Opcje filtrowania
Producent:
Tylko dostępne od ręki:
 • Internet
 • Kraków
 • Katowice
Proporcje obrazu:
 • 16:9 (2)
 • 16:10 (1)
Przekątna ekranu:
 • 24 cale (1)
 • 27 cali (2)
Rozdzielczość nominalna:
 • 1920x1200 (1)
 • 2560x1440 (1)
 • 3840x2160 (4K/UHD) (1)
Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 3

Monitor BenQ SW2700PT - „Przetestuj przed zakupem” (4 dni za darmo)

Zachowaj prawdziwe przechwycone kolory i upewnij się, że każda sfotografowana chwila jest perfekcyjnie ujęta. Monitor BenQ SW2700PT to model stworzony dla fotografów i grafików z doskonałą 99% przestrzenią barw Adobe RGB. Wyświetla szeroką gamę kolorów i podkreśla ich spektakularne odcienie. Implementacja 14-bit 3D Look Up Table (LUT) zapewnia poprawną reprodukcję kolorów, a możliwość sprzętowej kalibracji pozwala dostosować układ przetwarzania obrazu monitora bez ingerencji w sygnał karty graficznej.

dostępne promocje
cena wynajmu:
1 dzień: 0 zł
kolejny dzień: 0 zł
kaucja: 2865 zł
dostępny od ręki
darmowa dostawa

Monitor BenQ SW271 - „Przetestuj przed zakupem” (4 dni za darmo)

Monitor SW271 opiera się na sukcesie wielokrotnie nagradzanego poprzednika, wyznaczając nowy standard w ofercie monitorów szeroko-gamutowych, a dzięki funkcji HDR wznosi jakość obrazu na wyższy poziom. Nowy, 27-calowy monitor 4K UHD umożliwia wyświetlanie obrazu o niezwykłej klarowności i szczegółowości. Wyświetlacz posiada 10-bitowy panel IPS oraz pokrywa 99% przestrzeni barwnej Adobe RGB, 100% sRGB oraz wspiera technologię HDR.

cena wynajmu:
1 dzień: 0 zł
kolejny dzień: 0 zł
kaucja: 4525 zł
dostępny od ręki
darmowa dostawa

Monitor BenQ SW240 - „Przetestuj przed zakupem” (4 dni za darmo)

SW240 to nowy monitor z gamutem AdobeRGB i kalibracją sprzętową dedykowany do z fotografią. Dzieki niemu Twoje zdjęcia zachowają prawdziwe barwy, a uchwycone chwile będą doskonałe. Zastosowany panel IPS cechuję się bardzo dobrą reprodukcją, a jakość podświetlenia i jego równomierność nie odbiega od branżowych standardów. Dzięki temu monitor ten oferuje obraz odpowiadający potrzebom wymagających komercyjnych projektów.

cena wynajmu:
1 dzień: 0 zł
kolejny dzień: 0 zł
kaucja: 1835 zł
dostępny od ręki
darmowa dostawa

BenQ | Testuj przed zakupem

 

ZASADY WYPOŻYCZENIA

 

 1. Korzystając z naszej Wypożyczalni, zamów  wybrany monitor (SW240, SW2700PT, SW271), podając dogodny dla siebie termin (okres 4 dni kalendarzowych).
 2. Każde zamówienie jest weryfikowane przez sklep pod kątem dostępności. Proszę oczekiwać potwierdzenia, w którym otrzymasz Umowę Wypożyczenia wraz z danymi do płatności (skorygowanej o koszty transportu - te są po naszej stronie). Odeślij podpisaną umowę (skan, zdjęcie) i opłać zamówienie.
 3. Kaucja jest płatna i zwrotna w 100%. Jeśli po okresie wypożyczenia zdecydujesz się na zakup danego modelu monitora to kaucja (zawierająca rabat) przechodzi na poczet płatności za nowe urządzenie. Przy odbiorze w salonie honorujemy płatność gotówką lub blokada na karcie. W przypadku wysyłki sugerujemy przelew przedpłata lub płatność online.
 4. Po okresie wypożyczenia odsyłasz towar na nasz koszt! W tym celu zabezpiecz towar (sugerujemy użycie folii stretch) i przygotuj przesyłkę. Możesz tego dokonać na dwa sposoby:
  - korzystając z platformy >> eZwroty / Poczta Polska (w serwisie Pocztex Ekspres 24) - wpisując nazwę sklepu: www.FotoPlus.pl (zwróć za darmo)
  - zlecając przesyłkę telefonicznie 22 489 48 77 >> UPS Standard (opłaca odbiorca) / nr rozliczeniowy: 0W4E99

  Adres zwrotny:
  Foto-Plus
  ul. Aleksandry 28
  30-837 Kraków

 5. Gdy otrzymamy i potwierdzimy zwrot, wyślemy Ci nowy produkt lub oddamy pieniądze.
 6. W kwestiach tutaj nie ujętych obowiązuje ogólny Regulamin Wypożyczalni

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.