FOTO
Opcje wyszukiwania

Producent:

Na stronie Kolejność Produktów: 4

Quadralite lampa Stroboss 60 + kupon na akcesoria 50zł!

Lampa pracująca na radiowej częstotliwości 2.4 GHz i zapewnia skuteczny zasięg komunikacji wynoszący 100m. Z tego powodu Stroboss 60n może pracować zarówno jako lampa MASTER lub SLAVE w systemie Quadralite Navigator X

  • Wymiary: 6,4 x 7,6 x 19 cm
  • Waga: 530 g
Gwarancja: 24 miesiące
cena 599 zł
eRaty 12 x 54 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Quadralite lampa Stroboss 60 EVO

Lampa reporterska zasilana dedykowanym akumulatorem o dużej pojemności.

Gwarancja: 24 miesiące
cena 855 zł
eRaty 12 x 76 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Quadralite lampa Stroboss 36C + kupon na akcesoria 50zł!

Quadralite Stroboss 36 to mała i lekka lampa błyskowa o liczbie przewodniej 36, która idealnie pasuje do aparatów bezlusterkowych oraz kompaktowych. Waży jedynie 200 g a po zamontowaniu na aparat i skierowaniu głowicy do przodu ma jedynie 95 mm wysokości. Pomimo tak niewielkich rozmiarów jej głowica błyskowa obraca się w zakresie 270º w płaszczyźnie poziomej oraz 97º w pionowej.

Gwarancja: 12 miesięcy
cena 399 zł
eRaty 12 x 36 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Quadralite Parrot - zestaw filtrów do lamp

Quadralite Parrot to kompleksowy, przygotowany do szybkiego użycia zestaw fltrów, który urozmaici świtało na twoich zdjęciach. Filtry wykonane są z wysokiej jakości folii poliestrowej, ktrra w procesie laminacji pokrywana jest barwinkiem. Gwarantuje to najwyższe parametry w zakresie transmisji światła oraz zapewnia równomierne pokrycie całej powierzchni filtra warstwą kolorystyczną.

Gwarancja: 24 miesięcy
cena 39 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: