Canon letni Cashback

 
 
Jak skorzystać z promocji
 

1.Kup produkty objęte promocją w okresie 15.05 - 31.07.2019. 

2.Promocja obowiązuje wyłącznie w wybranych sieciach sprzedaży. 

3.Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny (informacja jak znaleźć numer seryjny i kod EAN znajduje się poniżej). Prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy. 
4.Zarejestruj zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż do 31.08.2019. 
5.Niniejsza promocja łączy się z innymi okresowymi promocjami Canon. Oznacza to, że możesz zarejestrować zakupiony produkt w niniejszej promocji, jak również w innych trwających promocjach. Sprawdź aktualne promocje.

 

Pamiętaj!

• Każda osoba/firma może otrzymać zwrot pieniędzy za maksymalnie 1 sztukę każdego produktu objętego promocją  (w całym okresie promocji).

• Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).

• Promocją nie są objęte obiektywy będące częścią oryginalnego zestawu fabrycznego (aparat i obiektyw).

• Promocją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe. Promocją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej).

• W przypadku zakupu zestawu (body + obiektyw) zwrot można otrzymać wyłącznie za produkt główny (body).

Regulamin

Produkty objęte promocją:

 

Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 29

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.