WEEKENDOWY HITCENOWY! SPRAWDŹ!

Lampa ledowa NANLITE Forza 60


  cena 1265 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 113 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria

  Forza 60 LED firmy NanLite to małe i przenośne światło studyjne o niezwykłej mocy wyjściowej w stosunku do swoich rozmiarów.

  Zaprojektowana aby idealnie pasować do dowolnego źródła światła LED, Forza 60 waży zaledwie 0,82 kg i ma rozmiar 1 litrowej butelki (bez uwzględnionego reflektora). Możesz łatwo spakować Forza 60 w dowolną skrzynkę na sprzęt a nawet plecak.

  Ultra Bright Output
  Dzięki dołączonemu reflektorowi Forza 60 emituje imponujący 11 950 luksów z odległości 1 metra. Po wyposażeniu w opcjonalny Fresnel strumień świetlny wzrasta do oszałamiającego 23 860 luksów z odległości 1 metra. Dzięki przyciemnieniu od 100% do 1% możesz szybko dostosować Forza 60 do dowolnej sceny bez dodawania filtrów ND i dyfuzji.

  Perfekcja kolorów
  Jasność światła jest ważna ale bez dokładności kolorów mnóstwo czasu i pieniędzy zostanie utraconych w postprodukcji. Forza 60 ma CRI 98 i TLCI 95, co oznacza, że możesz pracować  wiedząc, że odwzorowanie kolorów będzie bardzo dokładne.

  Szybka zmiana modyfikatora
  Aby nadążyć za prędkością produkcji, NanLite zaprojektował mocowanie modyfikatora Forza 60 tak, aby było szybkie i proste w użyciu. Jednym naciśnięciem przycisku, ćwierć obrotu i możesz zamienić na dowolny ze specjalnie zaprojektowanych modyfikatorów światła NanLite.

  Praktyczne efekty
  Dzięki wstępnie zaprogramowanym efektom specjalnym Forza ułatwia naśladowanie scenariuszy oświetleniowych, których odtworzenie może być trudne. Za naciśnięciem jednego przycisku możesz symulować błyskawicę, migający ekran telewizora, lampę błyskową i nieprawidłowo działającą żarówkę.

  Power Anywhere
  Zoptymalizowany do użytku w studiu lub na zewnątrz, Forza 60 może działać zarówno z dołączonego zasilacza sieciowego, jak i akumulatorów 14,8 V typu V-Mount za pośrednictwem D-Tap (brak w zestawie), dzięki czemu możesz pracować w dowolnym miejscu, niezależnie od dostępności zasilania.

  Studio i lokalizacja gotowe
  Dostarczona z gwintem 5/8 ", Forza 60 może być zamontowana bezpośrednio na dowolnym standardowym statywie oświetleniowym a obracające się o 330 stopni jarzmo ułatwia regulację kąta lub zawieszenie światła na suficie do użytku studyjnego. Aktywny, cichy wentylator Forza 60 może być używany nawet w najbardziej wrażliwych na dźwięk sytuacjach.

  moc maksymalna
  6732 lumenów
  odwzorowanie barw
  CRI 98 i TLCI 95
  temperatura barwowa
  5600K
  Kontrola jasności
  Wi-Fi 2.4ghz
  Moc
  60 W
  Źródło prądu
  AC/Battery DC 15volt (opcjonalnie bateria V-Lock - brak w zestawie)
  moc światła
  11950lux/m (przy użyciu załączonego reflektora)
  waga samej lampy
  0,82kg
  • Lampa NanLite Forza 60 LED
  • Odbłyśnik 55 stopni
  • Kabel zasilający
  • Futerał
  • Standardowy uchwyt odbiornika 5/8 "
  • Dzięki dołączonemu reflektorowi Forza 60 emituje imponujący 11 950 luksów z odległości 1 metra
  • moc maksymalna: 6732 lumenów
  • odwzorowanie barw: CRI 98 i TLCI 95
  • temperatura barwowa: 5600K
  • regulacja mocy od 1-100%

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?