FOTO
Opcje filtrowania
Producent:
Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 4

Quadralite lampa Stroboss 60

Lampa pracująca na radiowej częstotliwości 2.4 GHz i zapewnia skuteczny zasięg komunikacji wynoszący 100m. Z tego powodu Stroboss 60n może pracować zarówno jako lampa MASTER lub SLAVE w systemie Quadralite Navigator X

Gwarancja: 24 miesiące
cena 560 zł
eRaty 12 x 50 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Quadralite lampa Stroboss 60 EVO

Lampa reporterska zasilana dedykowanym akumulatorem o dużej pojemności.

Gwarancja: 24 miesiące
cena 799 zł
eRaty 12 x 71 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Quadralite lampa Stroboss 36C

Quadralite Stroboss 36 to mała i lekka lampa błyskowa o liczbie przewodniej 36, która idealnie pasuje do aparatów bezlusterkowych oraz kompaktowych. Waży jedynie 200 g a po zamontowaniu na aparat i skierowaniu głowicy do przodu ma jedynie 95 mm wysokości. Pomimo tak niewielkich rozmiarów jej głowica błyskowa obraca się w zakresie 270º w płaszczyźnie poziomej oraz 97º w pionowej.

Gwarancja: 12 miesięcy
cena 385 zł
eRaty 12 x 34 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Quadralite Parrot - zestaw filtrów do lamp

Quadralite Parrot to kompleksowy, przygotowany do szybkiego użycia zestaw fltrów, który urozmaici świtało na twoich zdjęciach. Filtry wykonane są z wysokiej jakości folii poliestrowej, ktrra w procesie laminacji pokrywana jest barwinkiem. Gwarantuje to najwyższe parametry w zakresie transmisji światła oraz zapewnia równomierne pokrycie całej powierzchni filtra warstwą kolorystyczną.

Gwarancja: 24 miesięcy
cena 39 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

strefa marek