Obiektyw Tamron 70-200mm f/2,8 Di VC USD G2 (Canon) + 5 lat gwarancji!


tamron
  cena 5549 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 496 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Wersje i konfiguracje produktu

  Obiektyw Tamron 70-200mm f/2,8 Di VC USD G2 (Canon) + 5 lat gwarancji!
  5549 zł
  dostępny do 3 dni
  Obiektyw Tamron 70-200mm f/2,8 Di VC USD G2 (Nikon) - 5 lat gwarancji!
  5549 zł
  pytaj o dostępność

  Zalecane akcesoria

  Filtry 77mm

  Akcesoria

  Zarówno wydajność, rozdzielczość i kontrast znacznie przekraczają dotychczasowy poziom. Bokeh został udoskonalony i dostarcza doskonałe efekty w tle w całym zakresie ogniskowych dzięki zastosowaniu przysłony składającej się z 9 listków. Konstrukcja optyczna nowego Tamrona zbudowana jest z 23 elementów ułożonych w 17 grupach. Optymalne rozmieszczenie soczewek XLD (Extra Low Dispersion) oraz LD (Low Dispersion) dokładnie eliminuje aberrację chromatyczną. Nowy obiektyw jest w pełni kompatybilny z tele-konwerterami 1.4x oraz 2.0x zwiększając dzięki nim ogniskową obiektywu. Oba tele-konwertery są starannie zaprojektowane i skonstruowane tak, aby zapewnić wysoką jakość obrazu.

  • Obiektyw SP 70-200 mm G2 posiada trzy tryby pracy VC. Skuteczność funkcji VC wynosi 5 stopni w skali wydajności stabilizacji obrazu opracowanej przez CIPA (w trybie VC MODE 3).
   • VC MODE 1
Tryb standardowy, dający doskonałą równowagę pomiędzy stabilnością obrazu w wizjerze oraz efektami stabilizacji.
   • VC MODE 2
Używany wyłącznie do zdjęć panoramicznych.
   • VC MODE 3
Daje pierwszeństwo stabilizacji uchwyconych obrazów nad stabilnością obrazu w wizjerze.
  • Poprawa szybkości autofocusu. Model ten jest wyposażony w ultradźwiękowy silnik USD, który zapewnia dokładne i ciche ustawianie ostrości. Dodatkowo dzięki mechanizmowi ręcznego ustawiania ostrości, fotografujący może dokonać drobnych korekt bez przełączania z trybu AF na MF.
  • Zmniejszona minimalna odległość ostrzenia dla większej wszechstronności. Ulepszenia wprowadzone w obiektywie zmniejszyły MOD z 1.3m modelu A009 do 0.95m w modelu A025. W połączeniu z doskonałą wydajnością optyczną, najnowszy obiektyw pozwala fotografom rozszerzyć ich zakres ekspresji.
  • Optymalizacja dzięki wykorzystaniu powłok eBAND. Nowy obiektyw A025 został wyposażony w oryginalną powłokę eBAND, która łączy warstwę o strukturze nano z bardzo niskim współczynnikiem załamania światła z tradycyjnych powłok wielowarstwowych. Zoptymalizowane i zaprojektowane specjalnie dla nowego 70-200mm G2, powłoki eBAND zapewniają doskonałą wydajność antyodblaskową skutecznie zmniejszając refleksy oraz efekt zjawy i flary.
  • Budowa odporna na wodę i kurz. Idealny do fotografowania na zewnątrz, nowy teleobiektyw 70-200mm posiada konstrukcje odporną na wilgoć dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelnień. Użyte uszczelki zapobiegają przedostawaniu się brudu, kurzu lub wilgoci.
  • Fluorowa powłoka dla większej ochrony. Przednia powierzchnia soczewki jest pokryta ochronną fluorową warstwą, dzięki której soczewka jest mniej podatna na szkodliwe działanie brudu, kurzu, wilgoci a także odcisków palców. Dzięki tej warstwie soczewka jest łatwiejsza w czyszczeniu.
  • Membrana elektromagnetyczna, która standardowo występuje w obiektywach Canon już teraz jest obecna w obiektywie z mocowaniem Nikon. Dzięki temu można bardziej precyzyjnie sterować przysłoną, ponieważ listki napędzane są silnikiem poprzez impulsowe sygnały elektroniczne.
  • Pierścień mocowania obiektywu do statywu jest kompatybilny z szybkozłączkami Arca-Swiss.
  • Pełna współpraca z dodatkowym akcesorium TAP-in Console, które pozwala na aktualizację firmware obiektywu oraz regulację systemu AF i zmianę parametrów stabilizacji obrazu VC.
  • Na podstawie wysokich standardów jakościowych serii SP, ten nowy obiektyw jest wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Normy te stosuje się do konstrukcji optycznej, ekskluzywnego wyglądu oraz w takich obszarach jak wytrzymałość i wysoka funkcjonalność. Tamron dokładnie dba o wszystkie projekty w celu oferowania produktów zgodnych z wymaganiami klientów. Dla SP 70-200mm G2 (model A025), konstrukcja optyczna została odświeżona, części mechaniczne zostały poprawione oraz zastosowano nową budowę zewnętrzną.
  Ogniskowa
  70-200mm
  Maksymalna przysłona
  F/2.8
  Kąt widzenia
  34°21' - 12°21' (DSLR)
  22°33' - 7°59' (APS-C)
  Konstrukcja optyczna
  23 elementy w 17 grupach
  Minimalna odległość ostrzenia
  0.95m
  Maksymalne powiększenie
  1:6.1
  Średnica filtra
  77mm
  Waga
  1,500g
  Listki przysłony
  9
  Minimalna przysłona
  F/22
  Wydajność VC
  5 EV w trybie 3 VC
  • osłona
  • dekielki
  • pokrowiec
  • pierścień mocujący statyw

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?