Yongnuo lampa diodowa YN-300 Air II - RGB, WB (3200-5500K)


  cena 299 zł
  eRaty 12 x 27 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Yongnuo YN300 Air II to mocna, ale zarazem kompaktowa lampa LED z funkcją sterowania zdalnego za pomocą dołączonego pilota. Została wyposażona w diody o wysokim wskaźniku odwzorowania barw, pokrywające zakres temperatury barwowej 3200 - 5600 K i pełne spektrum RGB. Może być zasilana za pomocą akumulatora NP-F lub zasilacza sieciowego. To doskonałe i kreatywne rozwiązanie dla każdego mobilnego filmowca lub fotografa.

  Ciepło, zimno, kolorowo
  Lampa została wyposażona w trzy rodzaje diod LED, które pozwalają na regulację temperatury barwowej w przedziale 3200 K - 5600 K oraz na uzyskanie pełnej palety barw RGB. Dzięki naszej lampie zbudujesz i oświetlisz sceny o zróżnicowanym i niepowtarzalnym nastroju. Diody generują jasny strumień świetlny o maksymalnej sile 2268 lm. Moc oświetlenia możemy płynnie kontrolować w skokach co 1 lub 10 stopni.

  Doskonała jakość i barwa światła
  Panel YN300 Air II nie posiada efektu migotania znanego z tańszych lamp LED. Wysoki współczynnik oddania barw (CRI) na poziomie 95+ sprawia, że lampa Yongnuo świetnie sprawdzi się w rękach profesjonalistów zarówno w trakcie filmowania, jak i fotografowania. O miękkie i rozproszone światło zadba mleczny dyfuzor, który pełni również funkcję ochronną dla znajdujących się za nim diod LED.

  Efekty specjalne
  Lampa oferuje szereg predefiniowanych trybów specjalnych. YN300 Air II umożliwia symulację zaawansowanych efektów świetlnych znanych z codziennego życia, takich jak: rozbłyski piorunów, klimatyczne światło świec, wschód słońca, fajerwerki czy migające światła policyjnego radiowozu.

  Sterowanie bezprzewodowe
  Model YN300 Air II oferuje opcję sterowania bezprzewodowego. Z pomocą dołączonego do zestawu pilota możemy zdalnie kontrolować parametry oświetlenia, bez konieczności podchodzenia do lampy. Zasięg pilota wynosi około 15 metrów. Możliwe jest połączenie wielu lamp z serii YN300 Air II i przydzielenie ich do jednej z 8 niezależnych grup.

  Dwa źródła zasilania*
  Yongnuo YN300 Air II można zasilać na dwa sposoby. W zależności od tego, czy pracujesz w studio, czy w plenerze do wyboru masz stacjonarne zasilanie sieciowe (DC 12 V / 2 A) lub mobilny akumulator z serii NP-F.

  *zasilacz i akumulator nie są częścią zestawu

  Dodatkowe akcesoria
  Lampa została wyposażona w adapter, który można wsunąć w stopkę znajdującą się na aparacie lub przykręcić do statywu oświetleniowego posiadającego standardowy gwint 1/4". Dodatkowa plastikowa stopka znana z lamp reporterskich umożliwia postawienie lampy na biurku lub innej płaskiej powierzchni. Jakby tego było mało, do zestawu została dołączona wygodna w użyciu, dokręcana do lampy rączka oraz stylowy pokrowiec ochronny, wykonany z miękkiej siateczki.

   

  Moc
  maks. 18 W
  Strumień świetlny
  1235 - 2268 lm
  Współczynnik CRI
  95+
  Temperatura barwowa światła
  3200 K - 5600 K + RGB
  Ilość diod LED
  208
  54 diody LED o temperaturze barwowej 3200 K
  54 diody LED o temperaturze barwowej 5600 K
  100 diod SMD RGB
  Kąt świecenia
  110°
  Szacowana żywotność panelu LED
  50000 h
  Zasilanie

  akumulatorowe: akumulator typu NP-F (brak w zestawie)
  sieciowe: zasilacz DC 12 V / 2 A (brak w zestawie)
  bateria: CR2032 do pilota (brak w zestawie)
  Zasięg pilota
  do 15 m
  Wymiary
  21,6 x 18,7 x 5,2 cm
  Waga
  530 g
  • Lampa LED Yongnuo YN300 Air II - RGB, WB (3200 K - 5600 K)
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Pokrowiec
  • Wygodna rączka
  • Plastikowa stopka
  • NIE ZAWIERA BATERII ANI ZASILACZA !
  • Zakres temperatury barwowej 3200 - 5600 K
  • Pełna palety barw RGB
  • Płynna kontrola oświetlenia (skok 1 lub 10 stopni)
  • Możliwość symulacji efektów świetlnych

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?