Olympus | 3, 2, E-M1X

OM-D E-M1X – tylko w marcu wyjątkowa cena na start 11 990 zł!

 
Lekki, kompaktowy i mobilny bezlusterkowiec OM-D E-M1X powstał z myślą o profesjonalnych użytkownikach. Ten szybki i niezawodny aparat zapewnia precyzję i wysoką jakość obrazu. Najnowszy model wyposażony jest w nowoczesne technologie obrazowania, posiada wytrzymałą obudowę i zintegrowany pionowy grip gwarantujący maksymalną funkcjonalność w każdych warunkach.

Użytkownicy z całą pewnością docenią bardzo wydajną stabilizację obrazu (IS), udoskonalony i szybki system AF oraz podwójny procesor TruePic VIII. OM-D E-M1X to dokonały aparat do fotografii przyrodniczej, dokumentalnej i sportowej.

Zintegrowany pionowy grip daje jeszcze większy komfort pracy. Ponieważ obydwa gripy, pionowy i poziomy, zaprojektowano w ten sam sposób, użytkownik z łatwością wykona zarówno zdjęcia portretowe, jak i krajobrazowe. Tylko w marcu wyjątkowa cena na start – 11 990 zł!

Oferta obowiązuje od 1.03 do 31.03.2019 r

Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 1

Bezlusterkowiec Olympus OM-D E-M1X

cena 11990 zł 13390 zł
eRaty 12 x 1,071 zł
dostępny od ręki szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.