Studium fotografii z Sony | KATOWICE | KRAKÓW

 

Cykl spotkań "Studium Fotografii"


Wspólnie z Sony Polska zapraszamy Państwa na cykl spotkań z fotografami zatutyłowany "Studium Fotografii". Spotkania będą odbywać się w Studio Station w centrum Krakowa oraz w Hotelu Mariackim w Katowicach. Gospodarzami spotkań będą kolejno cenieni fotografowie zajmujący się różnymi dziedzinami fotografii (sportową, modową, portretową, ślubną). Na wydarzeniach będą mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi technologiami aparatów i obiektywów Sony. Możliwe będą również praktyczne testy sprzętu oraz uzyskanie porad i odpowiedzi na nurtujące pytania. Dla uczestników przewidziane są również atrakcyjne oferty handlowe. Cały cykl to idealna okazja do zainspirowania się, zdobycia dodatkowej wiedzy oraz rozwijania swoich umiejętności fotograficznych.

Chcemy, aby spotkania miały kameralny charakter i każdy z uczestników mógł spokojnie testować sprzęt, uzyskać doradztwo oraz porozmawiać z gospodarzem spotkania. W związku z tym ograniczyliśmy maksymalną liczbę uczestników. Warto nie zwlekać z zapisem. 

Linki do systemu, w którym można zakupić bilety do poszczególnych spotkań znajdziecie poniżej. 

Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy plan całego cyklu:

#2 Spotkanie z Tomaszem Markowskim - 13 listopada 2019, Katowice

Tomasz Markowski - wieloletni fotograf wspólpracujący z Przeglądem Sportowym. Relacjonował najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie, w tym Igrzyska Olimpijskie, finały Mistrzów Europy w piłce nożnej czy Tour de Pologne.

Bilety dostępne tutaj

#3 Spotkanie z Markiem Arcimowiczem - 19 listopada 2019, Kraków

Marek Arcimowicz - od kilkunastu lat zawodowo - fotograf od "zadań specjalnych". Z wykształcenia architekt-planista, instruktor narciarstwa. Przez lata pracował multidyscyplinarnie - łącząc funkcję fotografa, testera i projektanta sprzętu. Pracuje dla liczących się klientów i największych agencji reklamowych w Polsce i za granicą. 

Bilety dostępne tutaj

 

Dla uczestników przewidziana jest bardzo atrakcyjna oferta handlowa na sprzęt Sony.

Agenda (orientacyjna):

16:00-17:00: System Sony - prezentacja, dyskusja
17:00-17:10: Przerwa
17:10-18:50: Prezentacja zaproszonego gościa
18:50-19:00: Przerwa
19:00-20:30: Zajęcia praktyczne / testowanie sprzętu
20:30-21:00: Przegląd portfolio, podsumowanie


Jak skorzystać z promocji?
Do każdego biletu biorącego udział w promocji przypisany jest kupon o wartości 50 zł, który umożliwi zakup produktów z rabatem. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się z opiekunem handlowym danego produktu.

Z promocji wyłączone są zamówienia opłacane szybkimi płatnościami internetowymi.

Aby zrealizować rabat, trzeba złożyć zamówienie na minimalną kwotę 500 zł.

Kupon rabatowy należy wykorzystać do dnia 13.12.2019 r.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.