Bezlusterkowiec Canon EOS R5 BODY - PRZEDSPRZEDAŻ - ZAMÓW JUŻ DZIŚ!


canon
  Przedsprzedaż


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Pamięci i czytniki

  Zasilanie

  Obiektywy

  Torby, plecaki, pokrowce

  Statywy i stabilizatory

  Adaptery, konwertery, pierścienie

  Oświetlenie

  Akcesoria audio

  Akcesoria filmowe

  Akcesoria czyszczące

  Inne akcesoria

  Bezlusterkowiec Canon EOS R5 

  Najnowsza konstrukcja Canon, oparta na bazie systemu bezusterkowego EOS R, wewnętrzny zapis plików RAW w rozdzielczości 8K z szybkością do 29,97 klatek na sekundę, dzięki czemu z powodzeniem będzie ją można wykorzystywać na planach zdjęciowych podczas profesjonalnych produkcji filmowych. Ta bezkompromisowa jakość materiałów wideo z EOS R5 i dodatkowe funkcjonalności znane z profesjonalnych kamer wideo wyznaczają nowe granice dla konsumenckich aparatów systemowych. EOS R5 może z powodzeniem pełnić rolę drugiej kamery na profesjonalnych planach zdjęciowych przy produkcjach komercyjnych, fabularnych czy dokumentalnych.

   

  Nowy etap rozwoju jakości obrazu

  Nowe standardy w zakresie wysokiej rozdzielczości i fantastyczna jakość wideo 8K. Aparat EOS R5 wprowadza jeszcze wyższą jakość obrazu fotograficznego i filmowego. Umożliwia fotografowanie z szybkością 20 kl./s (migawka elektroniczna) i 12 kl./s (migawka mechaniczna). EOS R5 jest dopracowany, udoskonalony i stworzony z myślą o wielkich rzeczach.

  Richard Shepherd, Pro Product Marketing Senior Manager, powiedział

  „Potwierdzając część specyfikacji aparatu EOS R5 w ubiegłym miesiącu dowiedliśmy, że to, co dotychczas „niemożliwe” stało się osiągalne. Dzisiaj idziemy o krok dalej – potwierdzając kolejne funkcjonalności EOS R5, chcemy nadawać tempo rynkowi aparatów systemowych. I będzie  to możliwe m.in. dzięki zaprezentowanym dziś możliwościom rejestrowania wideo przez EOS R5, niedostępnym dotychczas w żadnym innym aparacie bezlusterkowym.

   


  Swoje najlepsze filmy możesz nagrywać w rozdzielczości 8K – odkryj nowe, ekscytujące możliwości kreatywnego filmowania. Aparat EOS R5 ma pełnoklatkową matrycę oraz funkcję nagrywania z zapisem zewnętrznym i wewnętrznym RAW filmów 8K w trybie 29,97 kl./s oraz filmów 4K w trybie o maksymalnej liczbie 119,88 kl./s* w 10-bitowym profilu Canon Log 4:2:2 lub 10-bitowym trybie HDR PQ 4:2:2, dzięki czemu umożliwia przesuwanie granic filmowania i odkrywanie nowych, dynamicznych sposobów opowiadania historii.

  * Nagrywanie rejestratorem zewnętrznym jest dostępne do maks. jakości 4K i 59,94 kl./s

  „Możliwość rejestrowania wideo w standardach charakterystycznych dla produkcji kinowych, sprawia, że EOS R5 może pełnić rolę w pełni funkcjonalnej kamery wiodącej przy wielu profesjonalnych produkcjach. A biorąc pod uwagę kompatybilność aparatu z najwyższej klasy rozwiązaniami do produkcji obrazów filmowych, aparat ten na pewno zadomowi się na wielu planach zdjęciowych i w studiach produkcyjnych”.

  Większe możliwości
  Teraz można zachować ostrość wszystkich wymaganych obiektów. Dzięki zaawansowanemu systemowi śledzenia zwierząt aparat EOS R5 potrafi rozpoznawać psy, koty i ptaki – wykrywa ich ciała, pyski lub oczy.

   

  Nowe standardy stabilności obrazu
  Pierwszy raz w historii aparatów Canon udostępniamy 5-osiowy stabilizator obrazu z czujnikiem ruchu wbudowany w korpus. Współdziała on z obiektywami Canon RF, łącząc możliwości optycznej i wbudowanej stabilizacji obrazu, dzięki czemu najskuteczniej eliminuje efekty drgań aparatu i zapewnia niezwykle wyraźne zdjęcia i filmy.

   

  Łączność z chmurą. Plus dodatkowe możliwości
  Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi, która zapewnia dostęp do zupełnie nowej usługi image.canon firmy Canon, możesz przesyłać zdjęcia i filmy z dowolnego miejsca. Obsługa funkcji automatycznego transferu obrazów sprawia, że aparat EOS R5 pozwala nagrywać i edytować zdjęcia poza domem czy studiem, a także automatyczne przesyłać je na domowy komputer.

   

  Uniwersalna i elastyczna praca
  Prawdziwa moc kryje się we wnętrzu aparatu. Wydajne połączenie gniazd kart CFexpress i SD UHS-II umożliwia znacznie dłuższą pracę. Aparat EOS R5 należy do niesamowitej serii aparatów EOS R. Wyjątkowe mocowanie RF, które cechuje się najwyższą jakością i dużymi możliwościami adaptacyjnymi, jest zgodne z bogatą gamą obiektywów EF firmy Canon dzięki dużej liczbie adapterów RF-EF umożliwiających bezproblemową integrację.

   

  Dotychczas potwierdzone szczegóły specyfikacji EOS R5
  Filmowanie 8K i 4K z pełnym wparciem usprawnionego systemu Dual Pixel CMOS AF.
  Technologia animal AF – rozpoznawanie psów, kotów i ptaków.
  Szybkość zdjęć seryjnych 12kl./s (migawka mechaniczna) I 20kl./s (migawka elektroniczna).
  Opracowana przez Canon technologia wbudowanej, optycznej stabilizacji matrycy, która działa w połączeniu ze stabilizacją obiektywów.
  Wsparcie automatycznego transferu plików do najnowszej chmurowej platformy image.canon.
  • Bezlusterkowiec Canon EOS R5 body
  • 8K RAW – wewnętrzny zapis z szybkością do 29,97 kl./s bez cropa.
  • Wewnętrzne nagrywanie (bez cropa) w rozdzielczości 8K do 29,97 kl./s (4:2:2 10-bit) w Canon Log (H.265) lub 4:2:2 10-bit HDR PQ (H.265).
  • Wewnętrzne nagrywanie (bez cropa) w rozdzielczości 4K do 119,88 kl./s (4:2:2 10-bit) w Canon Log (H.265) lub 4:2:2 10-bit HDR PQ (H.265).
  • 4:2:2 10-bit w Canon Log lub 4:2:2 10-bit HDR PQ na wyjściu przez HDMI przy 4K 59,94 kl./s.
  • Funkcja Dual Pixel AF we wszystkich trybach wideo w każdej rozdzielczości i klatkażu.
  • 5-osiowa optyczna stabilizacja obrazu (IBIS) / wykorzystanie technologii IS obiektywu oraz IBIS w aparacie.
  • Podwójne gniazdo kart pamięci – 1x CFexpress i 1x SD UHS-II.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?