Głowica wideo Manfrotto PRO 502AH - PROMOCJA


manfrotto
  cena 699 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 62 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Szybkozłączki

  Głowica 502 ma charakterystyczną mostową konstrukcję. Wykonana jest w całości z aluminium, zapewnia sztywność elementów i bezpieczeństwo w czasie pracy. Posiada dłuższą płytkę przesuwną, która pozwala w większym zakresie optymalnie zbalansować ciężar kamery. Szersza płyta górna – lepiej dopasowana do kształtów najnowszych kamer – posiada po bokach dwa gniazda ze stalowymi wkładami i gwintami 3/8” do montowania bezpośrednio do głowicy dodatkowych akcesoriów takich jak mikrofony, monitory HD, oświetlenie itp.

  Pokłony i obroty głowicy realizowane są na łożyskach kulkowych z zastosowaniem specjalnych regulowanych kartridżów olejowych. Daje to wysoką precyzję nawet przy bardzo małych ruchach. Opory ruchu panoramicznego regulowane są łatwo dostępnym, ergonomicznym aluminiowym pierścieniem u dołu głowicy. Głowice 502 przewidziane są do pracy w zakresie temperatur -20°C ÷ +60°C.

  System przeciwwagi balansującej CBS oraz długa płytka przesuwna mocowania kamery pozwalają optymalnie rozłożyć i zrównoważyć ciężar kamery ułatwiając prowadzenie kamery i kontrolowanie ruchów. Poprawiona została dostępność przycisku zwalniającego płytkę przesuwną, teraz jest on na wprost operatora. Rączka głowicy (502PLV) jest bardziej ergonomiczna, wyścielana materiałem o specjalnej fakturze, lepiej leży w ręce i może być montowana do jednego z dwu gniazd, po prawej lub lewej stronie głowicy.

  Głowica w wersji MVH502A z półkulą poziomującą 75mm może być montowana bezpośrednio na statywy video np. 546B lub 546GB. Na statywy fotograficzne, na slidery i do różnych innych urządzeń można montować głowice MVH502AH z płaską bazą i typowym gniazdem na gwint 3/8”.

  Obie głowice będą zastępowały dotychczas produkowaną głowicę PRO VIDEO 501HDV.

  Gwarancja 2 lata, po zarejestrowaniu na stronie zostaje wydłużona o dodatkowe 3 lata.

  Wysokość głowicy
  13 cm
  Obrót w poziomie
  360°
  Przechył w pionie
  -80° +90°
  Maksymalne obciążenie głowicy
  4 kg
  Waga
  1,6 kg
  Wykończenie
  czarne, czerwone
  Inne
  montowanie: śruby 1/4" i 3/8", poziomnica

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?