Meike pierścienie pośrednie Makro AF do Nikon


  cena 250 zł
  eRaty 12 x 22 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zestaw pierścieni wyposażono w układ styków pozwalających na przeniesienie wszystkich parametrów ekspozycji do korpusu aparatu.

  Dzięki temu pierścienie pozwalają na pracę we wszystkich automatycznych trybach pracy. Dodatkowo stosując nowsze obiektywy z wbudowanym silnikiem układu AF będziemy mogli wykorzystać również Autofocus.

  Zestaw umożliwia zmniejszenie minimalnej odległości fotografowania do kilku centymetrów - pozwalając jednocześnie na wykonywanie zdjęć makro przy pomocy standardowych obiektywów, których normalnie minimalna odległość ostrzenia to od 10 do 50cm.

  Pierścienie pośrednie umożliwiają robienie zdjęć makro poprzez odsunięcie obiektywu od korpusu aparatu.

  Pierścienie pozwalają uzyskać dużo większą skalę odwzorowania niż w przypadku zastosowania samych obiektywów. Przy pomocy pierścieni pośrednich możemy zrobić zdjęcia makro w dużej skali odwzorowania, a jednocześnie wysokiej jakości. Pierścienie doskonale współpracują z aparatami, lustrzankami cyfrowymi oraz analogowymi. Nie powodują zniekształceń, ani utraty jakości.

  Pierścienie wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa, które jest bardzo trwałe i wytrzymałe, estetyczne oraz dobrze spasowane. Pierścienie te są tak samo funkcjonalne jak dużo droższe pierścienie z zakończeniami metalowymi, różnią się jedynie materiałem wykonania. Pierścienie z zakończeniem metalowym są trwalsze, jednakże gdy pierścienie nie są używane w celach profesjonalnych, a jedynie hobbystycznie, sporadycznie, to nie musimy się obawiać o ich trwałość. Sprawdzą się bardzo dobrze.

  Wraz z pierścieniami w zestawie otrzymują również Państwo dwa dekielki ochronne.

  Kompatybilność
  Nikon [AF / Ai / AiS]
  Styki
  przenoszące autofokus oraz parametry ekspozycji
  Pierścienie
  12mm, 20mm, 36mm
  Materiał
  wysokiej jakości tworzywo
  • - Pierścień 12mm
  • - Pierścień 20mm
  • - Pierścień 36mm
  • - Dwa dekle ochronne

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?