Obiektyw Viltrox AF 33mm F/1.4 XF (Fuji X) - NOWOŚĆ


viltrox
  cena 1405 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 126 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Viltrox AF 33 MM F/1.4 XF (Fuji X)

  Kompaktowy i wygodny obiektyw AF 33 mm f / 1,4 XF firmy Viltrox to odpowiednik ogniskowej 50 mm przeznaczony do aparatów bezlusterkowych FUJIFILM z mocowaniem X. Wszechstronne  pole widzenia jest odpowiednie dla szerokiego zakresu tematów, od portretów po reportaże, a jasna przysłona f/1.4 doskonale sprawdza się w warunkach słabego oświetlenia i do zastosowań o małej głębi ostrości.

  Konstrukcja optyczna obejmuje elementy o bardzo niskiej dyspersji i wysokim współczynniku załamania światła, które tłumią różne aberracje i zniekształcenia, a także zastosowano wielowarstwową powłokę HD Nano, aby zmniejszyć odblaski i zjawy, aby uzyskać większy kontrast w warunkach jasnych i oświetlonych od tyłu.

  Uzupełniając optykę, konstrukcja obiektywu zawiera również silnik krokowy STM, który zapewnia szybki, prawie bezgłośny i dokładny autofokus, a także ręczną regulację ostrości w pełnym wymiarze. Wewnętrzny projekt ogniskowania również przyczynia się do szybkiego działania. Dodatkowo obiektyw posiada zintegrowany port micro-USB do wykonywania przyszłych aktualizacji oprogramowania sprzętowego obiektywu.


  Obiektyw Prime o normalnej długości jest przeznaczony do aparatów bezlusterkowych FUJIFILM z mocowaniem X w formacie APS-C i zapewnia ogniskową odpowiadającą 50 mm. Ze względu na swoją fizyczną konstrukcję obiektyw ten nie nadaje się do użytku z aparatem FUJIFILM X-Pro3 i może porysować korpus aparatu, jeśli jest zamocowany.

  Jasny maksymalny otwór przysłony f/1,4 nadaje się do pracy w warunkach słabego oświetlenia, a także zapewnia większą kontrolę nad głębią ostrości.

  Jeden element o bardzo niskiej dyspersji zmniejsza obwódki kolorów i aberracje chromatyczne w celu uzyskania wysokiego stopnia klarowności i dokładności kolorów.

  Jeden element o wysokim współczynniku załamania światła pomaga kontrolować aberracje sferyczne i zmniejszać zniekształcenia w celu uzyskania wysokiej ostrości i dokładnego renderowania.

  Wielowarstwowa powłoka HD Nano została nałożona na poszczególne elementy, aby wyeliminować odblaski i zjawy, zapewniając większy kontrast i wierność kolorów podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych.

  Silnik krokowy STM umożliwia szybkie, ciche i precyzyjne działanie autofokusa wraz z ręczną regulacją ostrości w pełnym wymiarze godzin. Dodatkowo konstrukcja wewnętrznego ogniskowania zachowuje całkowitą długość obiektywu podczas użytkowania, co zapewnia lepszą obsługę i szybszą reakcję.

  Zintegrowany ręczny pierścień przysłony do dotykowej kontroli ekspozycji; ten pierścień ma również pozycję „A” do automatycznego, opartego na aparacie wyboru przysłony.
  Przysłona z dziewięcioma listkami zapewnia przyjemny efekt bokeh.

  Zintegrowany port micro-USB może służyć do aktualizacji oprogramowania sprzętowego obiektywu.

  Ogniskowa
  33mm 
  Minimalna wartość przysłony
  f/1.4
  Maksymalna wartość przysłony
  f/16 
  Rodzaj mocowania
  Fuji X
  Kompatybilność z matrycą
  APS-C
  Kąt widzenia
  45.7°
  Minimalna odległość ostrzenia
  0.4m 
  Skala odwzorowania
  1:10
  Konstrukcja optyczna
  10 elementów w 9 grupach
  Liczba listków przysłony
  9
  Ustawianie ostrości
  Auto focus
  Stabilizacja
  Średnica filtra
  52mm
  Inne funkcjonalności
  Brak 
  Osłona przeciwsłoneczna
  W zestawie 
  Wymiary
  65 x 72 mm
  Waga
  270g
  • Obiektyw AF 33 MM F/1.4 XF (Fuji X)
  • Osłona przeciwsłoneczna “tulipan”
  • Futerał ochronny
  • Dekielek

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?