PRZEDŁUŻAMY - DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł oraz RATY 0%! sprawdź!

Sposoby dostawy


Przesyłka kurierska krajowa

Realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy DPD - w obu przypadkach gwarantowane jest dostarczenie przesyłki następnego dnia roboczego po nadaniu. Istnieje też możliwość dostarczenia przesyłki Pocztexem w sobotę.

Koszt wysyłki:

  • przedpłata - 17 zł
  • pobranie - 22 zł 

Przesyłka kurierska zagraniczna

Realizowana jest za pośrednictwem firmy EMS lub DPD, która dostarcza przesyłki na terenie całej Europy w ciągu około siedmiu dni roboczych. Przesyłki zagraniczne wysyłamy tylko po przedpłacie na konto.

Koszt wysyłki: 100 zł

*Koszt wysyłki zagranicznej może ulec zmianie zależnie od wagi i wymiarów przesyłki.  

Przesyłka pocztowa

Przesyłka kurierska z gwarancją doręczenia w ciągu maksymalnie 2 dni od wysłania, realizowana w usłudze Pocztex w serwisie Kurier 48. Koszt wysyłki przy przedpłacie lub pobraniu wynosi 12zł.

Bezpłatna dostawa realizowana w usłudze Pocztex w serwisie Kurier 48 w przypadku zakupu powyżej 1500zł przy przedpłacie!

Odbiór osobisty

Może być zrealizowany w naszym salonie przy ul.Studenckiej 6 w Krakowie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-18 i w sobotę od 9 do 14 oraz w salonie przy ul. Warszawskiej 36 w Katowicach, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19. Przy odbiorze osobistym nie pobieramy żadnej opłaty.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

Rzetelna Firma