PRZEDŁUŻAMY - DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł oraz RATY 0%! sprawdź!
Szanowni Klienci, produkty wyprzedażowe/komisowe występują w ograniczonych ilościach, obowiązuje kolejność składania zamówień. Złożenie zamówienie nie jest równoznaczne z jego realizacją. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailowo bądź telefonicznie.

SmallRig 2357 L-Bracket do Fujifilm X-T20 i X-T30 (wyprzedaż)


smallrig
  cena 275 zł
  Raty 0%!10 x 27,50 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria

  SmallRig 2357 L-Bracket do Fujifilm X-T20 i X-T30

  Uchwyt SmallRig L do Fujifilm X-T20 i X-T30 APL2357 ma modułową konstrukcję z kołnierzami zapobiegającymi skręcaniu, które zapobiegają skręceniu kamery i zapewniają wygodne strzelanie z ręki.

  Zarówno płyta podstawy, jak i płyta boczna są zgodne z typem Arca, dzięki którym kamera może być zamontowana w pozycji pionowej lub poziomej. Mocuje się do dolnej części aparatu za pomocą śruby 1/4 i jednego kołka ustalającego na płycie podstawy, aby zapobiec skręceniu. Płyta jest wyposażona w drewnianą rękojeść i dodaje wysokości, aby utrzymać różowawy. Każda oś zawiera linię centrowania czujnika, aby ustawić kamerę na głowicy statywu. Płyta boczna może być przedłużona w lewo, jeśli potrzebne jest więcej miejsca na uwięzienie lub zwolnienie kabla. Dołączony płaski śrubokręt na dole pozwala zainstalować wspornik L w kilka sekund. Dodatkowo, płyta L zawiera wiele gwintowanych otworów 1/4 "-20 z boku i na dole do mocowania akcesoriów, takich jak Cold Shoe 1593 i Side Hand 2093.

  Opcjonalny zacisk kabla 1822 zapewnia ochronę kabla HDMI w razie potrzeby.

  Wymiary
  128.6 x 107 x 84.2mm
  Wagat
  130g
  Materiał
  stop aluminium
  • 1 x L Bracket
  • Tabliczka typu Arca z oznaczeniami środka na obu osiach
  • Drewniany uchwyt do wygodnego chwytu
  • 1/4 ”-20 gwintów akcesoriów i zintegrowane gniazdo do noszenia paska
  • Wbudowany płaski wkrętak
  • Wysuwana płyta boczna do uwięzienia lub zwolnienia kabla