Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

Sony karta SDXC 128GB 277/150 mb/s (SF-M128) (SFG1M) R260


sony
  cena 289 zł
  eRaty 12 x 26 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Kompletne karty SD SF-M UHS-II

  Szybkie karty pamięci UHS-II z serii M to idealne połączenie szybkości, mocy i jakości. Karty pamięci firmy Sony błyskawicznie czyszczą bufor podczas robienia serii zdjęć oraz zwiększają wydajność pracy podczas przesyłania treści na komputer. 

  Szybkie, bezproblemowe przesyłanie
  Niezwykła prędkość odczytu do 277 MB/s umożliwia szybsze przesyłanie zdjęć i wcześniejsze rozpoczęcie ich edycji.

  Nie trać ani chwili
  Duża prędkość zapisu do 150 MB/s oznacza krótsze buforowanie podczas robienia serii zdjęć, a najnowsza klasa szybkości wideo V60 umożliwia nagrywanie filmów o wysokiej rozdzielczości. 

  Niezawodność i trwałość
  Karty Sony SF-M testowano pod kątem trwałości w różnych warunkach i potwierdzono, że działają niezawodnie niezależnie od miejsca. Dzięki klasie ochrony IP57 ta karta SD jest wytrzymała i odporna. Znosząca upadki z wysokości do 1,5 m, wodoodporna do 30 minut na głębokości 1 m i działająca w zakresie od -25 do 85℃ karta SD SF-M Series UHS-II to trwałość niezależnie od pogody. 

  SD Scan Utility
  Z czasem karty SD zużywają się, co obniża jakość zapisanych danych. SD Scan Utility skanuje kartę SD i informuje o tym, gdy nadchodzi czas jej wymiany. Nabywcy kart pamięci Sony mogą je pobrać bezpłatnie. (Nie dotyczy kart SF-M o prędkości odczytu 260 MB/s.) 

  File Rescue
  Jedna pomyłka i można przypadkowo stracić cenne zdjęcia i pliki. Dzięki potężnemu oprogramowaniu File Rescue można szybko i łatwo odzyskać utracone dane. Możesz pobrać ją bezpłatnie po zakupie karty pamięci Sony. 

  Zgodność z wieloma urządzeniami
  Szybkie karty pamięci firmy Sony stworzono z myślą o kompatybilności z urządzeniami UHS-I i UHS-II, dzięki czemu pozwalają pasjonatom fotografii i profesjonalistom korzystać z różnych aparatów. 

  • Karta oferuje odczyt i zapis plików z rekordową prędkością wynoszącą odpowiednio 277 Mb/s i 150 Mb/s.
  • Szybkie karty pamięci UHS-II z serii M to idealne połączenie szybkości, mocy i jakości.
  • Duża prędkość zapisu do 150 MB/s oznacza krótsze buforowanie podczas robienia serii zdjęć, a najnowsza klasa szybkości wideo V60 umożliwia nagrywanie filmów o wysokiej rozdzielczości. 

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?