Szanowni Klienci, produkty wyprzedażowe/komisowe występują w ograniczonych ilościach, obowiązuje kolejność składania zamówień. Złożenie zamówienie nie jest równoznaczne z jego realizacją. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailowo bądź telefonicznie.

Elfo softbox 75 x 75 cm (Elfo)


elfo
  cena 299 zł
  eRaty 12 x 27 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Softboksy (płaszczyzny rozpraszające) są podstawowymi elementami kształtującymi charakter światła. Oferowane softboksy Elfo są składane i dzięki temu łatwe w transporcie. Montaż ich jest szybki i beznarzędziowy. Konstrukcję nośną stanowią stalowe, sprężyste pręty, napinające materiał odblaskowy, nadając płaszczyźnie kształt zapewniający dużą równomierność świecenia oraz efektywnie wykorzystując energię lampy błyskowej. Softboksy przygotowane są do mocowania na nich dodatkowych nasadek takich jak plastry miodu i rastry paskowe. Mocowanie nasadek odbywa się przy pomocy rzepa. Pierścień montowany do softboksów pozwala na obrót płaszczyzny wokół osi o 360°. Oferowane softboksy przygotowane są do współpracy z jedną lampą błyskową.

  Oferowany softboks dysponuje prostokątną płaszczyzną świecenia o wymiarach 75×75 cm. Posiada dodatkowy wewnętrzny dyfuzor, zapewniający równomierny rozkład oświetlenia. Dedykowany jest jako główne oświetlenie w małych studiach lub jako oświetlenie pomocnicze. W komplecie znajduje się pokrowiec do przechowywania i wygodnego przenoszenia.

  Softboks ma mocowane typu Elfo lub Bowens.

  Typ mocowania
  Elfo lub Bowens
  Wymiary po rozłożeniu
  75 × 75 × 53 cm
  Wymiary po złożeniu w pokrowcu
  75 × 31 × 6 cm
  Waga
  1,7 kg
  • Softbox 75 x 75 cm
  • Pierścień mocujący
  • Pręty napinające czaszę
  • Torba
  • Podwójny dyfuzor
  • Mocowanie Elfo lub Bowens
  • Możliwość złożenia do przechowywania i transportu

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?