Monitor podglądowy Feelworld LUT7S | 3D LUT SDI Ultra Bright 2200nit


  cena 2190 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 196 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  negocjuj cenę

  Zalecane akcesoria

  Zasilanie

  Przewody

  Monitor podglądowy Feelworld LUT7S 3D LUT 4K SDI/HDMI Ultra Bright 2200nit

  Zaawansowany monitor podglądowy o przekątnej 7", wyposażony w dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości natywnej 1920 × 1200 pikseli - bardzo jasny wyświetlacz 2200 nitów i bardzo wysokim kontraście 1200:1. Posiada wejście/wyjście SDI/HDMI.

  Prosty system operacyjny, dopracowane ujęcia.

  Nasz elastyczny system operacyjny jest wyposażony w obszerny zestaw zakresów, które są dostępne za jednym dotknięciem i są łatwe w użyciu. Monitor posiada funkcje do ustawiania ostrości, kadrowania i ekspozycji (przebieg, RGB, wektory, histogram RGB, histogram, miernik dźwięku, wyostrzanie ostrości, powiększanie, zebra, fałszywy kolor, prowadnice ramek, bezpieczny obszar itp.) Wraz z elastyczną implementacją 3D LUT (użyj wbudowanego LOG do wideo Rec.709 lub załaduj pliki .cube) i opcje anamorficznego monitorowania de-squeeze.

  Łączy niezawodność z użytecznością.

  LUT7S wyposaża filmowców w zalety dużego wyświetlacza w aparacie, nie utrudniając konfiguracji kamery. FEELWORLD LUT7S jest wyposażony w zaawansowane funkcje monitorowania w małej, lekkiej obudowie, którą można podłączyć do praktycznie każdej kamery.

  Z przodu znajduje się duży ekran dotykowy LCD o wysokiej rozdzielczości, czytelny w świetle dziennym, złącza wideo na dole i gniazdo kart SD z boku oraz miejsce na dwie baterie NP-F z tyłu. Rama zewnętrzna ma standardowe punkty mocowania ¼ "na dole, po lewej i prawej stronie do mocowania go do kamer i platform. Ten szczegół konstrukcyjny sprawia, że ​​LUT7S jest łatwy do przymocowania do kamery i łatwy do udostępnienia członkowi zespołu lub klientowi na planie.

  Więcej rozdzielczości, mniej odbić.

  LUT7S umożliwia wyraźne i precyzyjne monitorowanie w terenie oraz analizę obrazu podczas sesji dziennych. Wyświetla Twoje kadry z doskonałą wiernością kolorów i maksymalną rozdzielczością 1920 x 1200 na 7-calowym wyświetlaczu. Panel wykonany jest ze szkła zespolonego optycznie z powłoką antyrefleksyjną, co pozwala na komfortowy monitoring pola w ciągu dnia.

  Ale to, co naprawdę go wyróżnia, to podświetlenie diodami elektroluminescencyjnymi (LED), które generuje jasność 2200 nitów i wyświetla współczynnik kontrastu 1200: 1 i gamę kolorów sRGB / Rec.709, co zapewnia wyjątkową klarowność ekranu nawet przy intensywnym oświetleniu. warunki. Dzięki monitorowi wyświetlającemu treść z szybkością 323 pikseli na cal (PPI) możesz bez obaw fotografować w biały dzień i od razu udoskonalać treści. Szeroki kąt widzenia 160º sprawia, że ​​wielu członków załogi może oglądać go w tym samym czasie.

  Feelworld LUT7 wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji wspierających pracę z obrazem oraz pomagających przy utrzymaniu prawidłowej ostrości i ekspozycji - są to między innymi podgląd płaszczyzny ostrości (Focus Assist), tryb anamorficzny, zebra do kontroli prześwietleń oraz histogram.

  Monitor oferuje także pomocne markery ekranowe Safe Frame, umożliwiające kadrowanie do wielu różnych formatów, w tym także CinemaScope (23.5:1), który używany jest przy profesjonalnych produkcjach filmowych.

   

  Czujnik światła do automatycznego ściemniania

  LUT7S ma czujnik światła otoczenia, który wykrywa poziomy światła otoczenia i automatycznie dostosowuje jasność ekranu. Zapewnia czytelność ekranu w różnych środowiskach i zawsze chroni oczy. Zwiększenie jasności ekranu kompensuje jasne światło słoneczne podczas używania na zewnątrz, a przyciemniony ekran jest wygodniejszy dla oczu podczas oglądania w ciemności.

  Duży monitor z łatwymi w obsłudze przyciskami dotykowymi

  Innowacyjny interfejs użytkownika z ekranem dotykowym LCD zapewnia niesamowitą kontrolę. Do ważnych funkcji monitorowania można używać prostych gestów dotknięcia i przesunięcia. Lunety można włączać za pomocą ekranu dotykowego, a także wspomagać ostrość i ekspozycję. Istnieje również szeroki zakres ustawień, które można kontrolować z dużego wyświetlacza LCD. Dodatkowo możesz załadować 3D LUT.

  Wsparcie dla nagrywania w płaskich profilach - funkcja 3D LUT

  Ważną funkcją ekranu jest także obsługa tablic 3D LUT (Look Up Table) stworzonych przez użytkownika. Pliki .cube mogą zostać zaimportowane do monitora poprzez kartę SD – na obudowie przewidziano odpowiedni port. Dzięki takiemu rozwiązaniu color grading i korekta kolorów mogą być uzyskane już na etapie produkcji – to wygodny i szybki sposób na podgląd ostatecznego efektu. Dodatkowo monitor obsługuje konwersję profilów logarytmicznych S-log2, S-log3, V-log i Log-C na profil REC.709, będący standardem kolorów w branży telewizyjnej i filmowej.

   

  True Color · Profesjonalna kalibracja kolorów
  Użyj standardu kolorów Rec.709

  FEELWORLD wykorzystuje profesjonalny standard kolorów Rec.709 HD i wykorzystuje technologię kalibracji kolorów, z profesjonalną kalibracją przyrządu w fabryce, może skutecznie osiągnąć kalibrację monitora i łatwo uzyskać dokładne odwzorowanie kolorów, nie zniekształcać kolorów, pokazywać rzeczywisty obraz podczas nagrywania wideo.

  Dokładne odwzorowanie kolorów

  Monitor FEELWORLD obsługuje standardy ITU i wideo HD Rec.709 spójną przestrzeń kolorów, zaawansowaną technologię przetwarzania obrazu, dzięki czemu obraz jest wyraźnie przedstawiony, kolor jest niezwykle naturalny, aby zapewnić dokładne odwzorowanie kolorów, odwzorować fizyczny charakter fotografowania, umożliwiając użytkownikom aby dokładnie ocenić jakość różnych wejściowych sygnałów wideo.

   

  W lekkiej i kompaktowej obudowie przewidziano zarówno wejście, jak i wyjście HDMI – pozwala to na odbiór obrazu od urządzenia nagrywającego i przekazanie go dalej do innego monitora lub projektora. Wyposażono go również w wejście audio mini-jack 3.5 mm, wejście zasilania (12 V) oraz wyjście zasilania (8,4 V), do którego można podłączyć specjalne adaptery, tzw. "Dummy Battery", kompatybilne z konkretnymi modelami aparatów (brak w zestawie). Trzy gwinty 1/4" umożliwiają montaż w wielu miejscach, na wiele różnych sposobów.

  Monitor można zasilać za pomocą dwóch akumulatorów z serii NP-F lub zasilacza sieciowego. Źródło zasilania nie jest jednak częścią fabrycznego zestawu i należy dokupić je osobno. Do kompletu dołączono natomiast kabel mini HDMI z przejściówką na złącze micro HDMI, solidne, metalowe ramię montażowe na gorącą stopkę aparat, z dwoma żeńskimi gwintami 1/4" i zimną stopką, oraz praktyczną osłonę przeciwsłoneczną, przydatną podczas nagrań w jasnym otoczeniu.

  Matryca
  7"
  Wyświetlacz
  IPS z podświetleniem LED, dotykowy
  Rozdzielczość
  1920 x 1080px
  Format obrazu
  16:9
  System video
  NTSC
  Jasność
  2200cd/m2
  Kontrast
  1200:1
  Audio
  Jack 3.5mm
  Mocowanie
  3 x 1/4"
  Zoom
  Tak
  Kąty widzenia matrycy
  160°/160° (H/V)
  Wejścia
  3G-SDI / HDMI / mini-jack 3,5 mm / DC 12 V / DC 8,4 V / karta SD
  Wyjścia
  3G-SDI / HDMI zgodne z UHD 4K, Jack 3,5mm
  Zasilanie
  DC 12V
  Zasilanie opcjonalne
  zasilacz sieciowy / akumulator z serii NP-F
  Wymiary
  190 × 126 × 27 mm
  Waga
  460
  • Monitor Feelworld LUT7S
  • Osłona przeciwsłoneczna
  • Kabel mini HDMI – HDMI
  • Przejściówka mini HDMI – micro HDMI
  • Ramię montażowe
  • Wygodne sterowanie z poziomu panelu dotykowego
  • Obsługa tablic 3D LUT stworzonych przez użytkownika
  • Wejścia/wyjścia 3G-SDI/HDMI
  • Funkcja konwersji profilów logarytmicznych do standardu REC.709
  • Przekątna 7"
  • Matryca IPS
  • Wysoki kontrast – 1200:1
  • Jasność 2200 cd/m²
  • Kąt widzenia - 160° w pionie i poziomie
  • Rozdzielczość natywna 1920 × 1200 px (Full HD)
  • Histogram, zebra, focus assist, markery ekranowe, tryb anamorficzny
  • Możliwość dostosowania jasności, kontrastu, ostrości, odcienia, nasycenia i temperatury wyświetlacza

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?