Szanowni Klienci 19 stycznia (piątek) sklep w Katowicach będzie otwarty do godziny 17:30. Za niedogodności przepraszamy.
Na stronie Kolejność Produktów: 17

Modecom klawiatura przewodowa 5006

Klawiatura multimedialna MODECOM MC-5006 to wyjątkowa propozycja na rynku akcesoriów komputerowych. Jej zwarta i kompaktowa konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby ewentualne zabrudzenia w postaci kurzu, okruchów, czy nawet przypadkowe zachlapania wodą, były łatwe do usunięcia

cena 29 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa Hungarian 5005

Klawiatura MC-5005 powstała z myślą o jak największym komforcie pracy. Wyjątkowy niski profil nie nadwyręża nadgarstków nawet podczas długiej pracy z komputerem. Wyprofilowane klawisze o stosunkowo dużej powierzchni pomagają precyzyjnie trafiać w pożądane znaki klawiatury.

cena 35 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa 5007

MODECOM MC-5007 to wyjątkowa propozycja na rynku akcesoriów komputerowych. Jest to klawiatura o kompaktowych rozmiarach, zachowująca jednocześnie w pełni standardowy układ klawiszy.

cena 42 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa 9005

Klawiatura MC-9005 stworzona została z myślą o jak największym komforcie pracy. Wyjątkowo niski profil w połączeniu z wbudowanym na stałe podparciem dla nadgarstków pozwala na wygodną pracę nawet podczas długotrwałego używania klawiatury.

cena 49 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa 9006

MODECOM MC-9006 to klawiatura skierowana głównie do osób spędzających wieczory przy komputerze. Jest tak za sprawą podświetlanych klawiszy (liter), w jakie została wyposażona klawiatura MC-9006. W zależności od potrzeb i upodobań, możliwa jest praca w jednym z trzech trybów podświetlenia

cena 59 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Gembird Klawiatura Programowalna KB-UMGL-01

Pełnowymiarowa klawiatura z programowalnymi podświetlanymi klawiszami oraz technologią Anti Ghosting.

cena 69 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa Volcano 800U

Klawiatura multimedialna MC-800U stworzona została z myślą o użytkownikach oczekujących od swoich urządzeń wyjątkowego designu oraz ergonomii. Konstrukcja jest wyjątkowo płaska, a jednocześnie klawiatura posiada podparcie dla nadgarstków, co sprawia, że nawet długotrwała praca przy jej użyciu nie powoduje zmęczenia

cena 69 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa 700U

MODECOM MC-700W to przewodowa klawiatura o niskoprofilowych klawiszach mocowanych sposobem "nożycowym".

cena 79 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura bezprzewodowa Volcano 800G

Modecom MC-800G to klawiatura stworzona z myślą o użytkownikach oczekujących od swoich urządzeń wyjątkowego design oraz ergonomii. Klawiatura działa w oparciu o bezprzewodową technologię radiową. Konstrukcja jest wyjątkowo płaska a jednocześnie klawiatura posiada podparcie dla nadgarstków, co sprawia, że nawet długotrwała praca przy jej użyciu nie powoduje zmęczenia.

cena 85 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa Volcano 800W

Model MC-800W wyposażony jest w eleganckie białe podświetlenie znaków klawiszy, którego intensywność można regulować w trzech stopniach. Konstrukcja jest wyjątkowo płaska, a jednocześnie klawiatura posiada podparcie dla nadgarstków, co sprawia, że nawet długotrwała praca przy jej użyciu nie powoduje zmęczenia

cena 89 zł 85 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa Volcano 800M

Model MC-800M wyposażony jest w podświetlenie znaków klawiszy, którego intensywność i barwę można regulować przy użyciu skrótów klawiszy. Konstrukcja jest wyjątkowo płaska, a jednocześnie klawiatura posiada podparcie dla nadgarstków

cena 99 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura bezprzewodowa 700W

MODECOM MC-700W to bezprzewodowa klawiatura działająca w oparciu o bezprzewodową technologię radiową. Dzięki tej technologii będziesz mógł korzystać z klawiatury z dużą swobodą, jaką zapewni Ci długi, sięgający 8 metrów zasięg. Obudowa klawiatury MODECOM MC-700W wyróżnia się cienką, lecz bardzo stabilną konstrukcją. Dzięki temu klawiatura nie zmieni położenia nawet podczas bardzo szybkiego pisania.

cena 110 zł
Raty 0%! 10 x 11 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa Volcano Hammer

MODECOM VOLCANO HAMMER to produkt wyposażony w znakomite podzespoły. Dzięki nim możesz mieć pewność, że klawiatura nie zawiedzie Cię. Każdy klawisz w klawiaturze VOLCANO HAMMER jest oddzielną konstrukcją, której najważniejszym elementem jest zaawansowany przełącznik mechaniczny z błyskawicznym czasem aktywacji. Natomiast zaawansowana regulowana funkcja podświetlenia klawiszy pozwoli Ci kontynuować czynność nawet gdy zapadnie już zmrok.

cena 175 zł
Raty 0%! 10 x 18 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura z padem Voyager TPK2

Klawiatura MC-TPK2 wyposażona jest w pełny zestaw klawiszy oraz wbudowany panel dotykowy z dwoma przyciskami. Dzięki tym cechom, pisanie, przesuwanie, przeciąganie, powiększanie obrazu lub po prostu klikanie, jest bardzo łatwe i komfortowe.

cena 185 zł
Raty 0%! 10 x 19 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa Volcano Gamer

MODECOM VOLCANO GAMER to profesjonalna klawiatura mechaniczna dla użytkowników. Produkt ten umożliwi Ci przeprowadzenie najbardziej spektakularnych czynności. MODECOM VOLCANO GAMER to produkt wyposażony w znakomite podzespoły. Dzięki nim możesz mieć pewność, że klawiatura nie zawiedzie Cię. Każdy klawisz w klawiaturze VOLCANO GAMER jest oddzielną konstrukcją, której najważniejszym elementem jest zaawansowany przełącznik mechaniczny z błyskawicznym czasem aktywacji.

cena 289 zł 267 zł
Raty 0%! 10 x 27 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa Volcano Lanparty

MODECOM VOLCANO LANPARTY to propozycja zaawansowanej klawiatury przeznaczonej dla profesjonalnych użytkowników, szukających wysokiej jakości sprzętu, na którym będą mogli polegać. W kompaktowej konstrukcji MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB zastosowany został cały szereg zaawansowanych funkcji, które przydadzą się podczas wielogodzinnej pracy.

cena 229 zł
Raty 0%! 10 x 23 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Modecom klawiatura przewodowa Volcano Lanparty RGB

MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB to propozycja zaawansowanej klawiatury przeznaczonej dla profesjonalnych użytkowników, szukających wysokiej jakości sprzętu, na którym będą mogli polegać. W kompaktowej konstrukcji MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB zastosowany został cały szereg zaawansowanych funkcji, które przydadzą się podczas wielogodzinnej pracy.

cena 249 zł
Raty 0%! 10 x 25 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: