WIELKA WYPRZEDAŻ OBIEKTYWÓW PANASONIC MIKRO 4:3
Szanowni Klienci, produkty wyprzedażowe/komisowe występują w ograniczonych ilościach, obowiązuje kolejność składania zamówień. Złożenie zamówienie nie jest równoznaczne z jego realizacją. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailowo bądź telefonicznie.

Obiektyw Samyang 50mm f/1,2 AS UMC CS / Fuji X


samyang
  cena 1359 zł
  eRaty 12 x 121 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria czyszczące

  Filtry 62mm

  Samyang 50mm F1,2 AS UMC CS

  Standardowy obiektyw manualny zaprojektowany do współpracy z bezlusterkowcami wyposażonymi w matryce formatu APS-c. Mocowanie Fuji X

  Ogniskowa 50mm i otwór przesłony F/1.2 czynią z niego narzędzie bardzo przydatne w niemal każdej dziedzinie fotografii. Instrument świetnie sprawdza się nawet w słabym świetle i daje piękne rozmycie obszarów leżących poza płaszczyzną ostrości. Dodatkowo sprzyja temu precyzyjna, niemal kołowa przesłona zbudowana z 9 listków. Zaawansowana konstrukcja optyczna pozwala rejestrować obraz z wyjątkową jakością. Powłoki Ultra Multi Coating (UMC) gwarantują wysoką transmisję i eliminują flary oraz niepożądane odbicia. Konstrukcja przysłony zbudowana jest z 9 listków które w połączeniu z maksymalnym otworem przysłony F1,2 gwarantują wspaniałą głębię filmową. Pozwala to rejestrować klimatyczne, kinowe obrazy.

  Jako że obiektyw zaprojektowano do aparatów z matrycą APS-C, będzie on krótkim teleobiektywem doskonałym do rejestrowania spokojnych ujęć pozbawionych niepotrzebnej dynamiki.
   

  Otwór przesłony F1.2, oprócz znakomitej plastyczności obrazu,  daje możliwość filmowania i fotografowania w słabym świetle. Obiektyw 50 mm f/1.2 AS UMC CS doskonale współpracuje z cyfrowymi aparatami wysokiej rozdzielczości, które zawsze są niezwykle wymagające jeśli chodzi o obiektywy. Teksturę i obrót pierścienia ostrości dobrano tak, aby zapewnić operatorowi wygodną obsługę podczas precyzyjnego, ręcznego ustawiania ostrości.

  Opracowane przez Samyang Optics obiektywy świetnie nadają się do filmowania - mogą pracować w wysokiej rozdzielczości 4K+. Dostępna jest też kinematograficzna wersja obiektywu: Samyang 50 mm T1.3 AS UMC CS. W celu zapewnienia precyzyjnej i bezgłośnej pracy podczas filmowania wersja ta wyposażona jest w zębatki współpracujące z systemem follow-focus oraz pierścień przysłony działający bezstopniowo.

  Soczewka asferyczna (AS)
  Soczewka ze szkła asferycznego efektywnie minimalizuje aberrację, by uwydatnić wyjątkową rozdzielczość, ostrość i kontrast w całym kadrze.

  Technologia Ultra Multi Coating (UMC) Samyang Optics
  Samyang Optics wykorzystuje technologię UMC, by zredukować flary i bliki i uzyskać wyraźny obraz o żywych kolorach.

  Ogniskowa
  50 mm
  Światło
  f/1,2
  Pole widzenia
  31.7°
  Min. odległość ostrzenia
  0,45 m (format 35 mm)
  Maks. powiększenie
  1:1,4
  Min. przysłona
  16
  Liczba listków przysłony
  8
  Mechanizm autofokusa
  MF
  Konstrukcja optyczna
  9 elementów w 7 grupach
  Rozmiar filtra
  62 mm
  Tryb Makro
  Nie
  Stabilizacja
  Nie
  Dostępne mocowania
  Fuji X
  Waga
  375 g
  • Ultra Multi Coating (UMC)
  • Soczewka asferyczna (AS)