Szanowni Klienci, produkty wyprzedażowe/komisowe występują w ograniczonych ilościach, obowiązuje kolejność składania zamówień. Złożenie zamówienie nie jest równoznaczne z jego realizacją. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailowo bądź telefonicznie.

Obiektyw Pentax HD FA 645 35 mm f/3.5 AL IF


pentax
  cena 5999 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 536 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Filtry

  Akcesoria czyszczące

  Konstrukcja
  Konstrukcja optyczna pozwala na uzyskanie zdjęć w super wysokiej rozdzielczości. Jest to możliwe dzięki połączeniu trzech soczewek asferycznych, w tym jednej wykonanej z niskodyspresyjnego szkła o wysokim indeksie dyfrakcji oraz jednej o budowie hybrydowej. Obiektyw efektywnie kompensuje chromatyczne i sferyczne aberracje a jednocześnie zapewnia odpowiedni poziom jasności na obrzeżach obrazu oraz wysoką rozdzielczość i czystość odwzorowania w jego polu. Powłoka oraz materiał odbijający, który wyścieła wnętrze obiektywu pozwalają na minimalizowanie efektu flary. 

  Idealny do zdjęć krajobrazowych
  Ogniskowa 35mm stanowi ekwiwalent 27,5 mm dla formatu małoobrazkowego i pozwala na tworzenie spektakularnych zdjęć krajobrazowych. Dzięki minimalnemu ogniskowaniu 0,3 metra i maksymalnemu powiększeniu 0,25x obiektyw można również wykorzystać do fotografowania na zbliżeniach. Natomiast wewnętrzny układ ostrzenia pozwala na uzyskanie idealnego balansu podczas robienia zdjęć z ręki. 

  Powłoka HD
  Zastosowane w HD PENTAX-D FA645 35mm F3.5AL[IF] powłoki HD w porównaniu do klasycznych wielowarstwowych charakteryzują się niższym współczynnikiem odbicia światła. Pozwala to uzyskać obraz o większej przejrzystości i wysokim kontraście. 

  Efekt bokeh
  Obiektyw wyposażony jest w przysłonę kołową zbudowaną z dziewięciu listków umożliwia to uzyskanie naturalnego i miękkiego efektu bokeh ( rozmycia tła) przy równoczesnej minimalizacji efektu smug i odblasków z punktowych źródeł światła.

  Pozostałe cechy
  Powłoka SP (Super Protection) umieszczona na zewnętrznej powierzchni czołowej soczewki obiektywu efektywnie chroni przed osadzaniem się zanieczyszczeń, wodą i tłuszczem. Różne filtry takie jak filtr C-PL (polaryzacji cyrkularnej) mogą być mocowane z przodu obiektywu. Okno filtra PL pozwala na łatwą kontrolę filtra polaryzacyjnego bez konieczności zdejmowania osłony.

  Ogniskowa
  35 mm
  Maks. otwór przysłony
  f/3,5
  Min. otwór przysłony
  f/32
  Liczba listków przysłony
  9
  Kąt widzenia
  76°
  Konstrukcja optyczna
  10 soczewek w 7 grupach
  Minimalna odległość ostrzenia
  30 cm
  Maks. powiększenie
  0,25x
  Średnica filtra
  82 mm
  Wymiary
  90 x 88 mm
  Waga
  570 g
  • Pentax HD FA 645 35 mm f/3.5 AL IF
  • Osłona przeciwsłoneczna
  • Dekiel przedni i tylny
  • Przeznaczony do analogowych i cyfrowych lustrzanek średnioformatowych Pentax
  • Wewnętrzne ogniskowanie
  • Powłoki przeciwodblaskowe HD

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?