Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Mocowanie adaptery:
Rodzaje obiektywów:
Rodzaj mocowania:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
  • Aktywne filtry:
  • Producent: K&F

Adapter K&F PRO FUJI FUJIFILM X X-mount na M42

Adapter pozwala na zastosowanie obiektywów z gwintem M42 do każdego aparatu firmy FUJIFILM z mocowaniem [X]. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy możliwość dostępu do szerokiego asortymentu obiektywów z gwintem M42.

145 zł
dostępny u dostawcy

Adapter K&F PRO do SONY E NEX na NIKON AI AF

Adapter pozwala na zastosowanie obiektywów z bagnetem NIKON [AI / AI-S / AF / AF-S] do każdego aparatu firmy SONY z mocowaniem [E]. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy możliwość dostępu do szerokiego asortymentu obiektywów systemu Nikon (Nikkor).

149 zł
dostępny u dostawcy

Adapter K&F PRO do SONY E NEX na Canon EF EF-S

Adapter pozwala na zastosowanie obiektywów z bagnetem CANON [EF / EF-S] do każdego aparatu firmy SONY z mocowaniem [E]. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy możliwość dostępu do szerokiego asortymentu obiektywów systemu CANON (EF / EF-S).

149 zł
dostępny u dostawcy

Adapter K&F PRO do SONY E NEX E-MOUNT na M42

Adapter pozwala na zastosowanie obiektywów z gwintem M42 do każdego aparatu firmy SONY z mocowaniem [E]. Dzięki temu zabiegowi uzyskujemy możliwość dostępu do szerokiego asortymentu obiektywów z gwintem M42.

145 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.