Głowica wideo Manfrotto XPRO fluid MHXPRO-2W


manfrotto
  cena 535 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 48 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Nowa głowica video Manfrotto XPRO fluid jest produktem skierowanym dla ambitnych hobbistów ceniących sobie lekkość, niewielkie wymiary i płynność ruchów. Jest w szczególności polecana dla użytkowników statywów z nowej serii 190 i 055.

  XPRO fluid świetnie sprawdzi się jako lekka głowica pod lunetę do obserwacji ptaków lub lustrzankę z obiektywem o łącznej masie do 4 kilogramów.

  Lekkość w transporcie

  Konstrukcja głowicy wykonana jest z techno-polimeru ADAPTO i aluminium, dzięki czemu jest lekka w transporcie i wytrzymała na obciążenie. Waży zaledwie 700 gram a jej udźwig to 4 kilogramy.

  Wszechstronność

  Głowica XPRO fluid została wyposażona w pokrętło wyboru płynności ruchu, które daje możliwość wyboru pomiędzy ciężkim i lekkim oporem w zależności od preferencji i/lub używanego sprzętu. Ustawienie płynności znacząco poprawia płynność ruchów i umożliwia wykonywanie stabilnych ujęć video z użyciem praktycznie dowolnego obiektywu.

  Wygoda

  Nowa głowica MHXPRO-2W jest wyposażona w płytkę Manfrotto 200 pl. Jest to najpopularniejsza płytka fotograficzna na świecie więc nie będzie potrzeby stosowania innych płytek i adapterów przechodząc pomiędzy głowicami foto i video.

  Gwarancja 2 lata, po zarejestrowaniu na stronie zostaje wydłużona o dodatkowe 3 lata.

  • Wysokość: 9,9 cm
  • Udźwig: 4 kg
  • Waga: 700 g
  • Pokrętło pozwalające ustawić opór ruchu głowicy
  • Prostokątna płytka szybkiego mocowania Manfrotto 200PL

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?