Opcje wyszukiwania
w kategorii Wyprzedaże

Producent:

Typ obiektywu:

Rozmiar ekranu LCD:

Czułość ISO:

Z obiektywem:

Rodzaj karty pamięci:

Klatek na sekundę:

Przekątna ekranu:

Kompatybilność:

Mocowanie:

Rozmiar ramki:

Kolor ramki:

Filmowanie:

Wizjer elektroniczny:

Rozdzielczość:

Rozmiar ekranu LCD:

Zoom optyczny:

Szanowni Klienci, produkty wyprzedażowe/komisowe występują w ograniczonych ilościach, obowiązuje kolejność składania zamówień. Złożenie zamówienie nie jest równoznaczne z jego realizacją. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailowo bądź telefonicznie.

Phottix pojemnik na baterie BG-7D (odpowiednik Canon BG-E7)

phottix
poprzednie zdjęcie następne zdjęcie powieksz
Phottix pojemnik na baterie BG-7D (odpowiednik Canon BG-E7)

Dane techniczne:

 • Zasilanie: dwa akumulatory LP-E6, 6 baterii alkalicznych lub akumulatorów typu AA (R6) podłączanych przez znajdujący się w zestawie koszyczek.
 • Wyposażony w mocowanie do statywu.
 • Wyposażony w włącznik, spust migawki, pokrętło nastawcze oraz przycisk wyboru punktu AF i przycisk blokady ostrości/ekspozycji.
 • Gwarancja: 2 lata.
 • Akcesoria
 • Phottix Battery Grip BP-7D to zamiennik oryginalnego gripa Canon BG-E7 dedykowany do lustrzanek Canon EOS 7D. Poprawia wyważenie aparatu, ułatwia wykonywanie zdjęć portretowych i wydłuża czas fotografowania bez wymiany baterii. Grip został wyposażony w specjalny zasobnik na 2 akumulatory LP-E6 oraz zasobnik na 6 baterii/akumulatorów AA. Grip posiada włącznik, spust migawki, pokrętło nastawcze oraz przycisk wyboru punktu AF i przycisk blokady ostrości/ekspozycji . Wyposażony jest również w gwint do mocowania statywu.

 • Zasilanie
  dwa akumulatory LP-E6, 6 baterii alkalicznych lub akumulatorów typu AA (R6) podłączanych przez znajdujący się w zestawie koszyczek.
  Wyposażony w mocowanie do statywu.
  Wyposażony w włącznik, spust migawki, pokrętło nastawcze oraz przycisk wyboru punktu AF i przycisk blokady ostrości/ekspozycji.
  Gwarancja
  2 lata.
 • Użytkownik:
  Opinia:
  Ocena:
  Brak opinii! Dodaj pierwszą opinię o tym produkcie!

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: