Opcje filtrowania
Producent:
Dedykowane do::
Jasność:
Mocowanie adaptery:
Pojemność:
Proporcje obrazu:
Rodzaje obiektywów:
Wielkość matrycy:
Prędkość:
Przekątna ekranu:
Rodzaj mocowania:
Rozmiar:
Typ sensora:
Rodzaj:
Rozdzielczość:
Rozdzielczość nominalna:
Rozdzielczość zdjęć:
Kontrast:
Rozdzielczość filmów:
Zoom optyczny:
Funkcjonalności:
Złącza:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
WIELKA WYPRZEDAŻ OBIEKTYWÓW PANASONIC MIKRO 4:3

Nowości

Produktów: 22

Tilta Nucleus-Nano bezprzewodowy system follow focus (wypożyczalnia)

Follow focus Nucleus-Nano to rewolucyjny, bezprzewodowy system kontroli ostrości zaprojektowany specjalnie z myślą o gimbalach i zestawach run’n’gun. Zestaw zawiera powrbank oraz rurki do zamontowania na DJI Ronin S / SC.

800 zł
dostępny do 3 dni

Tilta Nucleus-Nano bezprzewodowy system follow focus + Uchwyt do silnika DJI Ronin-S + Sony Powerbank cp-v10bbc (10000mAh)

Follow focus Nucleus-Nano to rewolucyjny, bezprzewodowy system kontroli ostrości zaprojektowany specjalnie z myślą o gimbalach i zestawach run’n’gun. Dzięki niemu z łatwością – i przy użyciu tylko jednej ręki – będziesz sterować funkcjami obiektywu, równocześnie operując gimbalem lub kamerą. System Nano jest kompatybilny ze wszystkimi aparatami oraz kamerami, co stanowi ogromny plus tego sprzętu.

1369 zł
dostępny od ręki

Tilta MB-T15 Mini Matte Box lekkie i kompaktowe kompendium

Tilta MB-T15 Mini Matte Box to lekkie i kompaktowe kompendium clamp-on dla operatorów korzystających z kamer, aparatów DSLR i bezlusterkowców. Waży zaledwie 0.140 kg, współpracuje z filtrem 4x5.65", ogranicza dostęp światła przy pomocy wbudowanej flagi, a dodatkowo zapewnia ochronę Twojego obiektywu.

499 zł
przedsprzedaż

Tilta FF-T06 Mini Follow Focus

Tilta FF-T06 Mini Follow Focus to lekki, kompaktowy system kontroli ostrości do filmowania z mocowaniem na pojedyńczą rurkę 15mm. Dzięki dołączonej do zestawu zębatce zakładanej na obiektyw jest kompatybilny z optyką fotograficzną i filmową.

499 zł
przedsprzedaż

Tilta TA-T37-A-G klatka do Panasonic GH5s GH5 GH4 Kit A

Dedykowana klatka operatorska dla aparatów Panasonic LUMIX GH5, GH5s i GH4. Idealnie dopasowany kształt doskonale zabezpiecza Twój aparat przed uszkodzeniem, gwarantując jednocześnie dostęp do wszystkich funkcji. Zestaw KIT A.

749 zł
dostępny od ręki

Tilta uchwyt na kontroler WLC-T04-HWC Nucleus-Nano Hand Wheel 15mm

Akcesorium umożliwiające montaż kontrolera follow focus Nucleus-Nano do systemu wałków w filmowym standardzie Ø15mm.

181 zł
dostępny od ręki

Tilta uchwyt na wałek TA-TSRA-15-G 15mm Top Single Rod Holder

Pojedynczy uchwyt na wałek Ø15mm, który można zamontować bezpośrednio do klatki operatorskiej, zwiększając tym samym jej potencjał montażowy dla akcesoriów.

59 zł
dostępny od ręki

Tilta uchwyt na dysk SSD TA-SSDH-T5-G Samsung T5 Holder

Uchwyt na dysk SSD marki Samsung, model T5, mocowany bezpośrednio do klatek/półklatek operatorskich

94 zł
dostępny od ręki

Tilta uchwyt TA-QRTH-G Quick Release Top Handle

Górny uchwyt, zaprojektowany do szybkiego montażu i demontażu, poprawiający wygodę chwytu kamery podczas filmowania.

385 zł
dostępny od ręki

Tilta TA-BSP-F970-G Battery Baseplate BMPCC4K

Specjalny baseplate, montowany bezpośrednio do spodu klatki operatorskiej, posiadający wbudowany koszyk na baterie Sony F970. Za jego pośrednictwem, poprzez wyjścia DC 12V oraz 7.4V, z wykorzystaniem odpowiedniego przewodu, możemy bez przeszkód zasilać kamerę.

555 zł
dostępny od ręki

Tilta przewód zasilający WLC-T04-PC-PTAP mUSB do D-tap Nucleus-Nano Power

Przewód zasilający umożliwiający zasilanie silnika follow focus Nucleus-Nano poprzez złącze D-tap z akumulatora V-lock.

164 zł
pytaj o dostępność

Tilta przewód sterujący RS-WLC-T04-SYA Nucleus-Nano RS do Sony A6 A7 A9

Przewód sterujący, umożliwiający silnikowi follow focus Nucleus-Nano sterowanie funkcją Run/Stop w kamerach Sony A6/A7/A9.

145 zł
dostępny od ręki

Tilta przewód USB-C CB-USBC-20 90-stopni 20cm

Przewód USB-C zaprojektowany dla klatki Tilty do kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K/6K. Dzięki specjalnemu zagięciu pod kątem 90° idealnie przylega do korpusu klatki.

78 zł
pytaj o dostępność

Tilta TA-T01-HDA-90 Adapter HDMI 90-stopni

Adapter zaprojektowany specjalnie dla klatki Tilta dla kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K oraz 6K. Pozwala w prosty sposób na wpięcie przewodu HDMI do twojej kamery jednocześnie zapewniając jego dokładne przyleganie do boku klatki.

59 zł
dostępny od ręki

Tilta TCB-BMPC-RNS Blackmagic Pocket 4/6K do Ronin-S 12V - przewód zasilający

Tilta TCB-BMPC-RNS to kabel umożliwiający zasilanie kamer Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K oraz 6K poprzez 12V wyjście zasilające gimbala DJI Ronin-S.

89 zł
dostępny od ręki

Tilta TCB-BMPC-PTAP D-tap Blackmagic Pocket 4/6K - przewód zasilający D-tap

Kabel zasilający Tilta TCB-BMPC-PTAP dedykowany do kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K i 6K. Umożliwia podłączenie kamery bezpośrednio do gniazda D-tap 14.8V znajdującego się w wydajnych akumulatorach V-lock, płytkach zasilających i adapterach.

145 zł
dostępny od ręki

Tilta TA-BTP-F970-G F970 - płytka zasilająca Sony NP-F

Tilta TA-BTP-F970-G to płytka zasilająca na baterie Sony NP-F mocowana do klatek operatorskich przy użyciu wbudowanej śruby 1/4". W połaczeniu z odpowiednim przewodem zasilającym pozwala wykorzystać baterie Sony o dużej pojemności do zasilania kamer napięciem 12V lub aparatów 7.4V.

176 zł
pytaj o dostępność

Tilta TA-T01-DC-PC Blackmagic Pocket 4/6K DC 5.5/2.5 - przewód zasilający

Tilta TA-T01-DC-PC Power Cable to kabel zasilający do kamer Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K / 6K. Umożliwia dłuższy czas pracy kamery na zewnętrznym zasilaniu poprzez płytki i adaptery zasilające wyposażone w wyjście DC.

79 zł
pytaj o dostępność

Tilta TCB-BMPC-DCM12 12V Micro DC Male Blackmagic Pocket 4/6K - przewód zasilający

Kabel Tilta TCB-BMPC-DCM12 umożliwia zasilanie kamer Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K oraz 6K przy pomocy wyjścia zasilającego Micro DC 12V. Można go wykorzystać między innymi do uchwytów bocznych Tilta posiadających wbudowane adaptery na akumulatory NP-F i LP-E6.

79 zł
dostępny od ręki

Tilta TA-SH1-97-G Power Handle Type I - uchwyt z funkcją zasilania

Tilta TA-SH1-97-G Power Handle Type I to dodatkowy uchwyt boczny posiadający miejsce na baterię typu NP-F oraz miejsce na dysk SSD Samsunga T5. Uchwyt jest przeznaczony do klatki dedykowanej dla kamer Blackmagic Pocket 4/6K.

849 zł
dostępny od ręki

Tilta TA-SFH5-E6-G Side Focus Handle Type II LP-E6 - uchwyt z funkcją sterowania

Tilta TA-SFH5-E6-G to dodatkowy uchwyt boczny posiadający miejsce na baterię typu Canon LP-E6. Uchwyt jest przeznaczony do klatki dedykowanej dla kamer Z CAM E2. Uchwyt pozwala na zasilanie oraz sterowanie follow focusem Tilta Nucleus NANO.

1049 zł
dostępny od ręki

Tilta TA-SFH1-97-G Side Focus Handle Type I - uchwyt z funkcją sterowania

Tilta TA-SFH1-97-G Side Focus Handle Type I to dodatkowy uchwyt boczny posiadający miejsce na baterię typu NP-F oraz miejsce na dysk SSD Samsunga T5. Uchwyt jest przeznaczony do klatki dedykowanej dla kamer Blackmagic Pocket 4/6K. Pozwala sterować nagrywaniem kamery oraz pracą follow focusa Tilta Nano.

1249 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.