Opcje filtrowania
Producent:
Dedykowane do::
Jasność:
Mocowanie adaptery:
Pojemność:
Proporcje obrazu:
Rodzaje obiektywów:
Wielkość matrycy:
Prędkość:
Przekątna ekranu:
Rodzaj mocowania:
Rozmiar:
Typ sensora:
Rodzaj:
Rozdzielczość:
Rozdzielczość nominalna:
Rozdzielczość zdjęć:
Kontrast:
Rozdzielczość filmów:
Zoom optyczny:
Funkcjonalności:
Złącza:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
PRZEDŁUŻAMY - DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł oraz RATY 0%! sprawdź!

Nowości

Produktów: 4

Dynacore lekki akumulator MIMI DM-95S V-lock 95Wh

Kompaktowy i lekki akumulator litowo-jonowy Dynacore DM-95S o dużej pojemności 95Wh i mocy 70W z serii Mini (DM). Wyposażony w mocowanie V-lock (V-mount) oraz gniazdo D-tap do zasilania akcesoriów. Polecany do kamer Blackmagic URSA Mini, RED, ARRI Alexa Mini oraz Sony FS7 i FS5.

850 zł
dostępny od ręki

Dynacore kompaktowy akumulator DPM-98S V-lock 98Wh

Ultra-kompaktowy akumulator Dynacore DPM-98S V-lock o wadze zaledwie 0.5kg i pojemności 98Wh. Wyposażony w wyjście D-tap i USB, pozwala na zasilanie różnych akcesoriów. Polecany do kamer Blackmagic URSA Mini, Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K/6K, ARRI Alexa Mini, Sony FS7 i FS5, RED, aparatów DSLR i innych.

868 zł
dostępny od ręki

Dynacore rozgałęźnik D-4PT 4 x D-tap V-lock

Rozgałęźnik D-tap z 4 żeńskimi gniazdami do zasilania akcesoriów. Wystarczy, że podłączysz wtyk rozgałęźnika Dynacore D-4PT do gniazda D-tap w swoim akumulatorze V-lock aby zyskać dodatkowe 4 gniazda zasilające.

199 zł
dostępny od ręki

Ładowarka Dynacore D-travel 2 - 2 x D-tap

Dynacore D-travel 2 to lekka, kieszonkowa ładowarka do akumulatorów V-lock, Gold-mount/Anton-Bauer, BP-U i innych z gniazdem D-tap. Za jej pomocą wygodnie naładujesz dwie baterie jednocześnie, a dzięki wysokiej mocy zaoszczędzisz również czas.

285 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.