WEEKENDOWY HITCENOWY! SPRAWDŹ!

Lampa ledowa NANLITE Forza 60 Bi-Color


  cena 1499 zł
  eRaty 12 x 134 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  NanLite Forza 60B wyróżniają te same utra kompaktowe cechy jak Forza 60. NanLite poprawił jej wydajność i wprowadził model LED Forza 60B.

  Co ją wyróżnia? 60B ma zmienną temperaturę barwową od ciepłego 2700 K do chłodnego 6500 K, aby poradzić sobie z warunkami oświetlenia otoczenia, dopasować inne urządzenia lub po prostu dla kreatywnej ekspresji. Wysoka ocena CRI / TLCI urządzenia na poziomie 96/98 świadczy o jego zaawansowanej dokładności w renderowaniu kolorów. Intensywność światła jest również zmienna i możesz dokonać tych regulacji bezpośrednio na urządzeniu, możesz również dokonać ich bezprzewodowo za pomocą osobno zakupionego nadajnika dzięki wbudowanej technologii 2,4 GHz.

  Kolejnym atutem są efekty specjalne, które obejmują: Pętlę CCT, Pętlę INT, Błysk, Puls, Burze, Telewizje, Paparazzi, Świecę / Ogień, Popsutą Żarówkę, Fajerwerki, Wybuch i Spawanie. Uchwyt o wymiarach 20 x 10 x 8 cm waży zaledwie 0,8 kg, co czyni go mile widzianym dodatkiem do zestawu, zajmując przy tym minimalną przestrzeń.

  Forza 60B jest chłodzona przez cichy wentylator a jej dodatkowym atrybutem są opcje zasilania AC / DC. Lampa jest gotowa do użytku na całym świecie dzięki zasilaczowi od 110 do 240 V prądu przemiennego, ale może również działać na akumulatorach NP-F lub 14,8 V po dokupieniu uchwytu baterii lub adaptera. Idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy prąd zmienny jest niedostępny w miejscu pracy lampy.

  Forza 60B jest dostarczana z jarzmem i mocowaniem 5/8 ", które pasuje do standardowych statyów oświetleniowych w branży.

  Zmienna temperatura barwowa
  Dwukolorowy element z serii Forza - 60B odróżnia ją od poprzedniej Forza 60, oferując szeroki zakres kolorów w zakresie 2700–6500 K. Pozwala to szybko dopasować naturalne warunki otoczenia lub sztuczne oświetlenie za pomocą pokrętła.

  Wysoka wydajność, rozmiar dłoni
  Dzięki korpusowi wielkości dłoni i precyzyjnie zaprojektowanemu reflektorowi światło może emitować imponujący 13830 luksów przy 5600 K. Forza 60B ma wskaźnik CRI 96 i TLCI 98, co zapewnia spójne odwzorowanie kolorów.

  Ulepszone praktyczne efekty świetlne
  Za naciśnięciem jednego przycisku możesz symulować 12 różnych praktycznych efektów świetlnych - Pętlę CCT, Pętlę INT, Błysk, Puls, Burze, Telewizje, Paparazzi, Świecę / Ogień, Popsutą Żarówkę, Fajerwerki, Wybuch i Spawanie. Wszystkie zostały zaprojektowane w celu usprawnienia pracy i zaoszczędzenia czasu na tworzeniu złożonych scenariuszy oświetleniowych.

  Niekończące się możliwości kształtowania światła
  Forza 60B ma mini mocowanie, które pozwala na użycie wszystkich modyfikatorów Forza 60. Opcjonalny adapter Bowens umożliwia dołączenie standardowych modyfikatorów Bowens, dzięki czemu Forza 60B jest kompatybilna z szerokim wyborem modyfikatorów światła, w tym między innymi z linii softboxów i parasoli NanLite.

  Zasilanie - wszędzie!
  Zoptymalizowany do użytku w studiu lub w plenerze, Forza 60B może działać z dołączonym zasilaczem, opcjonalnymi akumulatorami NP-F lub akumulatorem z mocowaniem V za pomocą uchwytu akumulatora (brak w zestawie) lub kabla D-tap (brak w zestawie). Pozwala to na obsługę urządzenia w dowolnym miejscu, niezależnie od dostępności zasilania.

  Wydajny system chłodzenia
  Cichy wentylator może być używany w sytuacjach filmowych wrażliwych na dźwięk i cechuje go trwałość 60 000 godzin COB LED.

  Aktualizacje oprogramowania układowego i sterowanie bezprzewodowe
  Forza 60B ma port USB do obsługi aktualizacji oprogramowania układowego, dzięki czemu światło jest otwarte na przyszłe możliwości i zmiany. Dodatkowo lampa może być sterowana bezprzewodowo za pomocą opcjonalnych nadajników 2,4 GHz.

  Temperatura barwowa
  2700-6500 K
  Odwzorowanie kolorów
  CRI 96, TLCI 98
  System chłodzenia
  cichy wentylator
  Ściemnianie
  od 0 do 100%
  Moc maksymalna przy 6500K
  5560 lumenów
  Moc maksymalna przy użyciu czaszy z zestawu (5600K)
  13830 LUX@1m
  Przewidywana żywotność lampy
  60000 godzin
  Typ pilota
  Bezprzewodowy
  Maksymalny pobór mocy
  60 W
  Czas pracy na bateriach przy 100% mocy (adaptery bateryjne do kupienia osobno)
  1,9 godziny (14.8V Sony V-Mount Style 160WH), 1 godzina (2x Sony NP-F 750)
  waga samej lampy
  0,82kg
  • Nanlite Forza 60B Bi-Color LED Monolight
  • Zasilacz
  • Przewód zasilający
  • Reflektor
  • Torba do przenoszenia
  • regulacja temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K
  • bardzo wysoki wskaźnik odwzorowanie kolorów CRI: 96, TLCI: 98
  • niewielkie rozmiary
  • możliwość zasilania bateryjnego przy użyciu dodatkowych adapterów bateryjnych (brak w zestawie)

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?