Obiektyw Viltrox AF 23mm F/1.4 XF (Sony E) - NOWOŚĆ


viltrox
  cena 1649 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 147 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Viltrox AF 23 MM F/1.4 XF (Sony E)

  Charakteryzujący się elegancką i wszechstronną konstrukcją, Viltrox AF 23 mm f / 1,4 Sony E to szerokokątny obiektyw stałoogniskowy odpowiadający formatowi 35 mm, przeznaczony do bezlusterkowych aparatów Sony z mocowaniem typu E w formacie APS-C.

  Elastyczna szerokokątna ogniskowa łączy się z jasną maksymalną przysłoną f/1,4, aby dostosować się do pracy w różnych warunkach oświetleniowych, a także umożliwia lepszą kontrolę nad głębią ostrości w celu wyodrębnienia przedmiotu przy użyciu technik selektywnego ogniskowania. Konstrukcja optyczna obejmuje kilka elementów o bardzo niskiej dyspersji i elementy o wysokim współczynniku załamania światła, które łączą się, aby tłumić różne aberracje i zapewniać wysoką ostrość, klarowność i dokładność kolorów.

  Zastosowano również wielowarstwową powłokę HD Nano, aby zmniejszyć odblaski i zjawy, aby uzyskać większy kontrast w jasnych i podświetlonych warunkach.

  Jeśli chodzi o obsługę, kompaktowy obiektyw zawiera silnik krokowy STM, który zapewnia szybki, prawie bezgłośny i dokładny autofokus, a także ręczną regulację ostrości w pełnym wymiarze godzin. Wewnętrzny projekt ogniskowania również przyczynia się do szybkiego działania. Dodatkowo obiektyw posiada zintegrowany port micro-USB do wykonywania przyszłych aktualizacji oprogramowania sprzętowego obiektywu.

   

  Najważniejsze cechy obiektywu Viltrox:

  Obiektyw szerokokątny Prime jest przeznaczony do aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E w formacie APS-C i zapewnia ogniskową odpowiadającą formatowi 35 mm.

  Jasny maksymalny otwór przysłony f / 1,4 nadaje się do pracy w warunkach słabego oświetlenia, a także zapewnia większą kontrolę nad głębią ostrości.

  Dwa elementy o bardzo niskiej dyspersji redukują kolorowe obwódki i aberracje chromatyczne w celu uzyskania wysokiego stopnia przejrzystości i dokładności kolorów.

  Dwa elementy o wysokim współczynniku załamania światła pomagają kontrolować aberracje sferyczne i zmniejszać zniekształcenia w celu uzyskania wysokiej ostrości i dokładnego renderowania.

  Wielowarstwowa powłoka HD Nano została nałożona na poszczególne elementy, aby wyeliminować odblaski i zjawy, zapewniając większy kontrast i wierność kolorów podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych.

  Silnik krokowy STM umożliwia szybkie, ciche i precyzyjne działanie autofokusa wraz z ręczną regulacją ostrości w pełnym wymiarze godzin. Dodatkowo konstrukcja wewnętrznego ogniskowania zachowuje całkowitą długość obiektywu podczas użytkowania, co zapewnia lepszą obsługę i szybszą reakcję.

  Zintegrowany ręczny pierścień przysłony do dotykowej kontroli ekspozycji; ten pierścień ma również pozycję „A” do automatycznego, opartego na aparacie wyboru przysłony.
  Przysłona z dziewięcioma listkami zapewnia przyjemny efekt bokeh.

  Zintegrowany port micro-USB umożliwia aktualizację oprogramowania sprzętowego obiektywu.

  Ogniskowa
  23mm 
  Minimalna wartość przysłony
  f/1.4
  Maksymalna wartość przysłony
  f/16 
  Rodzaj mocowania
  Sony E
  Kompatybilność z matrycą
  APS-C
  Kąt widzenia
  63.4°
  Minimalna odległość ostrzenia
  0.3m 
  Skala odwzorowania
  1:10
  Konstrukcja optyczna
  11 elementów w 10 grupach
  Liczba listków przysłony
  9
  Ustawianie ostrości
  Auto focus
  Stabilizacja
  Średnica filtra
  52mm
  Inne funkcjonalności
  Brak 
  Osłona przeciwsłoneczna
  W zestawie 
  Wymiary
  65 x 72 mm 
  Waga
  260g
  • Obiektyw AF 23 MM F/1.4 XF (Sony E)
  • Osłona przeciwsłoneczna “tulipan”
  • Futerał ochronny
  • Dekielek
  • Obiektyw z mocowaniem typu E / Format APS-C
  • 23mm (odpowiednik 35mm dla pełnej klatki)
  • Zakres przysłony: od f/1,4 do f/16
  • Dwa elementy ED, dwa elementy HR
  • Szybki i precyzyjny Auto Focus
  • Bardzo kompaktowy oraz lekki

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?