Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 3

Canon projektor laserowy LX-MU600Z (nowość)

Projektor z laserowym źródłem światła firmy Canon doskonale nadaje się do zastosowań edukacyjnych i biznesowych. Obraz HD o jasności 6800 lumenów i zaawansowane funkcje regulacji obrazu sprawiają, że model Canon LX-MU600Z jest gotowy na każde wyzwanie.
Wymiary (szer. × wys. × dł.): 500 × 216 × 594 mm. Masa: 28 kg (bez obiektywu)
Gwarancja: 3 lata

zapowiedź
pytaj o dostępność

szczegóły dostępności

Canon projektor laserowy LX-MU800Z (nowość)

Model LX-MU800Z jest pierwszym projektorem DLP firmy Canon z laserowym źródłem światła. Jasność na poziomie 8000 lumenów i zaawansowane opcje regulacji obrazu sprawiają, że urządzenie jest gotowe na każde wyzwanie i doskonale sprawdzi się w przypadku zawsze włączonego systemu informacji elektronicznej (digital signage).
Gwarancja: 3 lata

zapowiedź
pytaj o dostępność

szczegóły dostępności

Canon projektor XEED 4K500ST

Ciesz się jakością obrazu kolejnej generacji i elastycznością pracy dzięki najmniejszemu i najlżejszemu* projektorowi instalacyjnemu o rozdzielczości macierzystej 4K (4096 × 2400). 5000 lumenów, panele 4K LCOS, obiektyw 4K firmy Canon – wyposażenie zapewniające rezultaty, które zapierają dech w piersiach.
Projektor XEED 4K500ST umożliwia wykorzystanie zachwycającego obrazu o rozdzielczości 4K w zastosowaniach związanych z symulacjami, muzeach i biurach projektowych.
Gwarancja: 3 lata

Wycena indywidualna
pytaj o dostępność

szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

strefa marek