Chciałbyś zapoznać się z nowościami sprzętowymi światowych producentów? Pośród szerokiej oferty sprzętowej jesteś nieco zagubiony i chciałbyś otrzymać fachowe doradztwo? Planujesz zmianę systemu, ale masz wątpliwości? Lubisz uczestniczyć w ciekawych spotkaniach i prelekcjach, które inspirują Cię i pomagają się rozwijać?

Nasze wydarzenie będzie właśnie dla Ciebie! 

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na nasze wydarzenie "EXPOzycja", które odbędzie się 22 i 23 maja w TAURON Arena Kraków. Na „EXPOzycji” będą mogli Państwo zapoznać się z najnowszym sprzętem fotograficznym i filmowym.  

Jako uczestnicy będą mogli Państwo zapoznać się z szerokim asortymentem aparatów, kamer, obiektywów, dronów, statywów, stabilizatorów, sprzętu studyjnego, monitorów, drukarek, urządzeń rejestrujących dźwięk oraz wszelakich akcesoriów. 
Będzie możliwość sprawdzenia sprzętu w praktyce i uzyskania eksperckich porad. Do dyspozycji miłośników fotografowania i filmowania będą nasi pracownicy, którzy z przyjemnością doradzą w wielu kwestiach.

Dużą zaletą wydarzenia będzie możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach i prelekcjach. Poznają Państwo inspirujące historie oraz doświadczenia znanych osób z branży foto-wideo. Dzięki warsztatom dowiedzą się Państwo jak najlepiej wykorzystać swój sprzęt i usprawnić swoją pracę. Spośród interesujących tematów każdy powinien znaleźć coś dla siebie, zarówno profesjonaliści jak i początkujący fotografowie i operatorzy. „EXPOzycja” to również możliwość spotkania, dyskusji i wymiany doświadczeń z praktykami, pasjonatami oraz osobami związanymi z branżą foto-wideo.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z wyjątkowych możliwości zakupu sprzętu w okazyjnych cenach. Będzie to doskonała okazja do wymiany swojego fotograficzno-filmowego ekwipunku lub nabycia wymarzonego produktu.

Prosimy o śledzenie naszej strony oraz kanałów społecznościowych gdzie będziemy systematycznie umieszczać informacje o wydarzeniu. Wkrótce przedstawimy pełną listę wystawców oraz program prelekcji.

Wydarzenie będzie bezpłatne, jednak wymagany będzie wcześniejszy zapis. Zapisując się na wydarzenie Państwa adres trafi do naszej bazy mailingowej. Bliżej wydarzenia wyślemy przypomnienie z najważniejszymi informacjami, a po wydarzeniu będziemy przesyłać oferty handlowe. W każdej chwili będą mogli Państwo zrezygnować z subskrybcji i wypisać się.
Zapisy potrwają do 20 maja 2018. 

Wystawcy:

Canon - lustrzanki, bezlusterkowce, kamery, obiektywy, akcesoria, lornetki, drukarki
Sony - bezlusterkowce, obiektywy, kamery, akcesoria
Nikon - lustrzanki, obiektywy, akcesoria, lornetki
Panasonic - bezlusterkowce, obiektywy, kamery, akcesoria
Olympus - bezlusterkowce, obiektywy, akcesoria
Pentax - bezlusterkowce, obiektywy, akcesoria
Fujifilm - bezlusterkowce, obiektywy, akcesoria
Sigma - obiektywy
Samyang - obiektywy
Tamron - obiektywy
Vanguard - torby, statywy
Marumi - filtry
Tamron - obiektywy 
Manfrotto - statywy
Gitzo - statywy
Benro - statywy, torby, plecaki
Carl Zeiss - obiektywy
Sirui - statywy
Lowepro - torby, plecaki, walizki 
Tenba - torby, plecaki, walizki
Rode – mikrofony
DJI – drony, gimbale
Eizo – profesjonalne monitory
Nec – profesjonalne monitory
Wacom – tablety graficzne
Profoto – sprzęt studyjny, oświetlenie
Quadralite – sprzęt studyjny, oświetlenie
Billingham - torby

 

Prelegenci:

Prelegent

Bio

Temat prelekcji

Jakub Kaźmierczyk

Fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Ambasador firm Olympus, WD i Peak Design.

Backstage pracy profesjonalisty
     

Michał Smagor

Doświadczony operator i montażysta, wieloletni praktyk, właściciel MS Video Studio. Ambasador marki Canon.

Canon EOS Cinema w reportażu video

Andrzej Fryda

Doświadczony fotograf i operator, właściciel Studia F4. Ambasador marki Canon.

Canon EOS w foto reportażu ślubnym

Michał Leja

Fotograf i galernik. Skupia się na fotografii dokumentującej życie codzienne swoje i swoich najbliższych oraz na fotografii kreacyjnej. Ambasador marki Nikon. 

Jak się przygotować do street foto. 

Dariusz Kosior

Ceniony twórca specjalizujący się w doradztwie technicznym, fotografii i wideofilmowaniu już od przeszło 25 lat. Z wykształcenia jest fotografem, a pierwsze kroki zawodowe stawiał w Telewizji Polskiej. Ambasador marki Panasonic. 

Przygotowanie profesjonalnego materiału filmowego przy użyciu bezlusterkowców Panasonic GH5 i GH5S.

     

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ 

 


 

Podsumowanie:

Gdzie? TAURON Arena Kraków (MAPA)

Kiedy?  22 maja 10.00 - 18.00

              23 maja 9:00 - 17:00

Co? Ekspozycja sprzętu foto-wideo oraz warsztaty i prelekcje

Bilety? Wejście darmowe po wcześniejszym zapisie. ZAPISZ SIĘ

 


 

Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 0

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

Rzetelna Firma