Szanowni klienci! W Wielki Piątek (19 kwietnia) nasze biuro handlowe oraz salony w Krakowie i w Katowicach będą nieczynne. Zamówienia złożone w tym dniu będą realizowane od 23 kwietnia. Za utrudnienia przepraszamy.

X-Rite + Affinity Photo w prezencie

X-Rite nawiązał współpracę z firmą Serif i oferuje bezpłatną licencję oprogramowania Affinity Photo dla systemów operacyjnych mac OS lub Windows, wartą 239,99 zł.

Aby z niej skorzystać, należy zakupić kwalifikowany produkt oznaczony specjalną naklejką promocyjną.  

Szczegóły, Regulamin oraz formularz rejestracji znajdują się w opisach produktu oraz w linku poniżej. 

 

Kluczowe cechy promocji:

  • Wartość dodana – oprogramowanie dostępne oddzielnie 239,99 zł brutto
  • Sprzedaż produktów objętych promocją przez XPD oraz partnerów handlowych w terminie od 14 stycznia do 15 kwietnia 2019 r.
  • Końcowa data przyjmowania wniosków przesłanych przez klientów końcowych o wydanie licencji to 30 kwietnia 2019 r.
  • Ostateczna data wykorzystania otrzymanego kodu, czyli aktywacji licencji przez klienta końcowego to 31 października 2019 r.

 

Promocja dotyczy pełnowartościowej licencji Affinity Photo for Desktop, czyli wersji dla komputera. Nie dotyczy wersji na urządzenia iPad, z systemem iOS. Klient końcowy decyduje przy zgłoszeniu na jakim systemie będzie jej używał. Każda platforma wymaga oddzielnej licencji. Komercyjne zastosowanie dopuszcza wykorzystanie na dwóch komputerach posiadanych przez tego samego użytkownika, natomiast zastosowanie niekomercyjne na 5 stanowiskach. Reszta postanowień licencyjnych dostępna w warunkach licencyjnych Affinity.

Affinity Photo to oprogramowanie, które użytkujemy bez opłat subskrypcyjnych.


Więcej informacji na stronie: https://pl.xritephoto.eu/Affinity-pl

 

Produkty objęte promocją:

ColorChecker Passport Photo + Affinity Photo w Prezencie
ColorMunki Display + Affinity Photo w Prezencie
ColorMunki Photographer Kit + Affinity Photo w Prezencie
i1Display Pro + Affinity Photo w Prezencie
i1Photographer Kit + Affinity Photo w Prezencie
i1Studio + Affinity Photo w Prezencie

--- 
Pobranie licencji krok-po-kroku:

  1. Wejdź na stronę: www.xritephoto.eu/affinity podaj wymagane dane wraz z dowodem zakupu
  2. Po weryfikacji zgłoszenia zespół X-Rite prześlę unikalny kod do pobrania oprogramowania
  3. Podaj swój unikalny kod na stronie https://affinity.store/redeem aby pobrać oprogramowanie. Wskaż platformę systemową dla jakiej chcesz pobrać oprogramowanie. Affinity Photo dla Mac OS lub Windows
     

Pamiętaj, że zakupiony przez Ciebie produkt powinien posiadać na opakowaniu naklejkę oznaczającą promocję, a jego nazwa na dowodzie zakupu, jaki otrzymałeś od sprzedawcy powinna wskazywać na produkt z Affinity Photo. Wniosek o kod możesz przesłać tylko do 30 kwietnia 2019. Oprogramowanie możesz pobrać tylko do 31 października 2019. Po tym terminie wygaśnie możliwość otrzymania oprogramowania Affinity Photo.
----

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.