Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K + Battery Grip


blackmagic
  cena 9490 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  przy przelewie tradycyjnym lub za pobraniem
  eRaty 12 x 848 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K

   

  KAMERA NOWEJ GENERACJI - TAKA JAK TY

  Blackmagic Pocket Cinema Camera jest po prostu lepsza niż zwykła kamera wideo.
   
  Profesjonalne funkcje pozwalające na pełną kontrolę nad obrazem - wysokiej jakości materiał źródłowy uprzyjemni Wam zaawansowaną post produkcję.

    Kamera pozwala na stworzenie dowolnego ulubionego „wyglądu”, wprost z hollywoodzkich filmów .... a to nie wszystko!

  Połączenie wysokiego zakresu dynamiki, doskonałej wydajności przy słabym oświetleniu i Blackmagic RAW - dokładnie Blackmagic RAW.

   

   

  Zapewnia doskonałe obrazy filmowe z precyzyjnymi odcieniami skóry i wspaniałymi kolorami organicznymi.

  Otrzymujesz zaawansowane funkcje, takie jak tryby 4K / 6K, duży 5-calowy wyświetlacz LCD ułatwiający ustawianie ostrości,

   

  Mocowanie Canon EF, które obejmuje zupełnie nowy czujnik Super 35 (23,1 x 12,99 mm) zdolny do nagrywanie wideo 6K z prędkością do 50 fps lub wideo 6K (2.4: 1) z prędkością 60 fps.

   

  Konstrukacja nowego Pocketa

  Pocket 6K zachowuje podobne elementy sterujące, formę i funkcje jak model 4K Mikro Cztery Trzecie, takie jak podwójny natywny ISO do 25 600, 13 stopni zakresu dynamicznego, obsługa 3D LUT, duży, jasny 5-calowy ekran oraz profesjonalna obsługa audio z czterema mikrofonami i wszystkimi tymi samymi portami i funkcjami multimediów. Ustawienia menu są również zasadniczo takie same, ale teraz z mocowaniem EF większy czujnik 6K o rozdzielczości 23,10 x 12,99 mm Super 35 rejestruje rozdzielczości do 6144 x 3456 przy 50 fps. I podobnie jak model 4K, 6K obsługuje fotografowanie w formacie RAW Blackmagic, który pozwala nagrywać nieprzetworzone dane z czujnika. Format RAW osadza metadane z czujnika, aby uprościć edycję i dostosować przepływ pracy do dowolnego typu projektu. łatwiejsza edycja dzięki DaVinci Resolve firmy Blackmagic.

   

  Użyj Pocket Cinema Camera jako studyjnej kamery do nagrań na żywo!

  Blackmagic Pocket Cinema Camera działa teraz jako kamera studyjna do produkcji na żywo, gdy jest używana z ATEM Mini! Wideo i sterowanie odbywa się za pośrednictwem złącza HDMI, które jest dostępne po podłączeniu kamer. Światło nagrywania staje się światłem sygnalizacyjnym, dzięki czemu można zobaczyć, która kamera jest na antenie! Strona ATEM Software Control Camera zawiera interfejs w stylu jednostki sterującej kamerą (CCU) do regulacji i dopasowania kamer. Przesuń dźwignię CCU pionowo, aby ustawić przysłonę, i od lewej do prawej, aby wyregulować poziom czerni. Dostępne są również elementy sterujące odcieniem koloru, aby zrównoważyć aparaty, a także ostrość, wzmocnienie i czas otwarcia migawki. Możesz nawet nagrać w aparacie Blackmagic RAW ISO do późniejszej edycji!

   

  Solidna konstrukcja - włókno kompozytowe z poliwęglanu

  Elegancki wygląd Blackmagic Pocket Cinema Camera zawiera niesamowitą liczbę wysokiej klasy funkcji filmu cyfrowego w zminiaturyzowanej, podręcznej konstrukcji. Wykonany z lekkiego kompozytu poliwęglanowego z włókna węglowego, aparat ma wielofunkcyjny uchwyt ze wszystkimi elementami sterującymi do nagrywania, ISO, WB i kąta migawki w zasięgu ręki. Ponieważ jest to zaawansowana cyfrowa kamera filmowa, czujnik został zaprojektowany tak, aby zredukować szum termiczny, umożliwiając czystsze cienie i wyższe ISO. Dodatkowo duży 5-calowy wyświetlacz LCD umożliwia idealne ustawienie ostrości w rozdzielczościach 4K i 6K. Otrzymasz również zdejmowaną komorę baterii, 4 odporne na wstrząsy mikrofony, mocne mocowanie obiektywu i wbudowany głośnik.

  Wyposażony w większy czujnik Super 35 6144 x 3456 i mocowanie obiektywu EF, model Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K umożliwia korzystanie z większych obiektywów fotograficznych EF do tworzenia kinowych obrazów z płytszą głębią ostrości, umożliwiając kreatywne rozmyte tła i wspaniałe efekty bokeh! Dodatkowa rozdzielczość zapewnia również więcej miejsca na zmianę kadrowania podczas edycji i korekcji kolorów. Oznacza to, że możesz nagrywać w 6K, a następnie w postprodukcji powiększać i ponownie kadrować, aby umożliwić tworzenie szerokich ujęć i zbliżeń, wszystko z jednego aparatu i bez utraty jakości obrazu!

   

  Wielofunkcyjny uchwyt

  Wielofunkcyjny uchwyt ma wygodny i znajomy wygląd, dzięki czemu ważne funkcje, takie jak ISO, WB i przyciski migawki są w zasięgu ręki. Pod palcem wskazującym znajduje się nawet kółko przewijania do szybkiej regulacji przysłony! Otrzymujesz dodatkowe elementy sterujące, które wykraczają poza te dostępne w lustrzance cyfrowej, co oznacza, że ​​nie musisz przeszukiwać menu na małym ekranie, aby znaleźć polecenie! Blackmagic Pocket Cinema Camera oferuje łatwo dostępne przyciski nagrywania i zatrzymania, które są umieszczone dokładnie tam, gdzie się ich spodziewasz, w tym klawisze funkcyjne przypisywane przez użytkownika i przyciski sterujące dla dużej liczby klatek na sekundę, powiększenia ostrości, obsługi menu, odtwarzania i nie tylko.

   

  Wysoka rozdzielczość. Kinowy cyfrowy czujnik filmu!

  Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K ma natywną rozdzielczość czujnika 4096 x 2160, a model 6K ma natywną rozdzielczość 6144 x 3456. Niezależnie od tego, czy fotografujesz w jasnym świetle słonecznym, czy prawie wcale, oba modele mają 13 stopni zakres dynamiczny i podwójna natywna czułość ISO do 25600 dla oszałamiających obrazów o niskim poziomie szumów w każdych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo większy czujnik Super 35 w modelu 6K umożliwia fotografowanie z małą głębią ostrości i obiektywami anamorficznymi. Oba modele pozwalają na nagrywanie do 60 kl./s w pełnej rozdzielczości lub 120 kl./s w oknie. Dzięki technologii Blackmagic Generation 4 Colour Science otrzymujesz tę samą technologię obrazowania, co nasze najdroższe cyfrowe aparaty na film.

   

  Podwójne wzmocnienie ISO dla wyjątkowej wydajności w słabym świetle

  W przypadku filmu cyfrowego ISO jest miarą czułości czujnika obrazu na światło. Oznacza to, że im wyższa wartość ISO, tym większa czułość na światło, dzięki czemu można fotografować przy naturalnym świetle nawet w nocy! Blackmagic Pocket Cinema Camera oferuje podwójne wzmocnienie ISO do 25600, co oznacza, że ​​zarówno modele 4K, jak i 6K są zoptymalizowane pod kątem minimalizacji ziarnistości lub szumu w obrazach, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego zakresu dynamicznego czujnika. Natywna czułość ISO 400 jest idealna do scen z oświetleniem na planie. Dodatkowa wysoka bazowa czułość ISO 3200 jest idealna do fotografowania w słabo oświetlonych miejscach. Podwójne wzmocnienie jest zmieniane automatycznie, dzięki czemu można łatwo robić świetne zdjęcia, gdy nie masz czasu na ustawienie oświetlenia.

   

   Postprodukcja
  Przyjazne formaty plików!

  Blackmagic Pocket Cinema Camera nagrywa przy użyciu standardowych otwartych formatów plików, więc nie musisz tracić czasu na transkodowanie multimediów. Pliki są kompatybilne ze wszystkimi programami do postprodukcji, więc możesz pracować z wybranym oprogramowaniem lub korzystać z dołączonego oprogramowania DaVinci Resolve Studio. Nagrywanie działa w standardowych 10-bitowych plikach Apple ProRes we wszystkich formatach do 4K lub 12-bitowych Blackmagic RAW we wszystkich formatach do 6K. Blackmagic RAW to najszybciej rozwijający się format RAW, a programiści mogą pobrać i używać bezpłatnego pakietu Blackmagic RAW SDK, aby dodać obsługę do swoich aplikacji. Najlepsze ze wszystkich plików multimedialnych działają we wszystkich systemach operacyjnych, a ponadto możesz formatować karty multimedialne i dyski w HFS + dla komputerów Mac i ExFAT dla Windows.

   

  Blackmagic Raw
  Jakość RAW i szybkość wideo!

  Blackmagic RAW to nowy, rewolucyjny format przeznaczony do przechwytywania i zachowania jakości danych z czujnika aparatu. Formaty wideo, takie jak H.264, są silnie skompresowane, a ponadto dodają szumy i artefakty, powodując utratę oryginalnych szczegółów czujnika. Blackmagic RAW eliminuje ten problem i zapewnia oszałamiające obrazy z niesamowitą szczegółowością i kolorem w całym procesie produkcyjnym, od aparatu po edycję, kolor i mastering. Zapisuje również ustawienia aparatu jako metadane, dzięki czemu można ustawić czułość ISO, balans bieli i ekspozycję w aparacie lub zmienić je później podczas edycji, a wszystko to bez utraty jakości! Tylko Blackmagic RAW zapewnia najwyższą jakość, najmniejsze pliki i najszybszą wydajność!
   

   

   

  Lista kompatybilnych dysków SSD

   

  The following USB-C drives are recommended for recording 6K Blackmagic RAW 5:1 up to 50 fps.
  Angelbird - SSD2GO PKT - 512GB
  Angelbird - SSD2GO PKT - 1TB
  Angelbird - SSD2GO PKT - 2TB
  Delkin Devices - DJUGBM1TB - 1TB
  LaCie - STHR2000800 Rugged SSD - 2TB
  Wise - PTS-1024 Portable SSD - 1TB
  Wise - PTS-2048 Portable SSD - 2TB

  The following USB-C drives are recommended for recording 6K 2.4:1 Blackmagic RAW 5:1 up to 60 fps.
  Angelbird - SSD2GO PKT - 512GB
  Angelbird - SSD2GO PKT - 1TB
  Angelbird - SSD2GO PKT - 2TB
  G-Technology - G-DRIVE mobile SSD R-Series - 512GB
  G-Technology - G-DRIVE mobile SSD R-Series - 1TB
  LaCie - STHK500800 Portable SSD - 500GB
  LaCie - STHR2000800 Rugged SSD - 2TB
  Samsung - Portable SSD T5 - 250GB
  Samsung - Portable SSD T5 - 2TB
  Wise - PTS-256 Portable SSD - 256GB
  Wise - PTS-1024 Portable SSD - 1TB
  Wise - PTS-2048 Portable SSD - 2TB

  The following USB-C drives are recommended for recording 2.8K 17:9 Blackmagic RAW 3:1 up to 120 fps.
  Angelbird - SSD2GO PKT - 2TB
  G-Technology - G-DRIVE mobile SSD R-Series - 512GB
  G-Technology - G-DRIVE mobile SSD R-Series - 1TB
  LaCie - STHK500800 Portable SSD - 500GB
  LaCie - STHR2000800 Rugged SSD - 2TB
  Samsung - Portable SSD T5 - 250GB
  Samsung - Portable SSD T5 - 2TB
  Wise - PTS-256 Portable SSD - 256GB
  Wise - PTS-512 Portable SSD - 512GB
  Wise - PTS-1024 Portable SSD - 1TB
  Wise - PTS-2048 Portable SSD - 2TB

  The following USB-C drives are recommended for recording 4K DCI ProRes HQ up to 60 fps.
  Angelbird - SSD2GO PKT - 512GB
  Angelbird - SSD2GO PKT - 1TB
  Angelbird - SSD2GO PKT - 2TB
  Delkin Devices - DJUGBM1TB - 1TB
  G-Technology - G-DRIVE mobile SSD R-Series - 512GB
  G-Technology - G-DRIVE mobile SSD R-Series - 1TB
  LaCie - STHK500800 Portable SSD - 500GB
  LaCie - STHR2000800 Rugged SSD - 2TB
  Samsung - Portable SSD T5 - 250GB
  Samsung - Portable SSD T5 - 1TB
  Samsung - Portable SSD T5 - 2TB
  SanDisk - Extreme Portable SSD - 1TB
  Wise - PTS-256 Portable SSD - 256GB
  Wise - PTS-512 Portable SSD - 512GB
  Wise - PTS-1024 Portable SSD - 1TB
  Wise - PTS-2048 Portable SSD - 2TB

  Klatki

  Akcesoria

  Dyski SSD

  Audio

  Zasilanie

  Adaptery

  Efektywny rozmiar czujnika
  23,10 mm x 12,99 mm (Super 35)
  Mocowanie obiektywu
  Aktywne mocowanie EF.
  Sterowanie obiektywem
  Przysłona, ostrość i zoom na obsługiwanych obiektywów.
  Zakres dynamiczny
  13 stopni
  Dual Native ISO
  400 i 3200
  Rozdzielczości

  6144 x 3456 (6K) do 50 kl.
  6144 x 2560 (6K 2.4;1) do 60 kl.
  5744 x 3024 (5,7K 17;9) do 60 kl.
  4096 x 2160 (4K DCI) do 60 kl.
  3840 x 2160 (Ultra HD) do 60 kl.
  3728 x 3104 (3,7K 6;5 anamorficzny) do 60 kl.
  2868 x 1512 (2,8K 17;9) do 120 kl.
  1920 x 1080 (HD) do 120 kl.
  Frame Rates
  Maksymalna częstotliwość odświeżania czujnika w zależności od rozdzielczości i wybranego kodeka. Project frame rates 23,98, 24, 25, 29,97, 30, 50, 59,94 i 60 kl.
  Off-speed frame rates do 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 6K 2,4;1, 120 klatek na sekundę w rozdzielczości 2,8K 17;9 i 1080HD.
  Ogniskowanie
  Automatyczne ustawianie ostrości przy użyciu kompatybilnych obiektywów.
  Sterowanie przysłoną
  Koło przysłony i suwak ekranu dotykowego do ręcznej regulacji przysłony w obiektywach sterowanych elektronicznie, przycisk przysłony do natychmiastowego automatycznego ustawiania przysłony w kompatybilnych obiektywach.
  Wymiary ekranu
  5” 1920 x 1080.
  Typ ekranu
  Pojemnościowy ekran dotykowy LCD.
  Obsługa metadanych
  Automatycznie wypełniane dane obiektywu z elektronicznych obiektywów EF. Automatyczne zapisywanie ustawień kamery i danych takich jak projekt, numer sceny, wykonywanie zdjęć i specjalnych notatek. LUT 3D może być również osadzony w metadanych plików RAW Blackmagic.
  Sterowanie
  Menu ekranu dotykowego na 5-calowym ekranie. 1 x Przycisk zasilania, 1 x Przycisk nagrywania, 1 x Przycisk zdjęć, 1 x Scroll Wheel z przyciskiem zintegrowanym w uchwyt, 1 x ISO, Button, 1 x Balans bieli, 1 x Przycisk Migawki, 3 x konfigurowalne programowo przyciski Fn, 1 x Przycisk High Frame Rate (HFR), 1 x Przycisk W górę/W dół, 1 x Przycisk Menu, 1 x Przycisk Odtwarzania, 1 x Przycisk Focus i 1 x Przycisk IRIS.
  Złącza
  Łączna liczba wejść wideo
  brak.
  Łączna liczba wyjść wideo
  1 x HDMI Typ A
  Wejścia analogowe audio
  1 x mini XLR analogowy przełączany między mikrofonem z obsługą zasilania phantomowego a poziomem linii (do +14dBu).
  Wejście stereofoniczne
  1 x 3,5 mm. Może być również używany do wprowadzania Timecode.
  Wyjścia analogowe audio
  1 gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.
  Interfejs komputera
  USB Type-C do nagrywania na dyskach zewnętrznych i aktualizacji oprogramowania.
  Audio
  Mikrofon
  Zintegrowany mikrofon stereo.
  Wbudowany głośnik
  1 x głośnik mono.
  Standardy
  Standardy wideo SD
  Brak.
  Standardy wideo HD

  1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60.
  Standardy wideo Ultra HD

  2160p23.98, 2160p24, 2160p25, 2160p29.97, 2160p30, 2160p50, 2160p59.94, 2160p60.
  Standardy 4K DCI

  4KDCIp23.98, 4KDCIp24, 4KDCIp25, 4KDCIp29.97, 4KDCIp30, 4KDCIp50, 4KDCIp59.94, 4KDCIp60.
  Media

  1 gniazdo kart CFast, 1 gniazdo kart SD UHS-II, 1 gniazdo rozszerzeń USB-C 3.1 Gen 1 dla zewnętrznych nośników do nagrywania Blackmagic RAW i ProRes Recording.
  Formaty nośnika
  Możliwość formatowania nośników do systemów plików ExFAT (Windows/Mac) lub HFS+ (Mac).
  Obsługiwane kodeki

  Blackmagic RAW Constant Bitrate 3;1,
  Blackmagic RAW Constant Bitrate 5;1,
  Blackmagic RAW Constant Bitrate 8;1,
  Blackmagic RAW Constant Bitrate 12;1,
  Blackmagic RAW Constant Quality Q0,
  Blackmagic RAW Constant Quality Q5,
  ProRes 422 HQ QuickTime,
  ProRes 422 QuickTime,
  ProRes 422 LT QuickTime,
  ProRes 422 Proxy QuickTime.
  Rodzaj pamięci

  1 x CFast 2.0.
  1 x karta SD UHS-II.
  1 x szybki port rozszerzeń USB-C dla nośników zewnętrznych.
  Rozdzielczość

  6144 x 3456 (6K)
  6144 x 2560 (6K 2.4;1)
  5744 x 3024 (5.7K 17;9)
  4096 x 2160 (4K DCI)
  3840 x 2160 (Ultra HD)
  3728 x 3104 (3.7K 6;5 anamorphic)
  2868 x 1512 (2.8K 17;9)
  1920 x 1080
  Formaty zapisu
  Blackmagic RAW 3;1, 5;1, 8;1, 12;1, Q0 i Q5 przy 6144 x 3456, 6144 x 2560, 5744 x 3024, 3728 x 3104 i 2868 x 1512 z filmem, rozszerzonym zakresem dynamiki wideo lub niestandardowym 3D LUT osadzonym w metadanych.
  ProRes przy 4096 x 2160, 3840 x 2160 i 1920 x 1080 z filmem, rozszerzonym zakresem dynamiki wideo lub wideo lub niestandardowym 3D LUT.
  Oprogramowanie
  Oprogramowanie w zestawie
  Pocket Cinema Camera 6K Operating System.
  Systemy operacyjne

  Mac 10.13 High Sierra,
  Mac 10.14 Mojave lub nowszy.
  Windows 10.
  Wymagania dotyczące zasilania
  Zasilanie
  1 x zewnętrzne zasilanie 12V.
  Wejście zewnętrznego źródła zasilania
  1 x 2-pinowe złącze blokujące.
  Typ baterii
  Canon LP-E6.
  Żywotność baterii
  Około 45 minut.
  (nagrywanie 6K RAW przy 24 klatkach na sekundę do CFast 2.0 z jasnością ekranu przy 50%)
  Moc
  12V-20V.
  Wymiary
  178,1 x 101,3 x 96mm
  Waga
  900g
  Specyfikacje środowiskowe
  Temperatura pracy
  0° do 40°C
  Temperatura przechowywania
  od -20° do 45°C
  Wilgotność względna
  0% do 90% bez kondensacji
  • Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K
  • Battery Grip
  • Nakładka bagnetu obiektywu
  • Pasek kamery
  • Zasilacz 30W z łącznikiem blokującym i adapterami międzynarodowymi
  • Bateria LP-E6
  • Książeczka informacyjna
  • Klucz aktywacji DaVinci Resolve Studio
  • Bagnet Canon EF z pełnym wsparciem elektroniki
  • Nowy sensor Super 35 (23,1 x 12,99 mm)
  • Dual Native ISO
  • Wideo 6K 6144 x 3456 z prędkością do 50 fps
  • 6K (2.4: 1) z prędkością 60 fps
  • 120 kl./s przy 2.8K
  • 13 stopniowy zakres dynamiczny
  • 10-bitowym Apple ProRes , 12-bitowym Blackmagic RAW

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?