WEEKENDOWY HITCENOWY! SPRAWDŹ!

Streaming

Produktów: 42

Hollyland Mars 400S Bezprzewodowa transmisja 120m HDMI SDI - POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI*

*Hollyland bierze udział w promocji "POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI"

Link do promocji: -6% - POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI,

3199 zł
dostępny od ręki

Hollyland Mars 300 Dual HDMI - bezprzewodowa transmisja 90m

Wykorzystuje najnowszą technologię dekodowania obrazu i technologię bezprzewodowej transmisji 5G, która może osiągnąć transmisję bezprzewodową o bardzo niskim opóźnieniu. Ma zasięg wynoszący 90 metrów, który może obsługiwać transmisję sygnału 1080P 60Hz i HDMI.

2099 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design HyperDeck Studio Mini

Przenośny broadcastowy rekorderem, rejestruje ProRes na kartach SD. Nagrywanie 6G-SDI wszystkich formatów do 2160p30, podwójne gniazdo kart SD do nagrywania non-stop, wbudowany ekran LCD, przyjazny przedni panel kontrolny w stylu VTR.

3700 zł
dostępny u dostawcy

Kamera Mevo Livestream Pro Bundle wraz z torbą, statywem i zestawem Mevo Boost - wyprzedaż

Mevo Plus to kamera, która pozwoli ci robić transmisję z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz zabrać ją wszędzie.

 • Pole widzenia: 150°, jasność obiektywu: f/2.8
4299 zł 4399 zł
dostępny od ręki

LiveU SOLO HDMI

Enkoder wideo LiveU Solo umożliwia bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe na żywo, jednym dotknięciem bezpośrednio z kamery, do popularnych platform internetowych, takich jak Facebook Live, YouTube i Twitch. Sprawia, że transmisja na żywo staje się prostsza.

4385 zł
dostępny u dostawcy

Teradek Vidiu PRO

VidiU Pro to urządzenie przeznaczone do strumieniowej transmisji wideo na jedną lub kilka platform RTMP (Real Time Messaging Protocol) w tym samym czasie. Maksymalna rozdzielczość materiałów przesyłanych w ten sposób może wynosić 1080p (Full HD). Pozwoli Ci to na transmitowanie wydarzeń na najpopularniejszych platformach, takich jak Ustream, Livestream, Twitch, YouTube Life czy wspomnianych RTMP.

4489 zł
dostępny u dostawcy

Teradek Vidiu Go HDMI

Mobilne urządzenie do przeprowadzani transmisji live. Samodzielne rozwiązanie do przeprowadzania streamingu w dowolnym miejscu niepotrzebujące połączenia z komputerem. eradek VidiU Go sprawia, że transmisja w super jakości w kodeku HEVC na Facebook, YouTube, Twitch jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

6649 zł
dostępny u dostawcy

Roland VR-1HD Mikser Wideo AV - USB 3.0 Streaming Live - POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI*

*ROLAND bierze udział w promocji "POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI"

Link do promocji: -6% - POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI,

6199 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design Teranex Express

Teranex Express z Blackmagic Design to konwerter do transmisji w górę / w dół w czasie rzeczywistym SD, HD i Ultra HD. Umożliwia to konwersję materiału SD i HD do Ultra HD 4K (3840 x 2160) w celu prezentacji na dużych wyświetlaczach o wysokiej rozdzielczości lub konwertowanie materiału Ultra HD do wyświetlania na monitorach HD.

 • Konwerter transmisji: w górę iw dół w czasie rzeczywistym
 • Wejście / wyjście: 12G-SDI i Dual Link 6G-SDI
 • Kompatybilny z: SD / HD / 3G-SDI
 • Obsługa: SD, HD i Ultra HD (3840 x 2160)
6700 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design Teranex Mini - Smart Panel

Panel sterowania zaprojektowany specjalnie dla konwertera Blackmagic Design Teranex oraz Blackmagic Design Web Presenter.

519 zł
pytaj o dostępność

AJA Helo H.264 Streamer / Recorder

AJA HELO H.264 streaming and recording posiada zarowno zlącza SDI, jak i HDMI, z możliwością jednoczesnego streamingu do Content Delivery Network (CDN) pozwalając użytkownikowi na wybór źródła sygnału, umożliwia jednoczesny stream oraz nagrywanie materiału na kartę SD lub poprzez złącze USB na dysk twardy.

6900 zł
dostępny u dostawcy

Teradek Vidiu Go SDI + HDMI

Mobilne urządzenie do przeprowadzani transmisji live. Samodzielne rozwiązanie do przeprowadzania streamingu w dowolnym miejscu niepotrzebujące połączenia z komputerem. eradek VidiU Go sprawia, że transmisja w super jakości w kodeku HEVC na Facebook, YouTube, Twitch jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

8200 zł
dostępny u dostawcy

AJA Kona 4 PCI-E Video I/O

AJA Kona 4 to potężna karta audio/video współpracująca z łączami PCIe 2.0 x8, posiadająca niespotykane funkcje do obsługi wszystkich sygnałów od SD po HD, 2K i 4K z pełnym 10-bitowym próbkowaniem video 4:2:2 i 4:4:4 dającym fantastyczną wyrazistość obrazu.

9900 zł
dostępny u dostawcy

Blackmagic Design Teranex AV

Procesor Obrazu Ultra HD 12G. Możliwość 1089 konwersji na żywo. Teranex AV oferuje niskie opóźnienia i miejsce na dodawanie logotypów i grafiki, zamrożoną ramkę na żywo i może generować sygnał referencyjny.

 • Wejścia: SD/HD/3G/6G/12G-SDI
 • Formaty: SD, HD, 2K, UHD 4K
 • Konwersja: 1089
8430 zł
pytaj o dostępność

Roland V-8HD Video Switcher

Wszechstronny, przenośny i niezawodny, Roland V-8HD do streamingu na żywo. Jego konstrukcja sprzętowa typu "all-in-one " eliminuje problemy z konfiguracją komputera i awarie programowe, a workflow HDMI i załadowany profesjonalny zestaw narzędzi usprawnia produkcję i zmniejsza stres związany z projektem.

8999 zł
dostępny od ręki

Sony Mikser MCX-500

MCX-500 to oferowany w przystępnej cenie, wyjątkowo łatwy w obsłudze i uniwersalny mikser produkcyjny dla pojedynczego operatora lub małego zespołu. Urządzenie zapewnia studyjny standard obsługi wydarzeń na żywo. Szereg wejść wideo — profesjonalne 3G-SDI, HDMI i kompozytowe wideo oraz dedykowany kanał nakładek DSK daje swobodę wykorzystywania oraz łączenia urządzeń używanych do produkcji.

10890 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design UltraStudio 4K Extreme 3 - Thunderbolt 3, Enkoder H.265

UltraStudio 4K Extreme 3 to najbardziej zaawansowane na świecie rozwiązanie do przechwytywania i odtwarzania sygnału video dla komputerów PCI Express i Thunderbolt! Oferuje niewiarygodnie szybkie łącze 40 Gb / s Thunderbolt 3. Umożliwia pracę z prędkością do 60 klatek na sekundę z 12-bitowym kolorem w RGB. Jest kompatybilny z praktycznie dowolną kamerą, odtwarzaczem, routerem lub wyświetlaczem.

 • Wejścia/wyjścia: 40 Gbps Thunderbolt 3 i PCI
 • Próbkowanie: 4;4;4
 • Kodowanie: H.256
13999 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.