Komis - wymień stare na nowe

Oferujemy Państwu możliwość zostawienia w rozliczeniu lub oddania w komis używanego sprzętu foto-video przy zakupie nowego.

Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty używane, ale w pełni sprawne i objęte gwarancją do nabycia w przystępnej cenie.

W rozliczeniu przyjmujemy tylko sprzęt w pełni sprawny i w bardzo dobrym stanie.

Na stronie Kolejność Produktów: 3

Nikkor AF-S 24-120mm f/3,5-5,6G IF-ED VR (KOMIS)

Używany obiektyw zmiennoogniskowy. Wszystkie funkcje obiektywu tj: autofocus, system redukcji drgań są sprawne w 100%.Soczewki czyste bez rys oraz zatarać. Wewnątrz obiektywu pojedyncze pyłki wynikłe z normalnego użytkowania. Pierścień zoom pracuje z należytym oporem, pierścień ręcznego ostrzenia posiada delikatny opór początkowy. Obiektyw nigdy nie był naprawiany, karty gwarancyjne są czyste. Gwarancja rozruchowa - 1 miesiąc.

Gwarancja: 1 miesiąc
Stan techniczny DOBRY +
Stan wizualny DOBRY
cena 799 zł
eRaty 12 x 71 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Nikkor AF-S 70-300mm f/4,5-5,6G IF-ED VR (KOMIS)

Używany teleobiektyw zmiennoogniskowy. Wszystkie funkcje obiektywu tj: autofocus, system redukcji drgań są sprawne w 100%.Soczewki czyste bez rys oraz zatarać. Wewnątrz obiektywu pojedyncze pyłki wynikłe z normalnego użytkowania. Obiektyw nigdy nie był naprawiany, karty gwarancyjne są czyste. Gwarancja rozruchowa - 1 miesiąc.

Gwarancja: 1 miesiąc
Stan techniczny - BARDZO DOBRY
Stan Wizulany - PERFEKCYJNY
cena 1499 zł
eRaty 12 x 134 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Canon EF 100mm f/2 USM (komisowy)

Obiektyw komisowy w bardzo dobrym stanie– zarówno technicznym, wizualnym, jak i optycznym. Wygląda i działa jak nowy Średnica filtra: 58 mm.
Wymiary: 75 x 73,5 mm. Waga: 460 g.

Gwarancja: 1 miesiąc
cena 1350 zł
eRaty 12 x 121 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności
Szanowni Klienci, produkty wyprzedażowe/komisowe występują w ograniczonych ilościach, obowiązuje kolejność składania zamówień. Złożenie zamówienie nie jest równoznaczne z jego realizacją. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailowo bądź telefonicznie.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: