Ramię SmallRig 1684 Arri Rosette Arm - przedłużka 14cm z rozetami


smallrig
  cena 295 zł
  eRaty 12 x 26 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  negocjuj cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria

  SmallRig 1684 Arri Rosette Arm

  SmallRig 1684 Arri Rosette Arm to przedłużka (ramię) wyposażona w dwie rozety zgodne z systemem ARRI. Dzięki niej stabilnie zamontujesz akcesoria filmowe lub gripy do rig’a naramiennego.
   
   Ramię SmallRig 1684 Arri Rosette Arm pozwoli Ci na umiejscowienie w wygodnym położeniu uchwytów, gripów i innych akcesoriów filmowych, które wymagają niezawodnego mocowania do klatek operatorskich, rigów naramiennych itp.
   
   
  Szybki i niezawodny montaż
  Na obu końcach przedłużki znajdują się rozety kompatybilne ze standardem ARRI (średnica 31.8mm, gwint M6). Zaletą tego mocowania jest możliwość ułożenia ramienia i przymocowanych akcesoriów pod dowolnym kątem, tzn. skierowania go w górę/dół i w przód/tył. Co więcej, rozeta i śruba M6 zapewniają wyjątkowo stabilny montaż, który nie wymaga mocnego fiksowania.


  Współpraca z akcesoriami
  Ramię jest wyposażone w 3 otwory montażowe 1/4" i dwa otwory 3/8" dla dodatkowych akcesoriów.
   
   
  Długość całkowita
  14 cm
  Rozstaw otworów montażowych w rozetach
  10.8 cm
  Mocowanie
  dwie rozety zgodne ze standardem Arri (średnica 31.8mm, gwint M6) - rozeta z otworem gwintowanym M6, druga rozeta wyposażona w śrubę motylkową M6 (po zdemontowaniu śruby do dyspozycji pozostaje drugi otwór gwintowany M6)
  Punkty montażowe
  3 x 1/4", 2 x 3/8"
  Materiał
  stop aluminium, stal nierdzewna
  Waga
  0.1 k
  • 1 x SmallRig 1684 Arri Rosette Arm
  • 1 x śruba M6
  • Długość całkowita: 14 cm
  • Rozstaw otworów montażowych w rozetach: 10.8 cm
  • Mocowanie: dwie rozety zgodne ze standardem Arri (średnica 31.8mm, gwint M6) - rozeta z otworem gwintowanym M6, druga rozeta wyposażona w śrubę motylkową M6 (po zdemontowaniu śruby do dyspozycji pozostaje drugi otwór gwintowany M6)