Opcje filtrowania
Producent:
Dedykowane do::
Jasność:
Powiększenie:
Rodzaje obiektywów:
Wielkość matrycy:
Rodzaj mocowania:
Rozmiar:
Typ sensora:
Rozdzielczość:
Rozdzielczość zdjęć:
Kontrast:
Rozdzielczość filmów:
Zoom optyczny:
Funkcjonalności:
Złącza:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Nowości

Produktów: 4

Tilta TA-LAS-G Lens Support Type I do klatek BMPCC4K/6K

Tilta TA-LAS-G to podpórka dla obiektywów, która odciąża bagnet aparatu z nacisku wywieranego przez cięższe obiektywy. Jest kompatybilna między innymi z klatką Tilta dla kamery Blackmagic Pocket CC 4K oraz Blackmagic Pocket CC 6K.

64 zł
dostępny od ręki

Tilta osłona przeciwsłoneczna do BMPCC4K/6K TA-T01-HSH Half Sun Hood

Tilta TA-T01-HSH Half Sun Hood to częściowa osłona przeciwsłoneczna, montowana do klatek Tilty dedykowanych kamerom Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K oraz 6K, zapewniająca dobrą widoczność ekranu kamery, nawet w trudnych warunkach słonecznych.

154 zł
dostępny od ręki

Tilta uchwyt z rozetą ARRI do Nucleus-M WLC-T03-RC

Tilta WLC-T03-RC to adapter mocowany do obudowy ręcznego sterownika follow focus Nucleus-M, umożliwiający jego montaż na klatkach monitorów lub innych akcesoriach zawierających punkt montażowy w postaci rozetki ARRI.

225 zł
dostępny od ręki

Tilta TA-T17-C-G klatka do Sony A7III A7II A7 A9

Tilta TA-T17-C-G to najlepsza klatka dedykowana dla aparatów Sony serii A7 III, A7 II, A7 i A9. Wyposażona w uchwyt górny, zabezpieczenie portu HDMI, baseplate z parą wałków Ø15mm oraz wspornik adapterów bagnetowych Metabones i innych.

2400 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.