Lornetka Delta Optical Voyager II 10x50 WA


delta-optical
  cena 159 zł
  eRaty 12 x 14 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Lornetki z serii Voyager II to idealna propozycja dla osób szukających lornetki o dobrych własnościach optycznych za niewielkie pieniądze.

  Mimo niskiej ceny, zostały dopracowane pod względem mechanicznym i optycznym. Płynnie działa w nich ustawienie ostrości oraz regulacja rozstawu okularów. Komfortowo wyprofilowane muszle oczne i uchwyt lornetki pozwalają na długotrwałe i wygodne obserwacje. Dzięki konstrukcji optycznej systemu Porro oraz soczewkom i pryzmatom wykonanym z wysokiej jakości szkła, lornetki Voyager II dają jasny i ostry obraz o naturalnej kolorystyce. Układ optyczny lornetki zamknięty jest w lekkiej obudowie, pokrytej gumą zapobiegającą ślizganiu się dłoni.

  Seria Voyager II składa się z lornetek, których obiektywy mają uniwersalną średnicę 50 mm, ale różne powiększenie. Do obserwacji na co dzień, ale również turystycznych i astronomicznych, polecamy te o najmniejszych powiększeniach, czyli 10x50 lub 12x50. Zapewniają one duże pole widzenia i jasny obraz także o zmierzchu i o świcie.

  Modele 16x50 i 20x50 skierowane są do miłośników dużych powiększeń. Umożliwiają obserwacje najodleglejszych obiektów. Mogą służyć na przykład do obserwacji samolotów na wysokościach przelotowych lub dzikich zwierząt. Ze względu na duże powiększenie, które pociąga za sobą mniejszą jasność powierzchniową uzyskiwanego obrazu, te modele lepiej sprawdzą się w trakcie obserwacji dziennych, niż zmierzchowych.

  Powiększenie
  10x
  Średnica obiektywu
  50 mm
  Wielowarstwowe powłoki
  TAK
  Pryzmaty
  porro, BK7 (K9)
  Regulacja ostrości
  centralna + korekcja na prawym okularze
  Pole widzenia na 1000 m
  122 m
  Rozdzielczość
  5,97"
  Wodoodporność
  TAK
  Mocowanie statywowe
  TAK
  Gwarancja
  2 lata
  Waga
  750 g
  • Zakrywki na okulary i obiektywy
  • Pokrowiec do lornetki
  • Pasek do lornetki

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?