PRZEDŁUŻAMY - DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł oraz RATY 0%! sprawdź!
WEEKENDOWY HITCENOWY! SPRAWDŹ!
Szanowni Klienci, produkty wyprzedażowe/komisowe występują w ograniczonych ilościach, obowiązuje kolejność składania zamówień. Złożenie zamówienie nie jest równoznaczne z jego realizacją. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailowo bądź telefonicznie.

SmallRig 2350 L-Bracket do Canon EOS RP (wyprzedaż)


smallrig
  cena 275 zł
  Raty 0%!10 x 27,50 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria

  SmallRig 2350 L-Bracket do Canon EOS RP

  Wspornik L SmallRig do Canon EOS RP APL2350 jest uchwytem do montażu, z zabezpieczeniem przed przekręceniem, aby zapobiec poruszeniu aparatu.

  Zarówno płyta boczna, jak i płyta podstawy są kompatybilne z Arca, z oznaczeniami centrowania czujników na każdej osi, co umożliwia szybkie przełączanie między fotografowaniem w orientacji poziomej i pionowej. Posiada gwintowane otwory 1/4 ”i 3/8” umożliwiające montaż akcesoriów. Na przykład, może zamontować uchwyt SmallRig Cold Shoe Mount 1593 do zamocowania mikrofonu i SmallRig Cable Clamp 2259, aby chronić kabel HDMI. Płyta podstawowa dodaje 14 mm wysokości, co zapewnia wygodniejszy chwyt; płytę boczną można przedłużyć o 25 mm w lewo, jeśli potrzebujesz więcej miejsca na uwięzienie lub zwolnienie kabla. Porty aparatu, przyciski i bateria są dostępne za pomocą dołączonego wspornika L. Jest kompatybilny ze sprzęgłem Peak Design Clutch i innymi paskami ręcznymi. W płycie podstawy osadzony jest płaski śrubokręt.

  Wymiary
  148.5 x 92.5 x 61mm
  Wagat
  158g
  Materiał
  stop aluminium
  • 1 x L Bracket
  • 1 x Hex Spanner
  • Zaprojektowany dla aparatu Canon EOS RP
  • Płytka typu Arca z oznaczeniami środka na obu osiach
  • Wbudowany płaski wkrętak
  • 1/4 ”-20 otworów montażowych i zintegrowane gniazda na pasek do noszenia