Olympus Tough TG-6 plus niezatapialny pasek za 1zł

Kup wytrzymały aparat Tough-6 a otrzymasz niezatapialny pasek na rękę za 1 zł!

Tough TG-6 to aparat odporny na upadki, wodę oraz warunki atmosferyczne. Jest mały i kompaktowy, a jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość zdjęć oraz filmów.

Nurkowanie, surfing, spływy kajakiem,wspinanie, bieganie, kolarstwo górskie – miłośnicy tych dyscyplin potrzebują mobilnego aparatu, który dotrzyma im tempa i zrobi wspaniałe zdjęcia. TG-6 spełnia te wymagania!

Niezatapialny pasek CHS‑09 sprawia, ze aparat Tough nie idzie szybko na dno. Nieznacznie dodatnia wyporność paska sprawia, że możesz spokojnie i stabilnie robić podwodne zdjęcia, a ręce trzymające aparat nie są wypychane ku powierzchni wody. Pasek posiada możliwość regulacji, by odpowiednio dopasować go do nadgarstka czy ramienia. Posiada zaczep do karabińczyka ułatwiający dopięcie do kapoka czy sprzętu do nurkowania.

Teraz przy zakupie aparatu TG-6 niezatapialny pasek otrzymasz za 1 zł!

Oficjalna strona promocji

Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 1

Aparat Olympus Tough TG-6 + niezatapialny pasek CHS‑09 za 1zł

Aparat kompaktowy o zwiększonej wytrzymałości. Jest odporny na upadek z wysokości 2m, wodoodporny na głębokość 15m i zdolny do działania w temperaturze -10°C. Uniwersalny obiektyw 25-100 mm (odpowiednik dla formatu 35mm) oraz matryca 12 Mpix zapewniają wszechstronność oraz znakomitą jakość obrazu. Dodatkowo aparat posiada: filmowanie w rozdzielczości 4K, moduł GPS, stabilizację obrazu, wbudowaną lampę błyskową.

  • Matryca: 1/2.3'' CMOS 12Mpix
  • Zoom: 4x odp.25–100mm f/2.0-4.9
  • Filmowanie: 4K 30kl./s, Full HD 120kl./s
  • ISO: 100-12800
  • Czas: 1/2-1/2000s
  • Szybkość: 20kl./s
  • Stabilizacja: wbudowana
2099 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.