Opcje filtrowania
Producent:
Rodzaje obiektywów:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
Produktów: 10

Dyfuzor z gridem ExpoImaging Rogue FlashBender 2 - XL Pro Lighting System

Duży, profesjonalny zestaw oświetleniowy Rogue FlashBender 2 składający się z odbłyśnika, nasadki dyfuzyjnej oraz grida. Dzięki temu zyskujemy przyjemne i miękkie światło główne lub dodatkowe. Uniwersalności dodaje mobilny rozmiar oraz łatwość mocowania do większości lamp montowanych na gorącą stopkę.

499 zł
dostępny do 3 dni

Odbłyśnik ExpoImaging Rouge FlashBender 2 XL Pro Reflector - Super Soft Silver

Rogue FlashBender 2 – XL Pro Super Soft Silver Reflector to najnowszy, duży, srebrny i dający bardzo miękkie światło reflektor, który został wykonany z niestandardowej, niezwykle delikatnej tkaniny, dzięki czemu odbija więcej światła niż reflektor zrobiony z białego materiału, ale nie powoduje przy tym powstawania tak silnych refleksów, jak klasyczna srebrna tkanina.

299 zł
dostępny od ręki

Odbłyśnik ExpoImaging Rogue LARGE Diffusion Panel

Rogue Diffusion Panel – LARGE to panel rozpraszający światło, który pozwala przekształcić sprzedawany oddzielnie Rogue FlashBender 2 – LARGE Reflector w lekki i płaski softbox przeznaczony do użytku z zewnętrzną lampą błyskową. Połączenie następuje za pomocą rzepów wzdłuż krawędzi.

129 zł
dostępny od ręki

Odbłyśnik ExpoImaging Rogue FlashBender 2 - LARGE Reflector

Uniwersalny FlashBender 2 – LARGE Reflector nadaje się do fotografowania z lampą zamocowaną na aparacie lub z niego zdjętą. Ten modyfikator, któremu możesz sam nadać kształt, może być używany jako reflektor, strumienica lub maskownica w celu zmiany charakteru i kontrolowania światła głównego, oświetlającego tło lub włosy, konturowego albo efektowego.

199 zł
dostępny od ręki

Zestaw ExpoImaging Rogue Flash Gels - Color Correction Filter Kit

Zestaw filtrów korekcyjnych do lamp błyskowych, służących dopasowaniu temperatury barwowej błysku flesza do koloru światła otoczenia, uzyskując tym samym zdjęcie o zrównoważonej kolorystyce obrazu. Dzięki temu ustawiając odpowiedni balans bieli w aparacie i zakładając na lampę właściwy filtr można zarejestrować fotografie o spójnej kolorystyce pomimo wykonywania ich w mieszanym oświetleniu.

139 zł
pytaj o dostępność

Zestaw ExpoImaging Rogue Flash Gels - Combo Filter Kit

Kolorowe filtry (15 sztuk) zawarte w zestawie Rogue Flash Gels: Combo Filter Kit stosowane są najczęściej w celu podkreślenia określoną barwą światła wybranych fragmentów sceny, uzyskania spektakularnego koloru tła albo określonego efektu artystycznego. Filtry te przeznaczone są do reporterskim lamp błyskowych. Filtrów korekcyjnych (5 sztuk) używa się natomiast po to, by dopasować temperaturę barwową błysku do koloru światła otoczenia.

139 zł
dostępny od ręki

Zestaw ExpoImaging Rogue Flash Grid 3-in-1 + filtry żelowe

Rogue 3-in-1 Flash Grid + 3-Gel Starter Set to komplet plastrów miodu do lampy błyskowej 3 w 1 z zestawem startowym filtrów składa się z dwóch wymiennych i dających się łączyć ze sobą wkładek o strukturze plastra miodu pozwalających tworzyć snop światła rozchodzącego się pod kątem 45º, 25º lub 16º, co pozwala uzyskiwać spektakularne efekty oświetleniowe.

209 zł
dostępny od ręki

Zestaw ExpoImaging Rogue FlashBender 2 - LARGE Soft Box Kit

Duży softbox Rogue FlashBender 2 nadaje się doskonale na źródło światła głównego przy wykonywaniu portretów, ponieważ zmiękcza światło jednocześnie zmniejszając kontrast i ograniczając ryzyko pojawienia się na zdjęciach obszarów prześwietlonych. Po przekształceniu w sofbox pozwala uzyskać bardziej ukierunkowane oświetlenie, niż przy wykorzystaniu samego bazowego reflektora, skutecznie eliminując odbicia i refleksy.

329 zł
dostępny od ręki

Zestaw ExpoImaging Rogue FlashBender 2 - Portable Lighting Kit

Zestaw oświetleniowy przeznaczony dla fotografów chętnie korzystających z lampy błyskowej. Składa się z kolekcji uniwersalnych modyfikatorów światła, które pozwalają zmienić charakter błysku jednocześnie nawet czterech fleszy. Opcje modyfikacji pozwalają uzyskać ciekawe efekty zwiększając potencjał fotografowanej sceny. Dopracowane kadry pozwolą skrócić czas obróbki.

879 zł
dostępny od ręki

Zestaw ExpoImaging Rouge FlashBender 2 - SMAL Soft Box Kit

SMALL Soft Box Kit to zestaw złożony z małego reflektora i dyfuzora zmiękczającego światło, przeznaczony jest do fotografowania z lampą błyskową zamocowaną na aparacie. Doskonale sprawdza się podczas pracy na imprezach i innych okolicznościowych wydarzeniach. Zmniejsza kontrast i redukuje ryzyko pojawienia się na zdjęciach obszarów prześwietlonych. Po przekształceniu w sofbox pozwala uzyskać bardziej ukierunkowane i miękkie oświetlenie, niż przy wykorzystaniu samego bazowego reflektora, skutecznie eliminując odbicia i refleksy.

239 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.