparatem o rozdzielczości 40 Mpix. Tryb ten pozwala na pełne wykorzystanie znakomitej rozdzielczości optycznej obiektywów serii M.Zuiko PRO oraz M.Zuiko Premium.

   

  Tryb zdjęć wysokiej rozdzielczości 40M High Res Shot.
  A: Konkurencyjny model pełnoklatkowy + obiektyw zoom F2.8, F11, ISO200
  B: E-M5 Mark II, tryb zdjęć 40 Mpix + ED 12-40mm F2.8 PRO, F5.6, ISO200

  Technologia zdjęć wysokiej rozdzielczości 40 Mpix zastosowana w bezlusterkowcu OM-D E-M5 Mk. II

   

  Uszczelniany, ergonomiczny korpus

  Aparat Olympus OM-D E-M5 Mark II został wykonany z najwyższej klasy materiałów. Korpus aparatu został uszczelniony - w połączeniu z odpowiednio uszczelnionym obiektywem jest odporny na zachlapania oraz kurz, a dodatkowo może działać na mrozach sięgających -10℃.

  Design bezlusterkowca E-M5 Mark II nawiązuje do klasycznych lustrzanek Olympusa. Jest bardzo elegancki, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i srebrnej. Aparat Olympus OM-D E-M5 Mark II jest bardzo wygodny w obsłudze, a dzięki wyprofilowanemu uchwytowi dobrze trzyma się w dłoni. Waga bezlusterkowca to zaledwie 417g co w połączeniu z niewielkimi wymiarami pozwala zabrać aparat praktycznie wszędzie. Dostęp do najważniejszych funkcji aparatu jest szybki i intuicyjny. Za sprawą ergonomicznie rozmieszczonych przycisków i pokręteł aparat jest łatwy i wygodny w obsłudze nawet bez odrywania oczu od wizjera.

   

  Dzięki uszczelnieniu aparatu Olympus OM-D E-M5 Mk. II jest odporny na kurz i zachlapania oraz temperatury do -10℃

  Uszczelnienie aparatu OM-D E-M5 Mark II

  Załączona w zestawie zewnętrzna lampa błyskowa FL-LM3 jest również odporna na kurz i zachlapania

   

  Z aparatem OM-D E-M5 Mark II Twoja kreatywność jest nieograniczona. Wysokiej jakości wizjer elektroniczny pokazuje obraz w podglądzie na żywo z zastosowaniem wybranych przez Ciebie ustawień. W połączeniu z pełnym pokryciem kadru, ostateczne zdjęcie będzie dokładnie takie, jakim je widzisz w wizjerze. Obraz w wizjerze aparatu E-M5 Mark II jest jasny i szczegółowy, nawet jeśli fotografujemy słabym świetle - niewątpliwa przewaga nad typowymi lustrzankami cyfrowymi. Dodatkowo wysokiej jakości, dotykowy i odchylany ekran LCD pozwoli Ci na fotografowanie z dowolnej perspektywy.

   

  Filmowanie w rozdzielczości Full HD 60kl./s

  Olympus OM-D E-M5 Mark II umożliwia filmowanie w rozdzielczości Full HD z szybkością 60kl./s i współczynnikiem bitrate 77 Mbps. W połączeniu z 5-osiową stabilizacją obrazu (którą można dodatkowo połączyć ze stabilizacją cyfrową) funkcja filmowania pozawala na zapisanie, płynnego i ostrego obrazu o dużej liczbie szczegółów. Model E-M5 Mk. II ma wszystko czego potrzebujesz aby nakręcić profesjonalne filmy, łącznie z funkcją podglądu ostrości Focus Peaking oraz możliwością dodawania kodów czasowych Time Code. Z Olympusem OM-D E-M5 Mk. II masz praktycznie nieograniczone możliwości filmowania dzięki możliwości podłączenia dodatkowych akcesoriów, które zwiększą jakość Twoich nagrań, takich jak: zewnętrzny mikrofon, słuchawki (wymagają dodatkowo gripa HLD-8G) czy monitor HDMI.

  Miłośnicy filmów skorzystać mogą z funkcji dostępnych w modelu E-M5 Mk. II takich jak tryb zdjęć poklatkowych w rozdzielczości 4K, różnego rodziaju kreatywnych Filtrów Artystycznych czy funkcję Klipów pozwalającą na nagranie krótkich materiałów wideo i połączenie ich w aparacie w jeden, dłuższy film.

   

  Funkcja filmowania w aparacie Olympus OM-D E-M5 Mark II

  Funkcja Focus Peaking w bezlusterkowcu E-M5 Mk. II wyświetla w podglądzie na żywo obszary na które nastawiono ostrość

   

  Pozostałe funkcje

  Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M5 Mark II jest wyposażony w liczne dodatkowe funkcje, które przypadną do gustu zarówno miłośnikowi robienia zdjęć i filmów jak i profesjonalnemu fotografowi.

  Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia połączenie aparatu ze smartfonem dzięki aplikacji Olympus Image Share. Możesz dzięki temu kopiować wykonane zdjęcia i za pośrednictwem telefonu udostępnić jest w sieci. Masz również możliwość przejścia w tryb zdalnego sterowania by użyć smartfona jak pilota - mając kontrolę nad głównymi ustawieniami takimi jak przysłona i czas migawki, możesz wykonać zdjęcia bez dotykania aparatu.

  Tryb cichej migawki daje Ci możliwość fotografowania wszędzie tam, gdzie zakłócanie dźwięku nie jest wskazane - na przemówieniach i koncertach, w kościołach, świątyniach i bibliotekach lub w towarzystwie śpiących osób. Tryb bezgłośnej pracy jest dostępny również podczas filmowania.

   

  Funkcja Focus Stacking (dostępna po aktualizacji) łączy kilka ujęć o różnie ustawionej ostrości w jedno, pełne detali zdjęcie

  Biblioteka filtrów artystycznych pozwoli Ci nadać Twojej fotografii osobisty charakter. Tutaj użyto filtru Bleach Bypass dostępnego po aktualizacji oprogramowania aparatu.

   

  Z Olympusem OM-D E-M1 Mark II możesz rozwinąć swoją kreatywność dzięki licznym, konfigurowalnym filtrom artystycznym - zdjęcia czarno-białe, selektywny kolor, symulacja starej fotografii analogowej czy dostępny po aktualizacji oprogramowania aparatu Bleach Bypass to tylko niektóre możliwe efekty. Funkcja Photo Story pozwoli Ci połączyć wybrane zdjęcia i stworzyć swoją własną, fotograficzną historię, zachowując przy tym pełną kreatywną kontrolę (zdjęcia komponujesz ze sobą wykorzystując dotykowy ekran aparatu E-M5 Mk. II).

  Liczne funkcje bezlusterkowca Olympus OM-D E-M5 Mark II umożliwiają wykonanie paru zdjęć i połączenie ich w jeden obraz, by uzyskać efekt niemożliwy do uzyskania konwencjonalnymi metodami. Focus Stacking (dostępny po aktualizacji firmware aparatu do wersji V4.0) wykona serię zdjęć z przesunięciem punktu ostrości w efekcie dając fotografię z ostrością na każdym planie. Dwa tryby fotografii HDR wykonują serię zdjęć z różnymi wartościami ekspozycji. Łącząc takie zdjęcia otrzymujemy obraz pełen detali zarówno w najciemniejszych jak i najjaśniejszych obszarach, nawet wtedy gdy kontrast fotografowanej sceny jest bardzo wysoki. W zależności od wybranego trybu efekt będzie naturalny, z zachowaniem tekstur, lub wzmocniony.

   

  Szeroki wybór obiektywów M.Zuiko

  Wybierz obiektyw, który najlepiej pasuje do Twojego stylu fotografowania. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na obiektyw M.Zuiko Pro, M.Zuiko Premium czy M.Zuiko, możesz polegać na niezawodnej technologii rozwijanej od 1936 roku. Każdy obiektyw M.Zuiko jest precyzyjny, szybki i zapewnia najwyższą jakość zdjęć.

   

   

  Przetwornik obrazu

  Typ przetwornika
  Live MOS
  Wielkość przetwornika
  4/3" (17,3 x 13,0 mm)
  Liczba pikseli
  Całkowita liczba pikseli 17,2 Mpix w tym efektywnych 16,1 Mpix

  Optyka

  Mocowanie obiektywu
  Micro Four Thirds
  Mnożnik ogniskowej
  2x

  Ustawianie ostrości

  Typ i zakres pomiaru
  System AF oparty na detekcji kontrastu
  Punkty pomiaru
  81 punktów / Wszystkie punkty, Grupa punktów (w 9 lub 5 obszarach), Pojedynczy punkt (normalny), Pojedynczy punkt (mały)
  800 punktów / Manualny wybór w trybie Powiększonego podglądu
  Tryby pracy AF
  Manualne ustawianie ostrości
  Pojedynczy AF
  Ciągły AF
  Pojedynczy AF + MF (Manualne ustawienie ostrości)
  Śledzenie AF
  Stacking

  Ekspozycja

  Rodzaje pomiaru światła
  Pomiar ekspozycji TTL przy całkowicie otwartej przysłonie, 324 strefy, wielopolowy system pomiaru
  Zakres detekcji -2 - 20 EV (17mm f2.8, ISO 100)
  Tryby pomiaru:
  (1) Pomiar ekspozycji typu ESP
  (2) Punktowy pomiar ekspozycji
  (3) Centralnie ważony pomiar ekspozycji
  (4) Jasne obszary
  (5) Ciemne obszary
  Tryby ekspozycji
  Program auto, Priorytet przysłony, Priorytet czasu migawki, Manualny, Czas B, Czas, i-Auto, Programy tematyczne, Filtr artystyczny, Fotostory, Film, HDR, Mój tryb
  Korekta ekspozycji +/- 5 EV (1, 1/2, 1/3 kroku). Uwaga: Monitor i wyświetlacz w EVF wyłącznie do ±3 EV.
  Bracketing ekspozycji 2 / 3 / 5 klatek (+/- 1/3, 2/3, 1 krok EV), 7 klatek (+/- 1/3, 1/2, 2/3 kroku EV)
  Czasy otwarcia migawki
  1/8000 - 60s (w krokach co 1/3, 1/2, 1 EV)
  Tryb B do 30 minut (wybór najdłuższego czasu w menu), domyślnie: 8 minut)
  Elektroniczna migawka 1/16000-60s
  Czułość ISO
  ISO LOW (ok. 100)-25600. Zmiana ISO co 1/3 EV oraz co 1 EV
  Szybkość robienia zdjęć
  Około 10 klatek na sekundę
  Maks. liczba kadrów:
  (1) RAW : 16 klatek
  (2) Tryb JPG / Duży Tryb Normalny: do pojemności karty pamięci
  Balans bieli
  Światło żarówek, Światło jarzeniowe 1, Słoneczny dzień, Lampa błyskowa, Zachmurzone niebo, Cień, Tryb podwodny
  Manualny balans bieli (typu One-Touch)
  Bracketing balansu bieli: 3 kadry / +/- 2, 4, 6 kroków zmiany jednostki mired
  Jednodotykowe ustawianie balansu bieli, możliwość zapisania 2 ustawień użytkownika
  Balans bieli użytkownika, możliwość zapisania 1 ustawienia w przypadku temperatury podanej w Kelvinach (2000K - 14000K)

  Zapis obrazu i dźwięku

  Rejestracja zdjęć
  RAW (12 bit), JPEG
  Współczynnik proporcji 4:3 / 3:2 / 16:9 / 6:6 / 3:4

  Rozmiar obrazu:
  RAW:
  (1) 4608 x 3456 skompresowany / 17 MB / zdjęcie
  (2) 4608 x 3456 Fine (kompresja: 1/4) / 7,5 MB / zdjęcie
  (3) 4608 x 3456 Normal (kompresja: 1/8) / 3,5 MB / zdjęcie
  Środkowy:
  (1) 3200 x 2400 / 1,7 MB / zdjęcie
  Mały:
  (1) 1280 x 960 / 0,4 MB / zdjęcie
  Rejestracja filmów
  MOV(MPEG‑4AVC/H.264), AVI(Motion JPEG)

  Jakość filmu:
  (1) Full HD 1920 x 1080 (16:9) / 30p, 25p, 24p / ALL-I (A-I), IPB (SF, F, N) (MOV)
  (2) Full HD 1920 x 1080 (16:9) / 60p, 50p / IPB (SF, F, N) (MOV)
  (3) HD 1280 x 720 (16:9) / 60p, 50p, 30p, 25p, 24p / ALL-I (A-I), IPB (SF, F, N) (MOV)
  (4) ALL-I (A-I: ~ 77Mbps)
  (5) IPB (SF: ~52Mbps, F: ~30Mbps, N: ~18Mbps)
  (6) HD 1280 x 720 (16:9) / 30p (MOV)
  (7) 640 x 480 / 30p (AVI Motion JPEG®)

  Maksymalny czas nagrywania 29 min (MOV), 14 min (SD) / 7 min (HD) (AVI Motion JPEG®)
  Maks. rozmiar pliku 4 GB (AVCHD), 2 GB (Motion-JPEG)
  Rejestracja dźwięku
  Stereo PCM/16bit, 48kHz, Format Wave Base
  Funkcje mikrofonu:
  (1) Redukcja szumu wiatru
  (2) Głośność nagrywania
  (3) Ograniczenie głośności
  (4) Audio Dubbing

  Podgląd obrazu

  Wizjer
  Wizjer elektroniczny, 2,360 tysięcy punktów
  Regulacja dioptrii -4,0 - +2,0 dioptrii / wbudowany
  Pole widzenia około 100 %
  Powiększenie maks. 1,48 x z obiektywem 50 mm ustawionym na nieskończoność przy -1 dioptrii (zależnie od wybranego stylu wizjera)
  Punkt oczny 21 mm przy -1 dioptrii od soczewki wizjera
  Możliwość wyboru trzech stylów

  Wyświetlane informacje:
  (1) Wartość przysłony
  (2) Czas otwarcia migawki
  (3) Ramka AF (nakładana na obraz)
  (4) Symbol potwierdzający AF
  (5) Blokada AF
  (6) Funkcja Auto Bracketing
  (7) Wskaźnik stanu baterii
  (8) Wskaźnik korekty ekspozycji
  (9) Wartość korekty ekspozycji
  (10) Wskaźnik poziomu ekspozycji
  (11) Tryb ekspozycji
  (12) Lampa błyskowa
  (13) Tryb błysku FP
  (14) Tryb uaktywnienia IS (stabilizacji obrazu)
  (15) Tryb pomiaru ekspozycji
  (16) Liczba zapisanych zdjęć sekwencyjnych
  (17) Balans bieli
  (18) Wskaźnik poziomu
  (19) Prześwietlone i niedoświetlone obszary
  (20) Live Pre-view (podgląd na żywo w czasie rzeczywistym)
  (21) Histogram

  Regulacja jasności: technologia jasności adaptacyjnej / Manualne ustawienia: +/- 7 poziomów
  Korekta temperatury barwowej +/- 7 poziomów
  S-OVF: Rozszerza zakres dynamiczny Live View
  Wyświetlacz LCD
  LCD odchylany pod wieloma kątami - Panel dotykowy
  Rozmiar monitora 7,6 cm / 3,0'' (3:2)
  Rozdzielczość 1.037 tysięcy punktów
  Regulacja jasności +/- 7 poziomów
  Balans kolorów +/- 7 poziomów Żywa kolorystyka (domyślnie) / Naturalne barwy

  Dotykowe funkcje sterowania:
  (1) Powiększanie obszaru AF
  (2) Wybór obszaru AF
  (3) Filtr artystyczny
  (4) Powiększenie
  (5) Odtwarzanie w powiększeniu
  (6) Przesuwanie kadrów do przodu / do tyłu
  (7) Przewodnik Live Guide
  (8) Programy tematyczne
  (9) Tryb fotografowania
  (10) Zwalnianie migawki
  (11) Super Panel Kontrolny
  (12) Połączenie Wifi

  Złącza

  Stopka na akcesoria
  Gorąca stopka
  Gniazdo mikrofonowe
  3.5 ø mm mini-jack
  Gniazdo słuchawkowe
  3.5 ø mm mini-jack (wymagany HLD‑8G)
  Gniazdo HDMI
  Mikrozłącze (Typ D)
  Gniazdo SDI
  Brak
  Gniazdo USB
  USB 2.0
  Gniazdo kart pamięci
  SDHC, SDXC, UHS-I)

  Inne funkcjonalności

  Stabilizacja obrazu
  Przesunięcie sensora, pięciowymiarowa automatyczna, pozioma lub pionowa aktywacja
  Efektywny zakres kompensacji do 5 stopni EV (CIPA)
  Stabilizacja podglądu na żywo
  Łączność bezprzewodowa
  Wi-Fi
  Współpraca z lampą błyskową
  Zewnętrzna lampa w zestawie
  Czas synchronizacji błysku 1/250 s / 1/8000 s (Tryb Super FP)

  Zasilanie

  Akumulator, zasilacz
  BLN‑1 Bateria litowo-jonowa
  Czas pracy
  Rejestrowanie obrazów: ok. 750 zdjęć w trybie Quick sleep
  Nagrywanie filmów: 80 min (standardowe warunki JEITA) 150 min (kiedy używany jest zoom oraz inne funkcje operacyjne)

  Parametry fizyczne

  Wymiary
  123,7 mm x 85 mm x 44,5 mm
  Waga
  469 g (zawiera baterię i kartę pamięci)
  417 g (sam korpus)
  • OM-D E-M5 Mark II Korpus
  • M.Zuiko Digital ED 12-40mm f/2.8 PRO
  • Lampa błyskowa FL-LM3
  • Zakrywka obiektywu LC‑62D
  • Tylna zakrywka obiektywu Mikro 4/3 (LR‑2)
  • Osłona przeciwsłoneczna LH‑66
  • Pokrowiec obiektywu LSC‑0811
  • Pasek na ramię
  • Ładowarka BCN-1
  • Akumulator BLN-1
  • Zakrywka mocowania obiektywu w korpusie Mikro Cztery Trzecie (BC‑2)
  • Kabel USB CB‑USB6
  • Oprogramowanie Olympus Viewer
  • Instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
  • Matryca M4/3 typu Live MOS o rozdzielczości 16,1Mpix
  • 5-osiowa stabilizacja obrazu
  • 81 punktów AF
  • Szeroki zakres czułości ISO 100-25600 pozwalający na fotografowanie i filmowanie w trudnych warunkach oświetleniowych
  • Czas otwarcia migawki 60-1/8000s (migawka elektroniczna: 1/16000-60s)
  • Zdjęcia seryjne z szybkością 10kl./s
  • Filmowanie w rozdzielczości Full HD 60kl./s
  • Obracany ekran LCD o wielkości 3"
  • Zapis zdjęć w formacie RAW
  • Łączność bezprzewodowa Wi-Fi
  • Funkcje: Tryb zdjęć 40Mpix, Focus peaking, Focus stacking

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?