Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

X-Rite | Dysk przenośny 1TB w prezencie*

 

Profesjonaliści wiedzą, że barwa jest równie ważna, co światło, kompozycja czy ostry kadr. Gama rozwiązań do zarządzania barwą od X-Rite zapewnia dokładne kolory w całym obiegu pracy gwarantując efekt, na jakim Ci zależało.

Gdy już posiadasz portfolio, w którym kolory są, jak należy, nadszedł czas by je odpowiednio zabezpieczyć. Dla fotografa lub filmowca nie ma nic gorszego niż utrata efektów pracy z powodu kradzieży, uszkodzenia sprzętu, a nawet zwykłego ludzkiego błędu. Dlatego tylko przez ograniczony czas oferujemy w prezencie zewnętrzny dysk Verbatim o pojemności 1TB, dzięki czemu będziesz miał pewność, że Twoja ciężka praca jest całkowicie bezpieczna.

Oferowany dysk zewnętrzny zwiększa Twoją mobilność. Sprawdzi się idealnie w pracy w terenie, na spotkaniach z klientami, a także do dzielenia się zdjęciami z przyjaciółmi i rodziną

Kup jeden z objętych promocją produktów X-Rite i otrzymaj dysk zewnętrzny Verbatim 1TB GRATIS1. Szczegóły w Regulaminie promocji. ( < Kliknij )

1) UWAGA: Pobierana jest jedynie opłata za obsługę i wysyłkę w wysokości PLN 45z VAT.


Oferta dotyczy wszystkich zakupów kwalifikowanych produktów dokonanych w dniach 1 lipca – 31 grudnia 2020 r. lub wyczerpania zapasu, nie później jednak niż termin końcowy składania wniosków. Aby zakwalifikować się do promocji, należy złożyć poprawnie wypełniony wniosek w terminie końcowym tj. do 31 stycznia 2021r. Dostawa dysku może potrwać do 14 dni, licząc od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Oferta ważna wyłączenie na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

Promocją dysk gratis* objęte zostaną następujące produkty:

i1Display Pro
i1Display Pro Plus
i1Studio
i1Photo Pro 3
i1Photo Pro 3 Plus
i1 ColorChecker Photo Kit
i1 ColorChecker Pro Photo Kit
i1 ColorChecker Filmmaker Kit

 

 

Kalibrator X-Rite i1Display Pro + dysk zewnętrzny 1TB GRATIS*

i1Display Pro firmy X-Rite dostarcza profesjonalny poziom kalibracji stanowisk kilku-monitorowych, laptopa oraz projektora ze sprawdzaniem jakości (QA). Przeznaczony nawet dla najbardziej wymagających fotografów, projektantów graficznych oraz wszystkich profesjonalistów, dla których barwa ma znaczenie. Współpracuje z dołączonym oprogramowaniem i1Profiler oraz z niektórymi niezależnymi aplikacjami (np. ColorNavigator, Spectraview Profiler, basICColor Display).

promocja
949 zł
dostępny od ręki

Zestaw do kalibracji i profilowania X-Rite i1Studio (aparat/monitor/drukarka/skaner) + dysk zewnętrzny 1TB GRATIS*

X-Rite i1Studio to kalibrator (spektrofotometr) i karta referencyjna, które pozwolą skalibrować aparat, monitor, drukarkę i inne urządzenia jak skanery i projektory. X-Rite i1Studio współpracuje również z ColorTRUE for iOS. Stanowi kompleksowe rozwiązanie do zarządzania barwą dla perfekcjonistów, oczekujących wysokiej jakości efektów pracy i wydruków, będących perfekcyjnym odzwierciedleniem ich wizji. Nowy produkt zastępuje ColorMunki Photo/Design, a dołączone oprogramowanie bazuje na i1Profiler.

promocja
1949 zł
dostępny od ręki

Kalibrator X-Rite i1Display Pro PLUS + dysk zewnętrzny 1TB GRATIS*

X-Rite i1Display Pro Plus - Niedościgniona kalibracja monitora dla najbardziej wymagających filmowców, wideograferów oraz fotografów poszukujących zaawansowanych opcji i maksymalnej kontroli w całym obiegu pracy dzisiaj i w przyszłości. i1Display Pro Plus oferuje najszerszy zestaw funkcji dla monitorów OLED, HD i HDR oraz technologie pozwalające osiągnąć głęboką czerń, szczegółowość i precyzję wyświetlania w najciemniejszych partiach obrazu. Obsługuje poziomy luminancji do 2000 nitów oraz wspiera standardy wideo (np. domyślna krzywa gamma BT.1886). Dzięki i1Display Pro Plus będziesz miał pewność podglądu na każdym etapie pracy, niezależnie od branży i poziomu doświadczenia.

promocja
1299 zł
dostępny od ręki

Zestaw do kalibracji i profilowania X-Rite i1 ColorChecker Filmmaker Kit + dysk zewnętrzny 1TB GRATIS*

i1 ColorChecker Filmmaker Kit to wygodny zestaw dwóch niezbędnych narzędzi do kontroli koloru i obrazu – i1Display Pro Plus oraz ColorChecker Passport Video – połączone dla szybkiego osiągnięcia poprawnego balansu kolorystycznego w każdym materiale filmowym. Zestaw pozwala też zaoszczędzić czas i pieniądze. Dedykowany jest zarówno hobbystom, jak i profesjonalnym twórcom filmowym, którym zależy na kontroli procesu produkcyjnego.

promocja
1799 zł
dostępny od ręki

Zestaw do kalibracji i profilowania X-Rite i1 ColorChecker Photo Kit + dysk zewnętrzny 1TB GRATIS*

i1 ColorChecker Photo Kit to wygodny zestaw dwóch niezbędnych narzędzi do zarządzania barwą: i1Display Studio oraz ColorChecker Passport Photo 2 – pozwalających na szybką i wydajną kontrolę koloru podczas każdego fotograficznego przedsięwzięcia. Stworzono z myślą o entuzjastach i profesjonalnych fotografach, poszukujących wygodnego, łatwego w użyciu i niedrogiego rozwiązania do kalibracji monitora oraz kontroli kolorów już na etapie fotografowania.

promocja
1189 zł
dostępny od ręki

Zestaw do kalibracji i profilowania X-Rite i1 ColorChecker Pro Photo Kit + dysk zewnętrzny 1TB GRATIS*

i1 ColorChecker Pro Photo Kit - to zaktualizowany, praktyczny zestaw dwóch niezbędnych narzędzi do zarządzania barwą: i1Display Pro oraz ColorChecker Passport Photo 2 – pozwalających na szybką i wydajną kontrolę koloru podczas każdego fotograficznego przedsięwzięcia. Dzięki tym narzędziom oszczędzisz pieniądze i czas poświęcone na postprodukcję.

promocja
1349 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.