Na stronie Kolejność Produktów: 4

Polaroid ZIP Printer - mini drukarka Bluetooth do telefonu/smartfona

Polaroid ZIP Printer - to malutka drukarka umożliwiająca natychmiastowy wydruk wysokiej jakości zdjęć, wykonywanych telefonem, smartfonem lub tabletem posiadającym system operacyjny Android lub iOS. Drukowane zdjęcia są całkowicie wodoodporne i posiadają zwiększoną trwałość na starzenie i urazy mechaniczne, jak zadrapania czy przedarcia.
Wymiary: 11,5 x 7,5 x 2 cm. Waga: 190 g. Rozmiar drukowanego zdjęcia: 76 x 50 cm.
Gwarancja: 2 lata

cena 599 zł 549 zł
Raty 0%! 10 x 55 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Canon drukarka SELPHY CP1200

Najbardziej elegancka drukarka SELPHY w historii tej serii ułatwia ożywianie wspomnień zapisanych w smartfonie na trwałych odbitkach o bardzo wysokiej jakości. Mała, elegancka i przenośna drukarka fotograficzna z funkcją Wi-Fi, która jest bardzo łatwa w obsłudze.

cena 485 zł
Raty 0%! 10 x 49 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Kodak Printomatic aparat do zdjęć natychmiastowych

Rób zdjęcia, drukuj natychmiast, dziel się z najbliższymi. Kodak Printomatic to aparat cyfrowy z możliwością zapisu zdjęć na karcie MicroSD i natychmiastowego druku zdjęć (w niecałą minutę). Aparat posiada matrycę o rozdzielczości 10MP oraz możliwość ustawiania jednego z dwóch programów tematycznych podczas wykonywania zdjęć. Wydruk bezatramentowy na dedykowanym papierze w rozmiarze 2x3 cala (50x76 mm).

cena 400 zł
Raty 0%! 10 x 40 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

FujiFilm drukarka Instax SHARE SP-2

Bezprzewodowa drukarka marki Fujifilm na wkłady Instax.

Gwarancja: 12 miesięcy
cena 799 zł 549 zł
Raty 0%! 10 x 55 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: