Obiektyw Laowa 65mm f/2,8 Ultra Makro APO (Sony E)


laowa
  cena 1999 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 179 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Obiektyw Venus Optics Laowa 65 mm f/2,8 2X Ultra Macro APO to kontynuacja świetnej linii profesjonalnych szkieł do fotografowania najmniejszych fragmentów otaczającego nas świata.

  2-krotne powiększenie makro

  Obiektyw oferuje maksymalny współczynnik powiększenia 2:1 wraz z minimalną odległością ostrzenia 17 cm. W odróżnieniu od tradycyjnych obiektywów makro, model ten przy ogniskowej 65 mm umożliwia ustawienie ostrości od nieskończoności do 2-krotnego powiększenia, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju scen makrofotografii. Tak szeroki zakres powiększenia jest niezbędny do fotografowania owadów i roślin w różnych rozmiarach.

  Niezwykła ostrość, kolor i wyrazistość

  Zoptymalizowany pod kątem systemów APS-C, obiektyw umożliwia uzyskanie obrazów o oszałamiających szczegółach i kontraście na całej powierzchni kadru, nawet przy zastosowaniu dużego względnego otworu przysłony. Ten profesjonalny obiektyw typu prime zapewnia wyjątkową rozdzielczość i ostrość.

  Znikoma waga oraz wymiary

  Ten niezwykle lekki, kompaktowy i wszechstronny obiektyw o wadze 335g stanowi wyjątkowe uzupełnienie dla kamer APS-C. Niewielki korpus pozwala użytkownikowi na wygodny trzymanie aparatu i regulację ostrości.  Ponadto, konstrukcja wewnętrznego ogniskowania pozwala na zachowanie nie zmiennej długości obiektywu podczas użytkowania. Jest to doskonałe narzędzie zarówno do fotografii rekreacyjnej, jak i profesjonalnej. Ze względu na swoją lekkość i kompaktowość, podróżujący miłośnicy filmowania makro również będą z niego bardzo zadowoleni.

  Apochromatyczna konstrukcja optyczna

  Konstrukcję optyczną obiektywu Laowa 65mm f/2,8 2X cechuje bardzo niski poziom dyspersji. Odpowiedzialne za to są trzy specjalne soczewki, które minimalizują aberracje chromatyczne w całym kadrze. Obiektyw odziedziczył doskonałą konstrukcję APO po starszym bracie - Laowa 100mm f/2,8 Macro 2:1. Dzięki temu potrafi eliminować boczne i wzdłużne aberracje chromatyczne, co oznacza, że wady te zarówno w obszarze ostrzenia jak i poza nim są prawie niewidoczne dla gołego oka. Przekłada się to na brak występowania, charakterystycznych fioletowych obwódek wokół jasnych partii zdjęcia.

  długość ogniskowej
  65 mm
  przysłona minimalna
  f/2,8
  przysłona maksymalna
  f/22
  Rodzaj mocowania
  Sony E
  Kompatybilność z matrycą
  APS-C
  kąt widzenia
  24,4°
  Minimalna odległość ostrzenia
  17cm
  skala odwzorowania
  2:1
  konstrukcja optyczna
  14 elementów w 10 grupach (3 elementy o bardzo niskiej dyspersji)
  liczba listków przysłony
  9
  ustawianie ostrości
  manualne
  Stabilizacja
  brak
  średnica filtra
  52 mm
  Wymiary(długość x średnica)
  100 x 57 mm
  waga
  335g
  • obiektyw Venus Optics Laowa 65 mm f2,8 Ultra Macro APO
  • osłona przeciwsłoneczna
  • dekielek na przód obiektywu
  • dekielek na tył obiektywu
  • Niewielkie rozmiary i waga
  • Konstrukcja APO z trzema soczewkami o niskiej dyspersji
  • Pokrycie matrycy APS-C

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?