Weekendowy Hit Cenowy

 

Weekendowy Hit Cenowy to promocja skierowana do prawdziwych łowców okazji. 

Regulamin Promocji „weekendowy hit cenowy”


1. „Organizatorem promocji  pod nazwą „weekendowy hit cenowy” jest FOTO-PLUS z siedzibą przy ul. Aleksandry 28, 30-837 Kraków.

2. Czas trwania i miejsce „Promocji”.  W weekend organizator będzie zamieszczał na stronie www.fotoplus.pl wybrane produkty, które od soboty (od godziny 00:00) do niedzieli (godzina 24:00) będą miały przypisany specjalny rabat. 

3. Ceny produktów w “Promocji” obowiązuje tylko podczas akcji “weekendowy hit”.

4. Liczba produktów dostępnych w “Promocji” jest ograniczona. O kolejności zakupu decyduje data wpływu zamówienia do sklepu internetowego.

5. Każdy klient może zakupić tylko jedną sztukę danego produktu. 

6. Promocja dotyczy tylko klientów detalicznych. 

7. Wszelkie inne kwestie reguluje “Regulamin sklepu”, który jest dostępny na stronie www.fotoplus.pl

Produktów: 3

Stabilizator DJI Ronin S - Weekendowy Hit Cenowy

Ronin-S, to 3-osiowy, profesjonalny stabilizator. Model zapewnia zaawansowaną stabilizację, precyzyjną kontrolę oraz manualne ustawianie ostrości. Ronin-S oferuje zautomatyzowane funkcje, dostępne za pomocą aplikacji DJI Ronin takie jak; PANORAMA / TIMELAPSE / MOTIONLAPSE / TRACK. A wszystko to w zwartej, wysokiej jakości, poręcznej konstrukcji. Pozwala nagrywać stabilne ujęcia nawet w najtrudniejszych warunkach.

2549 zł 2899 zł
dostępny od ręki

Obiektyw Viltrox PFU RBMH 20 mm f/1.8 ASPH (Sony E) - Weekendowy Hit Cenowy

Viltrox PFU RBMH 20 mm f/1.8 ASPH to szerokokątny, pełnoklatkowy obiektyw dla aparatów z mocowaniem Sony E. Wysoka jasność f/1.8 i ostrość już od pełnej przysłony gwarantują niepowtarzalne efekty dla Twoich zdjęć. Manualny i bardzo precyzyjny pierścień przysłony i ostrości doskonale sprawdzi się podczas filmowania!

  • Ogniskowa: 20 mm
  • Kąt widzenia: 94.2°
  • Jasność: f/1,8
  • Mocowanie/Matryca: Sony E / pełna klatka
2099 zł 2299 zł
dostępny od ręki

Uchwyt Peak Design Capture V3 z płytką standard - Weekendowy Hit Cenowy

Innowacja w noszeniu aparatu w jeszcze lepszym wydaniu. Zalety tego innowacyjnego rozwiązania doceni praktycznie każdy typ fotografa. Fotoreporterzy, pokochają go za mobilność, fotografowie podróżni za odciążenie szyi i możliwość wielogodzinnych wędrówek z aparatem a młodzi rodzice za komfort noszenia aparatu, który nie obija się o ciało i pozostawia obie ręce wolne.

199 zł 269 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.