Stacja robocza Master Elite


  cena 17500 zł
  Raty 0%!10 x 1750 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zadzwoń i zapytaj o indywidualną konfigurację

  Zalecane akcesoria

  Myszy

  Klawiatury

  Procesor

   Procesory Intel® Core™ z serii X
  To doskonały wybór dla każdego entuzjasty! Intel® Core™ z serii X to nowa elastyczna rodzina procesorów dopasowanych do każdych potrzeb obliczeniowych. Dostępne jednostki wykorzystują od 4 do 18 rdzeni i najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz zapewniają wydajność do obsługi przyszłych wyzwań. Platforma jest też w pełni przygotowana do instalacji pamięci Intel® Optane™ i dysków Intel® Optane™ SSD, które pozwalają osiągnąć nadzwyczajny czas reakcji systemu. Nowa platforma zapewnia także obsługę grafiki 4K, czterech kanałów pamięci DDR4 2666, technologii Thunderbolt™ 3 z dwukierunkową szybkością przesyłu na poziomie 40 Gb/s do obsługi niemal wszystkich urządzeń peryferyjnych oraz do 8 złączy SATA dla macierzy RAID.

   Obsługa gier, przesyłanie strumieniowe i rejestrowanie rozgrywki
  Poznaj świat ekstremalnej wydajności, w którym rozgrywka staje się tak realistyczna, że nie sposób odróżnić jej od rzeczywistego świata. Dzięki obsłudze wysokiej klasy dźwięku i kilku wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości możesz w pełni zanurzyć się w świecie ulubionego wysokobudżetowego tytułu lub najnowszego thrillera w wirtualnej rzeczywistości. Komputer z odblokowanym1 procesorem Intel® Core™ z serii X to ekstremalna wydajność gier, ekstremalne tempo życia i ekstremalne wrażenia użytkowe. A ponieważ korzystanie z gier wykracza dziś poza samą rozgrywkę, możesz równocześnie udostępniać ją swoim znajomym i całemu światu. Rejestruj niepowtarzalne fragmenty decydujące o zwycięstwie i konwertuj swoje nagrania, aby natychmiast udostępniać je w mediach społecznościowych. Z procesorem Intel® Core™ z serii X wykonasz wszystkie te zadania w tym samym czasie.

   Nieskrępowana kreatywność z procesorem Intel® Core™ z serii X
  Twoja kreatywność nie zna granic, a gdy już zaczniesz tworzyć, potrzebujesz systemu, który dotrzyma Ci kroku. Potrzebujesz nieskrępowanej wydajności komputera z procesorem Intel® Core™ z serii X. Jednostki z Intel® Core™ z serii X wyposażone w 8, 12 lub nawet 18 rdzeni doskonale sprawdzą się podczas intensywnej pracy wielozadaniowej wykonywanej w czasie rzeczywistym. Gdy wybierzesz system z procesorem Intel® Core™ z serii X, otrzymasz więcej czasu na równoległe przesyłanie dużych plików 4K, renderowanie efektów i wykonywanie innych zadań wymagających ogromnej mocy obliczeniowej. Co więcej, dzięki udoskonalonej technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0 możesz przejąć kontrolę nad systemem, nadając priorytet aplikacjom wymagającym najwyższej mocy dwóch najwydajniejszych rdzeni. Dostęp do czterokanałowej pamięci pozwala przy tym osiągnąć krótszy czas reakcji i uruchamiania podczas pracy z dużymi plikami i aplikacjami do tworzenia materiałów multimedialnych. Krótko mówiąc, procesor Intel® Core™ z serii X pozwala w pełni skupić się na procesie twórczym i gwarantuje, że końcowy efekt sprosta oczekiwaniom.

   Nowi czterordzeniowi członkowie rodziny
  Wśród nowych procesorów Intel® Core™ z serii X znalazły się dwie jednostki czterordzeniowe, zapewniające jeszcze większą wszechstronność całej platformy. Procesory Intel® Core™ i5-7640X oraz Intel® Core™ i7-7740X pozwalają wybrać wydajniejszą platformę przeznaczoną dla entuzjastów – wysoce elastyczną i przygotowaną na przyszłe wyzwania, gdy nadejdzie odpowiedni moment. Jednostki będą dostępne z nieco wyższą częstotliwością bazową oraz wszystkimi cennymi składnikami – w tym obsługą wyższej prędkości pamięci oraz większym gniazdem ułatwiającym przetaktowywanie – które będą odróżniać je od ich odpowiedników standardowej klasy.

   Doskonałe połączenie chipsetu Intel® X299 i procesorów Intel® Core™ z serii X
  Przez połączenie chipsetu Intel® X299 i procesora Intel® Core™ z serii X powstaje najwyższej klasy platforma przeznaczona do obsługi gier, tworzenia materiałów multimedialnych i wymuszania wyższych częstotliwości pracy. Szukasz niezrównanej wydajności? Czasu reakcji? Możliwości rozbudowy? Dzięki tej platformie możesz otrzymać wszystkie te cechy. Zintegrowana obsługa USB 3.0 pozwala na przenoszenie plików na tablety i smartfony z nadzwyczajną prędkością. Platforma zapewnia także wsparcie dla macierzy RAID przez interfejs PCI Express* i urządzenia pamięci masowej Serial ATA, szybkie przesyłanie danych z obsługą urządzeń PCIe* 3.0 oraz, przede wszystkim, wsparcie dla pamięci Intel® Optane™. Chcesz podkręcić procesor, aby osiągnąć jeszcze więcej? Chipset Intel® X299 i procesory Intel® Core™ z serii X zapewniają nowe możliwości dzięki odblokowaniu zegara bazowego2. Osiągnij wyższą częstotliwość poszczególnych rdzeni i pamięci z zachowaniem maksymalnej elastyczności, pozwalającej na pozostawianie innych obszarów w nienaruszonym stanie. Chipset Intel® X299 i nowe procesory Intel® Core™ z serii X zapewniają obsługę technologii Intel® Extreme Memory Profile (Intel® XMP), oprogramowania Intel® Extreme Tuning Utility (Intel® XTU) oraz planu Intel® Performance Tuning Protection Package Plan, dzięki czemu stanowią zagrożenie dla wszystkich aktualnych rekordów przetaktowywania.

  Płyta główna

  • 5-Way Optimization: Dostrajanie całego systemu jednym kliknięciem umożliwia zoptymalizowane podkręcanie sprzętu oraz inteligentne chłodzenie, dla wykonywania zadań wymagających najwyższej wydajności procesora lub karty graficznej.
  • Fan Xpert 4: Możliwość pełnej kontroli nad chłodzeniem z poziomu systemu lub Bios
  • Łączność: Doskonałe możliwości łączności, w tym: 2x2 802.11ad Wi-Fi, Thunderbolt 3, U.2, M.2, a także gniazdo USB 3.1 Gen 2 na panelu przednim.
  • Radiator M.2: Radiator redukuje temperaturę dysku o nawet 20°C, umożliwiając niezakłócone prędkości i zwiększając niezawodność sprzętu.
  • LiveDash: Zintegrowany konfigurowalny wyświetlacz, który pokazuje temperaturę systemu, taktowanie CPU, aktualną szybkość wentylatorów, a nawet Twoje własne logo.
  • Aura Sync i gniazdo na sterowalne taśmy LED : Zintegrowane konfigurowalne oświetlenie RGB i gniazdo na sterowalne taśmy LED można łatwo zsynchronizować ze sprzętem obsługującym technologię Aura, którego ilość cały czas rośnie.

  Chłodzenie procesora

   SilentiumPC Grandis 2 XE1436 (łac. wielki) to potężny, dwuwieżowy zestaw chłodzenia procesora przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka wydajność to zasługa dużej powierzchni radiatora oraz wysokiej jakości wykonania. Konstrukcja ma sześć rurek cieplnych (heatpipe), które odbierają ciepło z procesora w technologii XE (extreme efficiency), co oznacza, że pomiędzy nimi a procesorem znajduje się cienka miedziana blaszka. Ten ostatni element zapewnia optymalną pracę wszystkich rurek, niezależnie od wielkości procesora. W zestawie dołączone są dwa eleganckie i ciche wentylatory Sigma PRO – 120-milimetrowy oraz 140-milimetrowy, obydwa PWM. Duże wymiary radiatora pozwoliły na zastosowanie wentylatorów o maksymalnej prędkości tylko 1000 (140 mm PWM) oraz 1600 (120 mm PWM) obrotów na minutę, co zapewnia cichą pracę

  Ram

   HyperX® FURY DDR4 Automatycznie rozpoznaje platformę, w której jest zainstalowana i przetaktowuje się do najwyższej dostępnej częstotliwości (nawet do 2666 MHz1) – a gracz może poświęcić całą uwagę sianiu spustoszenia wśród przeciwników. Pamięć FURY DDR4 wymaga zaledwie 1,2 V, również przy częstotliwości 2666 MHz, więc nie przegrzewa się podczas rozgrywki. Ustawienie wyższych częstotliwości nie wymaga zmiany napięcia, czyli pozostałe elementy sprzętowe komputera mogą korzystać z większej mocy. Elegancki, asymetryczny radiator w czarnym kolorze zapewnia udoskonalone rozpraszanie ciepła i obniża temperaturę systemu, a jego wygląd nie pozostawi nikogo obojętnym.

  •  Optymalizacja dla układów firmy Intel serii 200 i X99 – zainstaluj pamięć i zacznij grać
  •  Ekonomiczne zwiększenie wydajności do standardu DDR4
  •  Zasilanie napięciem 1,2 V, czyli niższe zużycie energii niż w modułach DDR3
  •  Elegancki radiator o niskim profilu z charakterystycznym asymetrycznym wzornictwem FURY

  Dyski

   Samsung 960 EVO jest wyposażony w nową wersję zaawansowanego oprogramowania Magician służącego użytkownikom do monitorowania i konserwacji dysku. Magician umożliwia spersonalizowane sprawdzanie oprogramowania firmware oraz dodatkowe funkcje dopasowane do poszczególnych napędów użytkowników. Dokonuje on nawet automatycznych aktualizacji oprogramowania firmware, aby zapewnić odpowiednie działanie dysku. Interfejs NVMe™ charakteryzuje się zwiększoną szerokością pasma, a nowy sterownik oraz technologia inteligentna TurboWrite firmy Samsung zapewniają wyniki nowej generacji. Dysk jest wyposażony w zaawansowany program do konserwacji i posiada trzyletnią ograniczoną gwarancję, co zwiększa jego wartość.

   SEAGATE BARRACUDA 4TB

  • Zapisuj tyle danych komputerowych, ile potrzebujesz, dzięki 8 TB dostępnej przestrzeni
  • Zapisuj dane jeszcze szybciej korzystając z interfejsu SATA 6 Gb/s, który pozwala na optymalizację wydajności
  • Śpij spokojnie wiedząc, że twój dysk gwarantuje niezawodność działania dzięki technologii opartej na serwonapędach Seagate®AcuTrac
  • Bądź pewny prostego, szybkiego i bezpiecznego wycofania dysku z użytkowania dzięki funkcji Instant Secure Erase*
  • Chroń swoje dane za pomocą dysków Seagate Secure®
  • Pierwszy w branży dysk twardy wykonany w technologii 1 TB na talerz
  • Technologia SATA 6Gb/s maksymalnie zwiększa wydajność
  • Bezpłatne oprogramowanie DiscWizardzapewnia dużą pojemność w systemach opartych na starszych wersjach systemów PC BIOS

  Karta Graficzna

   GeForce® GTX 1080 Ti Strix

  • NVIDIA GeForce® GTX 1080 Ti to najszybsze GPU oferujące o 35% lepszą wydajność niż GeForce 1080 GTX.
  • Technologia MaxContact oraz szerokość 2,5 slotu, dla najchłodniejszej i najcichszej wydajności w czasie pracy.
  • Opatanetowany design wentylatorów Wing-Blade z odpornością na kurz IP5X dla dłuższej żywotności wentylatorów.
  • ASUS FanConnect II dla optymalnej wydajności chłodzenia.
  • Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność.
  • ASUS Aura Sync zapewnia idealną synchronizację oświetlenia LED RGB.
  • Dostosowane do VR porty HDMI pozwalają w każdej chwili cieszyć się technologią VR, bez konieczności przełączania kabli.
  • GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster pozwala na intuicyjne dopasowanie wydajności i natychmiastowe strumieniowanie przebiegu gry.

  Zasilacz

   Corsair RMX850 o mocy 850W charakteryzują się pojedynczą linią 12 V, sprawnością powyżej 85% (co potwierdza certyfikat 80+) oraz modularnym okablowaniem. 

  Model zgodny jest ze standardem ATX 12V v2.2, posiada komplet zabezpieczeń (w tym przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe) oraz aktywną korekcję współczynnika mocy (PFC). Za chłodzenie odpowiada 135-mm wentylator z łożyskiem kulkowym zapewniając cichą pracę oraz skuteczną wentylację. Urządzenie mierzy 140 x 150 x 86 mm, jego żywotność wynosi 100 000 godzin.

  Obudowa

   Fractal Design Define R5 to potężna klasyczna obudowa dla zwolenników ciszy i pragmatyzmu a także odrobiny moddingu. Oferuje ona wysoką jakość wykonania, przestronną konstrukcję i całkiem przydatną funkcjonalność. Demontaż obu koszyków na dyski, możliwość demontażu wszystkich maskownic topu czy też możliwość przemontowania klapki na drugą stronę frontu to z pewnością ciekawe i ewolucyjne pomysły na obudowę.

  Windows

   Windows 10 Professional jest produktem przeznaczonym dla osób, które cenią sobie sprawność i innowacyjność. Użytkownicy, którzy zetknęli się z systemem Windows bez problemu odnajdą się w Windows 10, ze względu na powielenie znanych im już funkcji, które w przypadku Windows 10 zostały dodatkowo wzbogacone, m.in. o : szyfrowanie, zdalne logowanie, czy tworzenie maszyn wirtualnych. Prosty w obsłudze system doskonale sprawdza się w firmach, które stawiają na efektywną pracę z komputerem.

   

  Płyta Główna
  Asus Prime X299 Deluxe
  Procesor
  Intel Core i7-7820x 8 x 3.3 GHz
  Chłodzenie Procesora
  SilentiumPC Grandis 2
  Pamięć Ram
  Kingston HyperX Fury 4x16 GB 2400 MHz CL15 DDR4
  Dysk HDD
  Seagate Barracuda 4 TB 64 MB 7200 rpm
  Dysk SSD
  Samsung 960 Evo 250 GB (3200/1500 MB/s) M.2
  Napęd
  Asus Nagrywarka DVD
  Karta Graficzna
  Asus Geforce GTX 1080 Ti Strix 8GB/352 bit
  Zasilacz
  Corsair 850W RMx 80+ Gold Modularny
  Obudowa
  Fractal Design Define R5
  • Stacja Robocza Master Elite
  • Microsoft system Windows 10 Pro OEM ESD
  • Płyty ze sterownikami
  • Kabel zasilający