PRZEDŁUŻAMY - DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł oraz RATY 0%! sprawdź!
Szanowni Klienci, produkty wyprzedażowe/komisowe występują w ograniczonych ilościach, obowiązuje kolejność składania zamówień. Złożenie zamówienie nie jest równoznaczne z jego realizacją. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailowo bądź telefonicznie.

SmallRig 2354 L-Bracket do Panasonic Lumix S1/S1R (wyprzedaż)


smallrig
  cena 275 zł
  Raty 0%!10 x 27,50 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria

  SmallRig 2354 L-Bracket do Panasonic Lumix S1 i S1R

  Wspornik L SmallRig do Panasonic Lumix S1 i S1R APL2354 ma modułową konstrukcję z kołnierzami zapobiegającymi skręcaniu, aby uchronić kamerę przed skręceniem i zapewnić wiele otworów montażowych do mocowania akcesoriów.

  Zarówno płyta podstawy, jak i płyta boczna są zgodne z typem Arca, dzięki którym kamera może być zamontowana w pozycji pionowej lub poziomej. Każda oś zawiera linię centrowania czujnika, aby ustawić kamerę na głowicy statywu. Zabezpiecza on na spodzie aparatu za pomocą śruby 1/4 ”-20 i ma kołek ustalający, który zapobiega skręcaniu. Płytka L zawiera wiele gwintowanych otworów 1/4 "-20 z boku i na dole do mocowania akcesoriów, takich jak Cold Shoe 1593 i Manfrotto QR Plate 1280. Płytę boczną można przedłużyć o 30 mm, jeśli potrzeba więcej miejsca na uwięzienie lub uwolnienie kabla. Dodatkowo dolny otwór na pasek do paska Peak Design i płaski śrubokręt pozwalają na zamontowanie wspornika L w kilka sekund.

  Wymiary
  123.2 x 102.4 x 47.8mm
  Wagat
  164g
  Materiał
  stop aluminium
  • 1 x L Bracket
  • Płytka typu Arca z oznaczeniami środka na obu osiach
  • Wbudowany płaski wkrętak
  • 1/4 ”-20 gwintów akcesoriów i zintegrowane gniazdo do noszenia paska
  • Wysuwana płyta boczna do zablokowania lub zwolnienia kabla
  • Kompatybilny z uchwytem adaptera obiektywu Smallrig dla Sigma MC-21 BSA2355